Question Redukcija breze z mikrovalovno obsevanjem - H3PO2/I

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Prebral sem članke, v katerih je bil pri mikrovalovnem obsevanju uporabljen hipofosfor, tudi jod se uporablja v mikrovalovnem okolju, zato me zanima, ali ima kdo informacije o mikrovalovnem obsevanju redukcije breze z uporabo hipofosforja, joda in psevdoefadrina?

Teoretično sem razmišljal o predhodnem mešanju svete trojice, ki bi jo dodal v mikrovalovno pečico, nato pa nastavil sondo na manj kot 160 °C, začel z nizko močjo in jo povečal.

Če je vonj nezaznaven, ga vrnite nazaj v mikrovalovno pečico za drugo obsevanje.

Ali ima kdo kakšno literaturo na to temo?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
pri Birchovi reakciji se uporablja natrijeva ali litijeva kovina v tekočem brezvodnem amoniaku, pri bastardni različici, imenovani "shake and bake", se amoniak proizvaja na kraju samem, obe pa nimata nobene zveze z reakcijami, pri katerih se uporabljata jod in rdeči fosfor ali H3PO2 ali H3PO3 ali NaI ali KI s H3PO4. Popolnoma drugačno gradbišče, oprostite. Vse te reakcije so eksotermne, zelo eksotermne, zato ni potrebe po mikrovalovni pečici ali podobnih domislicah.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Hvala, prijatelj, videti je, da se bom držal plašča.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mikrovalovi imajo v kemiji neverjetne neizkoriščene možnosti na področju reakcijskega časa in reakcij brez topljenja, vendar ko berete o teh stvareh, je treba upoštevati, da mikrovalovna pečica za kemijo ni enaka tisti, s katero segrevate juho.
Prvič, mikrovalovna pečica v vaši kuhinji za prilagajanje moči uporablja "delovni cikel". Če svojo mikrovalovno pečico nastavite na 50-odstotno moč, dejansko deluje s polno močjo in se 5 sekund vklaplja in 5 sekund izklaplja ( ne točno 5 sekund, to se razlikuje glede na proizvajalca, ampak samo deluje s polno močjo in nato sploh ne izžareva). Znanstvena mikrovalovna pečica dejansko prilagaja moč magnetrona. Nastavljiva je tudi valovna dolžina mikrovalovnega sevanja, ki je na splošno bistveno manjša kot pri komercialnih enotah.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Hvala, prijatelj, prinesel sem kemijsko mikrovalovno pečico, saj je moj najljubši način P2P leuckart. Sračji izkoristek, vendar je polna moči.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
"Vonj" - predvidevam, da imate v mislih specifičen vonj reakcije RP/I ali podobne reakcije, ki označuje, da je reakcija končana, da?
Imam nekaj smešnih dejstev: "Vonj" je vonj fenilacetona, znanega tudi kot P2P. Da, resno. Izjemno kislo okolje in visoka temperatura povzročita hidrolizo nekaterih metamfetaminov v P2P in to je "vonj".
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
resnična zgodba. Vedno sem mislil, da je to gmotni vonj po drogu. do nedavnega sem delal s p2p
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Nikoli ne bom pozabil, kako je moj mentor potegnil ven košček papirnate brisače, ki je bil zapičen v kondenzator, in kako je rekel: "Vonj tega." Preden sem vonjal, sem vprašal, kaj iščem, in njegov odgovor, da bo vonj dober, vendar veš, da je slab za tebe. Haha, fenilaceton. Imate prav.
 
Top