SINTEZA BK-MDMA ENOSTAVNA IN HITRA METODA.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Pozdravljeni, tukaj pripenjam preprosto in enostavno sintezo bkmdma s fotografijami postopka in končnega izdelka.
1- Za začetek smo prinesli dva plastična sodčka s približno 25 litri in v notranjosti sodčka raztopili natančno 500 g C.A.S: 52190-28-0 odlične kakovosti v 2,5 litra DCM (diklorometana) ter z električnim vrtalnikom z mešalnim betonom mešali do popolnega raztapljanja prekurzorja, kar ni trajalo več kot nekaj minut.

2- zdaj je dodal 1 liter metilamina v različnih obrokih s hitrostjo 250 ml približno vsakih 10 minut. V nobenem trenutku se temperatura ni povečala, saj so bili vsi reagenti pred začetkom reakcije hladni, prav tako se pri tej reakciji ni uporabljala toplota. ko je bil dodan ves metilamin, se je mešalo 40 minut, dokler ni bilo več opaziti hlapov metilaminskega plina.

3 - 50 minut po začetku reakcije je bilo mešanje ustavljeno in počakali smo nekaj minut, da sta se ločili dve plasti: baza in vodna plast, ki je nastala iz metilamina in še vedno sledi produkta. za to smo uporabili drug plastični boben in plast Vodna plast je bila ločena v nov boben za poznejše ekstrakcije dela produkta, ki je ostal v vodni plasti. Za to je bil uporabljen etilacetat. Vodni plasti se je vsakič trikrat dodalo 100 mililitrov etil acetata, ki se je zbral za dodajanje v drugo tambo, kjer je bila rezervirana osnova.

4- Ko so bile vse tri ekstrakcije združene z bazo v istem bobnu, je bila baza očiščena, za kar je bila dodana obilna voda, ki se je mešala skupaj z bazo, in ko se je voda ločila, je bila vsa voda izpuščena iz drugega bobna, tako da je v prvi cevi ostala čista metilonska baza. Ta postopek čiščenja se je ponovil vsaj trikrat, dokler baza ni imela vonja po metilaminu. Sedaj je bila v boben, v katerem je bila baza, dodana dobra pest magnezijevega sulfata, ki se je sušil 20 minut, v tem času pa je bil uporabljen za odstranjevanje čistilne vode, ki se je usedla v drugo vedro. Kot je razvidno, se celotna sinteza izvaja le s pomočjo dveh plastičnih veder in običajnega zidarskega vrtalnika z nastavkom za mešanje malte in cementa ter z dobrim virom vode v bližini proizvodnega območja.


5 - nastanek metilona hidroklorida, za to so v čaši pripravili zadostno količino 36-odstotnega HCL z malo hladnega acetona, še enkrat so vključili električni vrtalnik in osnovo nenehno mešali, hcl pa so dodajali v majhnih obrokih in merili ph, dokler niso dosegli ph 5, v tem trenutku so prenehali dodajati več HCL, vendar so osnovo še malo mešali, ko smo ustavili vrtalnik, smo opazili veliko hidroklorida tako plavajočega kot na stenah, dnu kocke in pritrjenega na vrtalnik.


6- postopek filtriranja. V ta namen smo ponovno vzeli drugo kocko in nanjo položili filter, ki smo ga trdno pritrdili s pinceto, in filtrirali vso raztopino, pri čemer je metilon ostal ujet v filtru. Kocko in luknjo, v kateri je bil metilon, smo postrgali in dobro odcedili. kocko smo zažgali in posušili na zraku, da smo dobili 90 % suhe snovi dejanske mase prekurzorja.


7- ponovna kristalizacija . 490 g metilona HCL smo dali v rekristalizacijo z vodo in acetonom v razmerju: na vsak gram HCL 1,5 ml destilirane vode in 1 ml acetona, pri čemer je nastalo nekaj lepih kristalov, hkrati pa smo očistili njegovo čistost in dosegli dober odstotek čistega kristala bkmdma.
 

Attachments

  • vrh3Uu65TH.jpeg
    vrh3Uu65TH.jpeg
    3.1 MB · Views: 920
  • 0X7PfqWpSc.jpeg
    0X7PfqWpSc.jpeg
    3.2 MB · Views: 549
  • nmruQUViZM.jpeg
    nmruQUViZM.jpeg
    4 MB · Views: 509
  • LkDQEInp57.jpeg
    LkDQEInp57.jpeg
    2.8 MB · Views: 503
  • 7AhWKzkyVX.jpg
    7AhWKzkyVX.jpg
    3.8 MB · Views: 506
  • HQbnjcyo8J.jpg
    HQbnjcyo8J.jpg
    3.1 MB · Views: 495
  • bHlhQqDVtZ.jpg
    bHlhQqDVtZ.jpg
    2.7 MB · Views: 501
  • CnZlKL9z6S.jpg
    CnZlKL9z6S.jpg
    335.7 KB · Views: 484
  • VakztjSOrE.jpg
    VakztjSOrE.jpg
    2.7 MB · Views: 544

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Skupni čas za zaključek vseh postopkov 2 uri za oblikovanje hcl.. (čas ponovne kristalizacije ima dni za ustvarjanje kristalov)
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
kjer je videoposnetek tega... lahko ga naredite in delite tukaj...
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
u imajo na spletni strani u spreminjajo samo IPA in u uporabljajo aceton enostavno
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ali lahko delite povezavo, da si ga ogledate ?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kako videti prosta baza
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
V sobi koliko je temperatura
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
V kocki je vidna prosta baza, na sliki pa je dodan hcl in baza se spremeni v bolj temno barvo
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Zdaj je temperatura v moji državi približno 15 stopinj Celzija
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Da, prašek hcl je suh, potem ko je puta v rekristalizator
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Prosta osnova v v kocko rjavo-rumene barve
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Kako dolgo traja reakcija z metilaminom? ali moram tesno zapreti sod, da metilamin ne bo izdihoval?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Ne, kocka je odprta v celotnem reakcijskem času, kocke ni treba zapreti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Smejem se samo zato, ker so edina lahka stvar pri tem reakcije, pogledal sem tisto prvo cas# in ja, mislim, da to krademo, PROSTO TAKO, KOT V BREAKING BAD! Zdaj razumem, dobro! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
2-bromo-3,4-metilenedioksipropiofenon je v večini sveta nereguliran, razen če živite na Floridi
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vidim, da je na Kitajskem poceni. V ZDA je 400 dolarjev/g, če ga lahko dobite. Če ga ima nekdo v ameriškem skladišču. Poznam kupca z 10-kratnim pribitkom.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Na Kitajskem ne prodajajo bk mdma, ker je ilegalna samo neka analogna evtilon in je sranje hitra droga. Bk mdma je veliko bolj podobna mdma
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Govoril sem o predhodniku
1-(1,3-benzodioksol-5-il)-2-bromo-1-propanon; 3',4'-metilendioksi-α-bromopropiofenon
Vaše C.A.S.: 52190-28-0
Na enem mestu je navedeno 10 USD/kg 😜 in varna dostava. Po mojem mnenju vam ga na vrata dostavi DEA.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
ne za 10 USD/kg. 2-karbometoksi-3-tropinon lahko dobim iz alibabe za 30 dolarjev/kg, vendar bi za ameriški vir plačal 300 dolarjev, zato si ga priskrbite!
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
2cmt ne more biti tako poceni, najnižja cena, ki sem jo videl, je 1500 USD/kg
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zdaj ne namigujem, da bi ga dejansko prejeli
BWtxMTVqPQ
3MQOx0XWa2
PEzltMgAh6
IbFK1nrOCg
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
To ni isto xD
Uporablja 2broml-3,4metilendioksipropiofenon
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
je takoj jasno, da nimate izkušenj pri delu s kitajskimi dobavitelji. Denar, ki ga napišejo na kartici izdelka na portalu Alibaba, ni resničen. za pridobitev dejanske cene morate vedno pisati neposredno dobavitelju in boste zelo razočarani, ker je dejanska cena veliko višja.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Zakaj metilacija z DCM traja 50 minut? Običajno z DCM traja 2 uri, ne? in pustite kocko odprto, ko izvajate metilacijo? Ker metilaminski plin pride ven, če kocke ne zaprete.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Če je to še en predhodnik in nima niti časov niti metod za proizvodnjo kot drugi katinoni ... vendar razumem vaše dvome.
 
Top