Najboljši način za pridobitev valute Monero

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
prej sem to počel na zelo zapleten/konkreten način. zdaj iščem novo pot, da bi dobil svoje monero (po možnosti brez menjave kovancev). že sem iskal po forumu, vendar nisem našel ničesar posodobljenega.
Kakršen koli nasvet?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dva načina; zelo preprosto povedano

ali pojdite kupiti pod kovance, ki ne sledijo denarnicam, in jih spremenite v monero dash itd. in se premaknite naokoli

ali pa pojdite k pralcu lokalnih fantov plačati nekaj provizije in dobiti gotovino / digitalni čisti denar.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
ali pa vam jih lahko prodam ali pa vsem, ki imajo monero. kajne?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Se opravičujem za pozno preverjanje, ali je bilo to vprašanje namenjeno meni ali lastniku prispevka?

če je bilo zame, kaj prodajate? Ne kupujem ali prodajam monero od tu, vendar prodajam na pax in localmonero, da se pomeša. In zdi se, da ste izkušen fant, zato verjamem, da veste, kako očistiti svojo stran. Če pa si se zapletel več, kot lahko preneseš, da bi bil anonimen, sem vedno odprt za ponudbe.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Se opravičujem za zelo zelo pozno preverjanje! lol . to je bil komentar za objavo, ker tako je treba trgovati. (ljudje ljudem) pozabite na te izmenjave. če "ljudstvo" ne bi bilo tako indoktrinirano, prestrašeno ali mislilo, da je vlada njihov prijatelj, bi nam lahko šlo veliko bolje. Hvala, vedno me zanima, da se naučim več.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Mislim, da to ni preveč zapleteno :)

BTC lahko kupite prek katerega koli vira (borza, p2p, trgovina) in nato BTC zamenjate na kateri koli anonimni platformi za izmenjavo, kot je Majestic Bank.

Njihovo čebulo lahko najdete tukaj: https: //majestictfvnfjgo5hqvmuzynak4kjl5tjs3j5zdabawe6n2aaebldad.onion/
Za varnost povezav ne jamčim.

Kakorkoli že, tam lahko BTC zamenjate za XMR, to je zelo priročno. V spletu in darkwebu je na voljo na stotine takšnih spletnih strani.

Za nakup BTC 100% anonimno bi lahko priporočil anonimne bančne račune, so preprosto odprti na ime drugih ljudi z uporabo lažnih osebnih dokumentov..to je lahko zapleteno z večjimi bankami, vendar lahko pomagam pri tem za veliko različnih držav.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Uporabite LocalMonero. Imajo celo mobilno aplikacijo.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Ya lokalno monero je najboljše. Medsebojno, hitro in brez kyc. Nizke pristojbine v nasprotju s paxful in drugimi smetiščnimi spletnimi mesti.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Obstajajo spletna mesta, na katerih lahko kupite xmr tudi na kreditni / debetni kartici, poiščite ga, čeprav so številne banke polne sranja in ne dovolijo plačila (na primer banka chase). V ZDA to omogoča banka pnc.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Slišal sem za način nakupa, ki vključuje prehod med denarnicami za skoraj nič, vendar bi vsekakor spremenil prvi korak. Za začetek kupite nekaj litecoinov (rekli so, da uporabite venmo, vendar ... moram poiskati najboljšo možnost). Nato ga prenesite v svojo denarnico Cake (pristojbine so veliko nižje od BTC) in pretvorite v XMR. Nato bi prenesel v drugo denarnico in to je to. Nimam pojma, ali je to cenejše od localmonero, ki sem ga uporabil, samo delitev.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Uporabljam denarnico Cake. Običajno kupim nekaj, kot je litecoin ali kaj drugega z nizkimi pristojbinami, ga pošljem v svojo denarnico Cake in ga tam zamenjam za XMR
 
Top