Črni kokain

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Če ga pošljejo v laboratorij, se ne izide. Opravil bo pasji in osnovni preizkus.
 

Attachments

  • YiPF2JDKlc.jpeg
    YiPF2JDKlc.jpeg
    936.3 KB · Views: 155

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Opravljeno je z osnovo, zato morate izdelek dokončati. Uporablja se približno 1200 gramov baze.
 

netodarkweb6000

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Prav tako bi rad izvedel več. Ali mi lahko v zasebnem pogovoru razložite več podrobnosti?
 
  • Like
Reactions: vis

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Z veseljem bi izvedeli tudi kaj več.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Na misel mi pride več možnosti, ali naredijo sol z organskimi kislinami z dolgo verigo ali pa modificirajo ekonin in ga nato predelajo nazaj v ekonin.
Najpreprostejša možnost je, da laboratorij proizvede tropinon, nato ga benzilmetilira v ekgonin, na tej stopnji lahko dobite analog ekgonina, na katerega psi in test ne bodo reagirali, nato pa tropinon izolirajo nazaj in ga pretvorijo v ekgonin.
 

Torroo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko poveste, v katerih korakih to počnete??
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Če je vprašanje namenjeno meni, bom na kratko odgovoril. Pri standardni proizvodnji kokainskega sira (to je mešanica različnih alkoholov s skeletom tropana) obstajata dva načina nadaljnje sinteze, prvi način je, da se znebimo nepotrebnih alkoholod v kokainskem siru (navadna pot), drugi način pa je, da celoten kokain z nečistočami prevedemo v tropan (tj. In kokain ga bo dal, ostali alkoholoidi pa bodo dodatno povečali izhod tropana), nato lahko izvozite sam tropan (obvezno preverite reakcijo psov na tropan) ali pa obesite začasne eterične skupine za izvoz (v tem primeru se začasne eterične skupine ponovno odstranijo v tropan , na mestu prihoda se izvedejo standardne reakcije za pridobivanje ekgonina iz tropana.
 
Top