Črni katran iz surovega opija

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

KSxbODRNzZ

Uvod

Ta oblika heroina je diacetilmorfin acetat, proizvod proizvodnje heroina, ki ne potrebuje nadaljnje acetilacije. Od heroina v prahu se razlikuje po tem, da je črn, lepljiv, viskozen, njegova struktura pa se giblje od precej podobne mokremu asfaltu in trdi skali materiala. Običajno ga proizvajajo v Južni Ameriki, najdemo pa ga tudi na zahodni obali ZDA.

Dejanska kemična vsebnost heroina iz črnega katrana se lahko razlikuje od bele praškaste oblike. Črni katran lahko vsebuje različno mešanico derivatov morfija, predvsem 6-MAM (6-monoacetilmorfin), ki je še ena posledica grobega acetiliranja, do katerega pride v tajnem proizvodnem procesu.

Opozorilo!
KQ12DwRmul

Ta oblika heroina pri vbrizgavanju v katero koli vrsto tkiva povzroča povečano tveganje za botulizem v rani. Botulizem v rani je lahko smrtno nevaren, pri uživalcih heroina iz črnega katrana pa v večji meri vodi do amputacij in smrti. Zaradi konsistence snovi (podobne katranu) lahko predstavlja večje tveganje za sesedanje, poškodovanje ali okužbo žil. Zaradi te poškodbe žil je večja možnost podkožnega in intradermalnega vbrizgavanja, kar z vidika zmanjševanja škode ni zaželeno. Uporabnikom, ki se odločijo za vbrizgavanje te snovi, svetujemo, da upoštevajo postopke, ki jih najdete v priročniku za varnejše vbrizgavanje.

To so navodila po korakih, kako izdelati kristalni črni katranski opij. Semena za to metodo niso priporočljiva. Če imate samo semena, priporočam, da si pripravite čaj ali jih posadite! Navodila sem pripravil podobno kot recept, tako da jih bo enostavno prebrati in jim slediti.

Opomba o morfiju in kodeinu: Kodein se aktivira pri 68 °C (155 °F), morfin pa pri 82 °C (180 °F), zato je nujno, da je temperatura med 60 in 63 °C (140 in 145 °F).

Opomba o kuhanju: Priporočljivo je, da za to metodo perpetuiranja uporabljate električno pečico
.

Materiali:
  • 20 g fino zmletih strokov, stebel in/ali listov, svežih ali suhih
  • 36 unč vode (1065 ml)*
  • 2 šopka limoninega soka (100 ml)
  • Drobno kovinsko cedilo
  • Termometer za meso
  • Posoda za omako
  • Steklena posoda za peko z ravnim dnom

Postopek.

1. Vodo in limonin sok zavrite do vrelišča, idealna temperatura je 63 °C (145 °F)
2. V vodo dodajte zmleto rastlinsko gradivo
3. Kuhajte 1 uro, občasno mešajte in preverite temperaturo
4 . Po eni uri odcedite vse rastlinske snovi
5. Rastlinski material še trikrat precedite skozi cedilo, nato pa tekočino vrnite v ponev z omako
6. Pustite vreti še eno uro
Pečico segrejte na 63 °C (145 °F)
7. Tekočino precedite v stekleno posodo za peko
8. Postavite v srednjo rešetko pečice za 8 ur
9. Ob koncu 8 ur mora biti na dnu pekača plast lepljivega opija. Posodo postavite nazaj v pečico
10. Medtem ko pustite posodo v pečici, izklopite pečico in pustite, da se popolnoma ohladi ... približno 2 uri
11. Po dveh urah ponovno vključite pečico na 63 °C (145 °F) in pustite, da se opij ponovno segreje ... to je korak, zaradi katerega postane kristalen
12. Pozorno opazujte opij, ko se *v plasti začnejo pojavljati zračne lise in se ob dotiku ne prilepi na prst, to pomeni, da je končan
13. Odstranite posodo iz pečice in dokler je vroča, opij postrgajte s kovinsko žlico
14 . Hitro oblikujte kroglico ali kvadrat, ker se bo, ko se bo ohladil, oblikoval v kristale
15. Dimite! Zmešajte ga s jointom, kadite na vrhu marihuane v skledi ali pa kadite samega v skledi. Vendar se s plamenom ne dotikajte neposredno opija, za najboljše rezultate ga držite rahlo nad njim. Če morate uporabiti bong, se prepričajte, da v njem ni vode in da je popolnoma suh
.
RHW3V7PBc6
RrywpOIGlk
EzLlcDxgCG
Izdelek vsebuje 4-5 gramov zelo dišečega kristalnega črnega katrana.
 
Last edited:

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni gospod, morda neumno vprašanje, vendar moram vprašati.ta TEK je samo postopek opija in ne heroina. Brez acetilacije ni heroin črni katran, ampak samo opij črni katran. Ali ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Imate prav. Za acetiliranje morfina lahko med 5 in 6 koraki dodate ocetni anhidrid. Prilagodite pH ~3 in po enournem mešanju nevtralizirajte na pH ~5,5-6 z natrijevim bikarbonatom.
 
Last edited:

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni J. Patton, Hvala za vaš lep članek. Ali ste ta izdelek samo sintetizirali iz posušenih makovih strokov? Pri sintezi ni bil uporabljen opij?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, moj vzdevek je G. Patton.
Kako se imenuje opij? Posušen lateks, ki ga pridobivajo iz semenskih kapsul opijskega maka?
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Za prevajanje besedil uporabljam program Translite. Ali mislite limonin sok, citronsko kislino? Ali pa uporabljate naravni limonin sok? Kaj mislite s pojmom limonin sok?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Limonin sok pomeni tekočino, ki jo iztisnemo iz limoninega sadeža.
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Zahvaljujem se vam za odgovor in pojasnilo
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Naslov niti "Black Tar" je torej precej zavajajoč, saj "črni katran" večini ljudi pomeni heroin.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Nisem vedel, da lahko uporabite stebla in liste... thx
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
G. Patton, ali poznate botanično ime te rastline?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Lachryma papaveris ali preprosto opij.
>> Ali ta rastlina raste v tropskih regijah?
Da
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
ste velik Dude, thx veliko bro.
 

AS2005

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
20 g fino zmletih strokov, stebel in/ali listov, svežih ali suhih

Ali imate v mislih rastlino opij?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne sledite tej tehniki. Vse, kar je treba storiti, je, da uporabljate samo stroke, ne pa stebel ali listov, saj ti vsebujejo večje količine neželenih opiatov s hujšimi stranskimi učinki. Posušene stroke razlomite in zavrzite semena (ali jih shranite za sajenje, na njih ni do infitezimalno majhnih količin opiatov, ki so običajno stranski produkt industrijske predelave rastline), zmeljite v čim bolj fin prah. Prelijte v steklenico (po možnosti stekleno z navojnim pokrovčkom), prelijte z IPA (kloroform in IPA 90:10 je optimalno razmerje, vendar je IPA povsem v redu tudi sam), s citronsko kislino uravnajte ph na 3,5 in nato 10-15 minut stresajte ter pustite stati najmanj eno uro. Filtrirajte in izparevajte, kakor želite.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Sledil sem zelo enostavnemu in dobro opisanemu receptu in uspel pridobiti zelo lepo dimljivo kroglico surovega opija ... Hvala gospodu Pattonu za enostavna navodila!
Ali imate kakšne izkušnje z uporabo ekstrahirane opijeve gume in izdelavo morfina hcl?
 

Attachments

  • KkXuS4VnH0.jpg
    KkXuS4VnH0.jpg
    1.9 MB · Views: 287
  • wMgGnZ2QoH.jpg
    wMgGnZ2QoH.jpg
    899.9 KB · Views: 279

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Lepo! Koliko maka ste uporabili?

Obstaja dokument, v katerem je postopek izolacije morfija iz surovega opija (in tudi nadaljnje predelave in rafiniranja za pridobitev precej visokega odstotka heroina), kot ga izvajajo afganistanski pridelovalci maka, zelo dobro dokumentiran in razložen.
Sam tega še nisem poskusil, vendar bom to zagotovo storil v naslednjih nekaj tednih. Morda se lahko oglasi še kdo drug in pove kaj o tem, ali in kako je mogoče zmanjšati tehniko ekstrakcije, da bi ustrezala majhnemu pridelku opija iz domače pridelave ali podobno. 🤔
 

Attachments

  • 10BWH75rMd.pdf
    508.3 KB · Views: 626

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Pozdravljeni ... Ali ste se kdaj lotili poskusa ekstrakcije? Jaz še nisem, vendar zbiram več informacij, da bi poskusil... Na mojo objavo je nekdo odgovoril: Morphine hcl from raw opium (Morfin hcl iz surovega opija), vendar ga je malo težko razvozlati!
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Pozdravljeni in hvala!! Dobro se kadi, če ga zmešamo z nekaj konoplje in nežno segrejemo z ognjem... Lepo prijetno sproščujoče brenčanje in prijeten okus... Tukaj je tisto, kar sem uporabil za izdelavo kroglice (približno 4 grame) Vse sem sesekljal, liste, stebla in stroke ter prelil z vodo in približno 1/2 limone... Ph je bil približno 3,5 do 4..
Nekaj ur sem pustil vreti nepokrito in budno pazil, da temperatura ne bi presegla 60 C... Filtriral sem skozi mokro krpo in stisnil krpo, dokler ni bilo več soka... Rastlinsko maso sem dal nazaj v lonec in ponovil postopek... Končni rezultat je bil verjetno približno 1 liter res temnega soka... Dejansko sem izparil le polovico tega (spet nikoli več kot 60 C), da sem dobil 4 g kroglice... Preostanek soka sem prihranil za večerno zalivanje piva...
VL0KY8iRcq

Druga zanimiva stvar, ki sem jo odkril, je, da sem vzel nekaj posušenih strokov, jih zmlel in za nekaj ur namočil v 99-odstotni izopropilni alkohol... Po filtriranju in izhlapevanju alkohola mi je ostal zelo zdravilno dišeč in okusen ostanek... Morda diši malo po kodeinu? Kot če bi vonjali sveže odprto stekleničko tablet?
Ostanek sem nato opral z vodo in se je večinoma raztopil... vodo sem filtriral in to, kar je ostalo, je v steklenici in kozarcu za vlaganje na skrajni levi... Rad bi vedel, kakšne alkaloide vsebuje! Vsekakor čutim učinke po enem šanku in stisnjenem limoninem soku, in sicer na zelo prijeten način!
Steklenička na sredini je samo sok iz stroka, steklenička na desni pa je iz cele rastline z zgornje slike...
Spet si želim, da bi vedel, kakšna je vsebnost alkaloidov v posamezni mešanici in kako ločiti tebain, kodein in morfin...
Ah, vse to je zabavno kemijsko eksperimentiranje in raziskovanje!

Mislim, da bom poskusil narediti tudi nano-različico tistega, ki ste mi ga poslali... in videl, kaj bo iz tega nastalo... in ja, lepo bi bilo, če bi tudi drugi sodelovali ali poskusili!
Na zdravje!
VQnd10quE3
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Osebno bi me zelo zanimalo, če bi se s tem prevodom seznanil. To bi zame rešilo VELIKO težav. To izgleda in zveni odlično @Zippy53! Ali lahko vprašam, ali ste osebno nadzorovali gojenje ali kako je mogoče pridobiti surovine? Živim v severnem podnebju, natančneje v bližini Bostona - ne domnevam, da jih je mogoče sezonsko gojiti na prostem? Za gojenje marihuane imam LED luč ali dve, to ne bi smelo biti problem imeti mak ali dva v omari? Koliko časa traja od kalitve do žetve? Ali obstaja zanesljiv prodajalec semen v sredini? Verjetno lahko najdem informacije za gojenje na erowidu, če ne tukaj...
Vnaprej se vam zahvaljujem za razvedrilo mojih neumnih vprašanj. Z najboljšimi željami.
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ali je mogoče za odstranjevanje topila poleg električne pečice uporabiti še kakšno drugo metodo? Katero metodo predlagate?

 
Top