ČRNI KATRAN HEROIN IZ OPIJA

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Naslednji postopek pojasnjuje, kako surovi/rafinirani opij pretvoriti v heroin iz črnega katrana.

Potrebne snovi :

- Surovi/refinirani opij (lahko uporabite tudi izvleček makovih strokov) = 10/12 gramov
- Voda = 850/1000 ml
- benzojeva kislina (99 %) = 6 gramov
- Baterijska kislina (37 % žveplove kisline + 63 % vode) = 13 ml
- Brezvodni metanol (neobvezno)

Oprema :

- 2000 ml steklena bučka z okroglim dnom
- Naprava za povratni tok
- ogrevalni plašč
- Filtri za kavo/papir
- 2 posodi Pyrex

Postopek :

Opij (ali ekstrakt stroka) dajte v erlenmajerico in dodajte vodo, benzojevo kislino in baterijsko kislino. Mešanico damo pod refluks za dve uri, pri čemer stalno vzdržujemo temperaturo od 80 do 90 stopinj Celzija. Po dveh urah filtrirajte refluksirano raztopino skozi nekaj kavnih filtrov, pri čemer odstranite trdne dele in poberite tekočino. Popolnoma izparite tekočine v posodi Pyrex in postrgajte smolnato/lepljivo (zelo lepljivo) usedlino, ki je črni katran H (di-benzoilmorfin). Izdelek se lahko kadi in pije, z nadaljnjim čiščenjem (2/3-kratno izpiranje z metanolom) pa se lahko celo injicira.
 

diablo is gone

SCAM!
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
hvala za rescpie dobro vedeti, ampak im trenutno poskuša, da bi moji kuharji, da bi mi serijo 98% kitajski beli moj problem je moj kuharji delajo to najcenejši možen način in najhitreje, ampak bo poslušal me, če sem jim dal bounus v vašem opinon kaj je treba storiti, da bi dobili 98% oh moja trenutna serija je 90%
 

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Morate ga čim bolj očistiti s številnimi izpiranji (tudi 3/4), prav tako mora biti hidroklorid (N.4) ... Ne H baza (N.3)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43


Ni potrebno narediti nobenega postopka acetilacije, da bi naredili črno???,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Rad bi vas vprašal, ker sem zelo radoveden, saj imamo v državi, kjer živim, ogromna opijeva polja in letos razmišljamo o proizvodnji malo H za našo porabo, res pa je, da bi rad vedel, ali je bth dober za kajenje, ja, ima dober okus in ali je okus podoben okusu rjavega heroina, ki smo ga vajeni uživati v evropskih prestolnicah, ali se res ne splača slediti tej sintezi in je bolje narediti acetilirani heroin, čeprav to zahteva več dela in manj proizvodnje. Ali ima ta btH dober okus??
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
BTH lahko kadite na enak način, kot bi ga uporabljali pri "klasičnem" opiju. Z drugimi besedami, ne kadite ga, temveč ga na tak ali drugačen način izparevajte. :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
če želite in ste tudi vi od nekod iz Evrope ter vas zanima, da mi prodate vzorec ali opravite zamenjavo za nekaj, kar vam lahko ponudim, mi to sporočite zasebno in lahko opravimo izmenjavo ali kaj podobnega?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Ali bi bil isti tek uspešen, če bi za tvorbo črnega katrana, ki vsebuje 6-MAM, namesto benzojske kisline uporabili ledeno ocetno kislino?
Ali kdo ve, ali in kako ta kislina reagira z drugimi opijevimi alkaloidi poleg morfija? Prebral sem, da je diacetilkodein nekoliko bolj strupen od sorodnih spojin, kaj pa noskapin, tebain itd...? Ali se med reakcijo acetilirajo/benzoilirajo?
Rad bi preskočil ekstrakcijo morfija iz surovega opija, kot opisuje ta tekst. Prvič, da bi zmanjšal izgube, ker ne morem začeti z velikimi količinami opija, drugič pa zaradi sinergijskih učinkov med vsemi alkaloidi opija.

Vesel sem vsakega koristnega odgovora!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ali ste po tem, ko je od te objave minilo že nekaj časa, poskusili pripraviti ta recept za črni katran s svojim opijem? Ste dobili kakšne pozitivne rezultate? Ali se splača slediti temu postopku z našim opijevim bratom?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Pozdravljen, moj prijatelj! Za preizkus bom moral počakati še približno 1-2 meseca, dokler moje rastline ne bodo odcvetele ... :unsure: Zagotovo pa bom recept preizkusil na delu svojega pridelka opija in vas sproti obveščal! :) In tukaj bom objavil tudi nekaj fotografij postopka
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Kolikšna je cena v Evropi za opij okoli 1 kg? hvala.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Opija nisem izdeloval že leta, vendar je zadnjih nekajkrat nakup v sezoni žetve lahko v moji državi stal okoli 2000 evrov pri nakupu celega 1 kg, 100 g vrečke v Španiji v sezoni stanejo 600 evrov ... blagoslovi brata.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Hvala, je poceni.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
V Nemčiji vidim polja rdečega cvetnega maka, ali imajo alkaloide? ali jih kdo poskuša rezati in kuhati?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Vsebujejo nekaj (rahlo strupenih) alkaloidov, vendar nobenega od opijevih alkaloidov. Njihovega uživanja ne bi svetoval, saj nimajo veliko zaželenih učinkov. Kljub temu poleg p. somniferum obstajajo še nekateri legalni in nekontrolirani maki, ki vsebujejo psihoaktivne snovi (npr. kalifornijski mak, bodeči mehiški mak, rumeni rogoviti mak). Nekateri od njih proizvajajo tudi lateks, ki ga lahko uživamo kot opij.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Lepo, hvala za vaš odgovor, ker ste mi prihranili čas.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Pozdravljeni ... Ali lahko namesto žveplove kisline uporabimo klorovodikovo kislino?
 
Top