Ali se prepovedujeta glicidata BMK in vosek PMK?

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Od Kitajca, ki dela v proizvodni industriji, sem slišal, da bodo julija/avgusta prepovedane vse glicidne soli BMK in PMK? Ali lahko kdo potrdi ali ovrže to informacijo?
 

lemon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 23, 2022
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Tudi tukaj sem slišal iste informacije, upam, da so lažne...
 

samenewstory

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
https://www.unodc.org/documents/commissions/CND/CND_Sessions/CND_66Reconvened/ECN72023_CRP20_2323561E.pdf

Preberi to, ja, izgleda, da ne prepovedujejo samo etilnega estra pmk, ampak tudi skrbijo, da Kitajci ne bi hitro prešli na druge možne estre, to res ni dobro.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Evropa je proti Kitajski nemočna in nemočna. To se bo zgodilo le, če se bo kitajska vlada odločila za prepoved. Ampak ja, to me res jezi.
 

samenewstory

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
To ni evropska stvar, to so Združeni narodi - dobesedno ne dobiš višje sile za sprejemanje svetovnih odločitev imo, in če je bila evropa, kot ste jo navedli, tako nemočna in nemočna proti Kitajski... kam je šel pmk metilglikidat, oh, počakaj, Kitajci so ga nehali dobavljati, ker so ga Združeni narodi leta 2019 prepovedali, kar je takrat, ko so se Kitajci prilagodili na pmk etilglikidat.... ki bo zdaj prepovedan skupaj z vsemi drugimi možnimi estri, to je samo vprašanje časa, poročilo je iz novembra lani, zato bi dal največ 6 mesecev, dokler ne bo vse podpisano in dogovorjeno.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
BMK PMK vsebuje preveč izdelkov in lahko natančno poišče izdelke z uporabo cas 5449-12-7 in cas 28578-16-7 (prah ali olje). S spoštovanjem!
 
Top