Črna MDMA HCl

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Predelan MDP2P iz 28578 z uporabo fosforne kisline, nato vakuumsko destiliran. Potrjeno z natrijevim bisulfitom. Nato je nadaljeval z uporabo MDP2P s pretvorbami Al/Hg, Leuckart-Wallach in NaBH4. Vsak rezultat treh postopkov je bil nato vakuumsko destiliran in testiran z Marquisovim reagentom, ki je pokazal vijolično do črno obarvanost. Zdaj pa je tu še nekaj nenavadnega: titriranje s 37-odstotno HCl ali uplinjanje s HCl z žveplovo kislino, ki se kaplja v HCl, nato pa izhlapevanje topila tudi brez toplote daje črn kristal MDMA. Vsi trije postopki so dali črno MDMA.

Ali je to posledica nečistoče v 28578 ali obstaja način za odstranitev črne nečistoče?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Mislim, da je treba narediti samo en rekristalizator z acetono /h2o čistiti izdelek lepo
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Pozdravljeni, gospodje, pri pripravi metamfetamina iz psevdoefedrina sem naletel na to situacijo. Domnevam, da jih povzročata pretirano zakisanje in voda. Ta črni kompleks je videti kot koloid železovega hidroksida, ki je zelo trdovraten, vendar so topni v etanolu/metanolu in netopni v drugih organskih topilih. Moja zadnja rešitev je, da vse snovi raztopim v brezvodnem etanolu, jih dam v polprepustno membrano in nato v čašo z destilirano vodo. Med mešanjem naj metamfetamin hidroklorid vstopi v vodo skozi polprepustno membrano, medtem ko črni kompleks ostane v polprepustni membrani. Končni izdelek je zelo čist in kremasto bel. Vendar je postopek zelo zamuden.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ravno pred tednom dni sem v ta namen raziskoval trg osmoznih filtrov za recirkulacijo vode.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Če nimate posebnega znanja, kako raztopiti koloide in odstraniti stranske organske snovi, lahko na primer 2-3-krat poskusite izvesti rekristalizacijo. Ne vem, KAKO kristalizirate vi, vendar moja kristalizacija za tak namen deluje odlično.

Tukaj vam je fant prej povedal o membranski filtraciji. Morda je vredno.
 
Top