Prosta delovna mesta za pomočnike v vašem mestu!

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Imate nekaj prostega časa? Imate ustvarjalen um?
Ste pripravljeni na zanimive naloge na prostem
v svojem mestu?
Lokalno delovno mesto asistenta za Breaking Bad čaka na vas!

Potrebujemo ljudi, ki nam bodo pomagali anonimno razdeljevati vzorce različnih izdelkov v svojem mestu v kateri koli državi. Potrebujemo prave strokovnjake. Ni nam treba pošiljati kopij vaših dokumentov, ne potrebujemo vašega denarnega pologa, kar potrebujemo, je želja po zaslužku z zanimivim delom v vašem mestu ali katerem koli drugem mestu po vaši izbiri. Za delo s krajšim delovnim časom ponujamo več možnosti in če se boste dobro odrezali, ne boste dobili le nekaj denarja, ampak tudi priložnost za karierno rast z ekipo strokovnjakov Breaking Bad .
Ne zamudite svoje priložnosti!
Pomembno je vedeti: Ponujamo delo, ki popolnoma izključuje možnost osebnih srečanj s komer koli. Nikoli nas ne boste videli, mi vas ne bomo videli, stranke vas ne bodo nikoli srečale - sami ste prepuščeni sami sebi, mi pa vam nudimo popolno spletno podporo.
Če vas zanima projekt Breaking Bad, če vas zanima obetavno delo v vašem mestu ali regiji, če se želite usposobiti in začeti delati - pišite mi v
PM, pogovorimo se. Samo za starejše od 18 let.

Morda ste trgovec in bi radi odprli trgovino v svojem kraju? Ali pa morda želite povečati število strank v svojem mestu in lahko svoje blago varno pošiljati po pošti po vsem svetu? Pripravljeni smo vam pomagati pri promociji vašega podjetja, vam pomagati pri distribuciji vzorcev in pridobivanju povratnih informacij ter vas naučiti edinstvenih načinov dostave in pakiranja vaših izdelkov. Pomagali vam bomo sprostiti vaš potencial in preiti na naslednjo raven dela. Edina stvar, ki jo potrebujete, je želja in resen odnos. Pišite mi v PM, pogovorila se bova
 
Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Všeč mi je, kam se premika ta platforma :)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Da, res, bil sem zelo navdušen, ko sem prvič naletel na BB, in z navdušenjem spremljam njegov razvoj! Všeč mi je, kje je platforma začela in na kakšen način se razvija! Naprej, ekipa BB !!!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Zelo me zanima, želim izvedeti več podrobnosti
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Všeč mi je ta forum. In podpiram vsako dejavnost.
Prav tako pozdravljam podobno misleče brate, da razpravljajo z mano.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Hey how's it going to my friend.im incredibly interested in some 2c-b or even 2,5 trimethoxybenzald.hope this is not a inappropriate spot to say that.please delete if so
 
  • Like
Reactions: vis

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
To me zanima, rad bom izvedel več. Imam več kot 18 let, dvakrat več.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
zainteresirani
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Smešno se mi zdi, da ima forum za sintezo in distribucijo zdravil "vodjo kadrovske službe". Všeč mi je, ko nekonvencionalno življenje ljudi, ki jemljejo droge, prikažete kot povsem konvencionalno življenje ljudi, ki drog ne jemljejo. To je nekakšen trol sistema na splošno. Tudi temu ne moreš reči ne, saj potem s sprejemanjem ideologije v tem okolju "podpiraš uporabo drog".

Dobro, da si tu, človek. Vsi smo potrebovali upravitelja na forumu, da bi ga držali v šahu s posodobitvami! 😆
 

meatwad

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Zanima tudi, ampak obtičal v Združenih državah Amerike res ovira tudi skoraj vse...
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Upam, da bo vse potekalo dobro :D
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Najboljši forum Ever.. 👌🏽😗💨💨💨
 

Dataaccess007

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Hej, kolega, vsekakor me zanima, če si imel kaj posebej v mislih, in prepričan sem, da ti lahko, ko se spoznamo, povem o nekaterih skritih lastnostih, ki jih imam.
 
  • Like
Reactions: vis
Top