Najboljši načini za odmerjanje spojin, ki jih je treba odmeriti približno 1-10 mg na odmerek?

LiterateGain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, vsi!

Potrebujem pomoč pri iskanju najboljših, upam, da prenosnih načinov za odmerjanje spojine približno 1-10 mg na zaužit odmerek.

Iskreno sem se veselil, da bom lahko sam stiskal tablete. Vendar sem tudi pri tem novinec.
Ker sem odprt za alternativne načine, bi rad slišal, če obstajajo kakšne druge dobre metode, kot je kapsuliranje ali na splošno druge metode.
Najpomembnejša vidika sta, da daleč ne presežem 10 mg na odmerek in da so odmerki prenosljivi v najmanjši možni obliki.

Če se vrnem k tabletam, ali obstajajo kakšni dobri stroji za stiskanje, ki jih je mogoče upravljati ročno?
Katere priporočate? Ko gre za težje stroje, kakšen proračun naj vložim?


Spojina, ki jo želim stisniti v tablete, je: 2-fluoro-6-(fenilentiin)piridin v obliki hidrokloridne soli.
Molekulska masa: 200,23 g/mol (HCL sol 236,69 g/mol),
Čistost: približno 97 %.
Molekulska formula: C13H11NF


Po možnosti je mogoče stisniti tablete, želim, da imajo premer približno 6 mm in višino 3 mm (višina ni pomembna, premer po možnosti ne sme biti večji od 6 mm).
Kakšno nosilno snov bi priporočali uporabiti?

Kakšno nosilno snov bi priporočili, če moram odmerke meriti na drug način?

Katero opremo je vsekakor treba imeti za merjenje aktivnih spojin v teh razponih (1-10 mg)?


Če moram pripraviti tekočo raztopino, je najboljši način uporaba stekleničke s pipeto? Kakšno tekočo nosilno snov bi lahko uporabil v tem primeru? Je voda najboljša izbira?

Cenim vse vaše prispevke in z veseljem preberem vaše komentarje. Tudi nasveti za novince so zelo dobrodošli!!
Morda ima kdo od vas priporočila za knjige, prosim, da jih delite z nami!


Želim vam veliko uspeha pri vaših projektih.


Spoštovanje,

LiterateGain
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Na voljo je obsežen vodnik za izdelavo tabel: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/tableting.348/.

Pri tabletiranju ali kapsuliranju dodate maso aktivne spojine in maso pomožnih snovi, nato pa zelo temeljito premešate. Uporabite mehanske mešalnike, mešalnike, mlinčke za kavo itd. in mešajte dolgo časa, do 30 minut, in vaša aktivna sestavina se bo enakomerno porazdelila po mešanici. Tudi če delate z nečim, kot je melatonin, kjer želite odmerek 1 mg na kapsulo, bo neto teža vsebine kapsule velikosti 3, če kot pomožno snov uporabite riževo moko, ~160 mg/kapsula. To pomeni, da če odmerite 160 mg na kapsulo, bo vsaka kapsula vsebovala 1 mg melatonina. Enako storite z drugimi snovmi. Težo snovi lahko enostavno ugotovite z DDG.
Na povezavi, ki sem jo objavil zgoraj, so na voljo izčrpni seznami primernih pomožnih snovi za tabletiranje.

Potrebna je miligramska tehtnica, vendar nikoli ne merite 1 mg, temveč se odločite, da boste izdelali 100 tablet ali 100 kapsul, in nato izmerite 100 mg svoje snovi. Nato si oglejte pomožne snovi, njihovo težo in ugotovite, koliko bo vsaka tableta ali kapsula potrebovala, nato dodajte 100 x toliko vsake od njih in jih zmešajte skupaj.

To je odvisno od tega, kaj počnete s tekočino. Voda, fiziološka raztopina, alkohol ...
 
Top