BMK glicidat CAS: 5413-05-8

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sem novinec v tem svetu, kupil sem bmk glicidat od Kitajca, ker mi je rekel, da ga je zelo enostavno pretvoriti v A-olje, vendar ni bilo tako. Rad bi vprašal, ali bi ga bilo mogoče pretvoriti v A-olje, da bi naredil hitro pasto. ali je bmk glicidat enak kot p2np? Ali bi bila metoda sinteze AL/HG primerna zame? Lep pozdrav in hvala!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Imate fotografijo? Ni kot p2np, kot je P2P (BMK), vendar se lahko uporablja za sinhronizacijo AL/HG. Spojino je treba hidrolizirati iz glicidata v BMK s kislino (HCl aq. popolnoma ustreza). Za 1 kg BMK Gly potrebujemo 3L konc. aq. HCl kisline. Nato se pri segrevanju glicidata s kislino pojavi hidroliza, olje BMK se sprosti (A-olje).
 
Last edited by a moderator:

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Spoštovani gospod Dampier,

Ali to isto razmerje velja tudi za pmk gly? Torej 1 kg pmk gly 3L kisline 37 %?

Hvala, 🙏🏻
 

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kakšna je razlika med p2p in p2pn? Ali bi bilo enostavno pretvoriti bmk glicidat v A-olje? A-olje mislim tisto, kar prodajajo na darknetu, ki mu je treba samo dodati žveplovo kislino in metanol in nastane hitrostna pasta. Hvala za pomoč.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
p2p olje, lažje je sintetizirati metamfetamin. p2np - trdni kristali, ena reakcija za amfetamin (večinoma)
Zelo enostavno, če imate HCl aq. 15 % in več.
Žveplova kislina, ni najboljši reagent za pretvorbo
 
Last edited by a moderator:

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hej, brat, hvala za odgovor. Nimam fotografije, vendar je BMK, o katerem vam govorim, prah. Kaj bi potreboval, da bi iz njega naredil olje A, ki ga prodajajo na temnih trgih? Ali mi lahko poveste, koliko količin količin in in kakšne instrumente bi potrebovali? Lep pozdrav!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Za prvi korak potrebujete koncentrirano vodno klorovodikovo kislino, približno 3 litre na 1 kg prahu.
 

nitrochronic

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, moj prijatelj, kakšen je naslednji korak po dodajanju klorovodikove kisline?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
segrevanje pri 80-90*C 3h s kislino in mešanjem, po ločeni plasti P2P ali ekstrakcija
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, William,
najprej se vam zahvaljujemo, da ste z nami delili svoje znanje.
Torej pravilno domnevam, da je celotno pridobivanje olja iz bmk sestavljeno le iz naslednjega
1 kg prahu se prelije s 3 l hci-kisline in segreje na 80° ali 90°(?) v posodi ter meša, dokler ne nastaneta dve različni plasti, nato pa se zgornja plast (p2p-olje) samo odvzame?
Kakšen odstotek mora imeti kislina HCI in kako natančno se razmerja spremenijo, če uporabim kislino z večjo ali manjšo čistostjo?
kakšen je točno donos?
Ali se razmerja sestavin spremenijo, ko spremenim količino, ali ostanejo vsa enaka, na primer, če vzamem 100 gramov bmk v prahu in 300 ml HCI kisline?

Lep pozdrav
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni ✌️

Zdaj že več ur berem po forumu in ne razumem, zakaj nikoli ne pride podroben in popoln odgovor.
Ali za to obstaja kakšen poseben razlog?
Mnogi ljudje, ki nimajo potrebnega znanja, kot ste vi, so pri nepopolnih odgovorih negotovi, ker nočejo delati napak.



Prav tako vem, da je samo z žveplovo kislino 37% ali 1/4 konc. žveplova kislina / metanol za proizvodnjo paste, kot jo vsi poznajo v Evropi.
Katero drugo možnost bi predlagali?


Ali bi bilo ločevanje mogoče z ločevalnim lijakom ali kaj bi bila po vašem mnenju najboljša možnost?
Sicer ne bi bilo potrebno nič več, kot ste opisali zgoraj?

xoxo
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Ali bi po vašem vedenju obstajali še drugi izdelki BMK, ki jih je mogoče izdelati z enakim postopkom iz žveplove kisline in metanola/izopropanola?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Zmešnjava tega slengovskega sranja "A-oil" je smešna.
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Upam, da je to zaradi ločevanja zrnja od plev, tako da je še vedno zanimivo to početi... če vsak uporabnik začne izdelovati svoje serije, trg usahne... in ker je skoraj tako enostavno z nekaj iskanja to narediti, morajo obstajati nekakšna skrita vrata, ki so vidna le ob iskanju pravilnih očal ✅
 
View previous replies…

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
To je razlaga z negativnega vidika... če bi vas želel tako imenovati brez razloga, bi napisal, da ste pšenica... tako da upam, da sem razčistil zrak
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Haha ja, mogoče malo za napetost na moji strani, vendar bi se moral spomniti samo osredotočiti 1 stvar... in ne moj materni jezik, tako da ja, imaš prav... 🫡.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Iz 1 kg bmk lahko dobite 650 g P2P
(fenaceton), ki ga je bolje očistiti ... iz tega lahko dobite približno 30 % amfetaminske baze (ki jo ljudje imenujejo A-Oil) ... približno 195 g.
Zato bi bilo bolje kupiti P2NP, iz katerega lahko z reduktivno aminizacijo naredite približno 700 g amfetaminske baze.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Pozdravljeni, ali ste že kdaj uporabili postopek reduktivne aminizacije z NaBH4? Rad bi vam zastavil nekaj vprašanj.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Ali lahko morda razložite postopek čiščenja po korakih?
In ali obstaja kakšna alternativa za DCM?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
S p2p se še nisem ukvarjal, ker ne uživam metamfetamina in sem popoln novinec v tej igri, samo naredil sem nekaj P2NP in amph.
G. Patton ima nit,
"Sinteza P2P iz glikidatnih etrov BMK"
Dobro je opisan
 
Top