Borznoposredniške tržnice in borze - posodobitve za sredino leta 2024?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Pregledoval sem razdelek o kriptovalutah in iskal informacije o dobrih borzah in tržnicah z nizko stopnjo KYC

Moja zadnja transakcija z BTC je zadržana. PONOVNO.. Poskusil sem Kraken, CoinBase in do zdaj sem imel srečo s PayPal. Lahko sem kupil in takoj poslal v svojo denarnico Brave. CoinBase in Kraken sta me prisilila, da sem čakal celih 7 dni, preden sem se ga lahko dotaknil, PayPal je vsaj krajši, 72 ur, vendar še vedno smešno.

Nisem videl, da bi kdo omenil zadržanja? Kdo se še ukvarja s tem in kako se spopadate s tem?

Veliko informacij tukaj se je začelo izčrpavati zaradi vseh nedavnih ukrepov proti nizkim KYC na trgih in nisem prepričan, kaj se dogaja z Monero, saj se MyMonero zapira.

Kakšne so vaše metode danes?

Nisem proti nakupu Monera, potem ko sem preveril njegove nedavne tečaje in se zavedam njegove večje varnosti. Veliko več vas na trgu ga sprejema, kot preden sem se pridružil BB, prav tako. Alternativa MyMonero? Ali je še vedno zanesljiv kovanec? Ali bomo videli, da bo preživel do leta '25?

Sprejemam vse druge nasvete ali trike, ki ste jih uporabljali v tem letu!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Včasih sem coinbase za nakup običajne kriptovalute. Nejasno se spomnim, da je bil zadržan bančni prenos, mislim, da? Mislim, da sem dodal debetno kartico in to je to spremenilo, vendar pri nakupih z bančno ali debetno kartico sploh nimam več zadržanj. Cash app in uphold sem prav tako uporabljal.

XMR je odličen. Rad kupim kovanec s poceni pristojbinami za transakcije, nato ga pošljem v denarnico Cake in ga tam zamenjam
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Hvala za vaš prispevek, gospod, zdaj sem videl nekaj omemb Cake wallet, zato ga bom preveril
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Največ sreče, moj človek
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Opravite nekaj raziskav na temo Ahmija. Na voljo je spletno mesto za izmenjavo BTC za USDT ali USDT za BTC. To je moj najboljši način za pridobivanje BTC brez uporabe sistema KYC.
Običajno kupim USDT s KYC in ga zamenjam na tem spletnem mestu, zaradi česar je BTC, ki ga dobim, nedosegljiv. Za shranjevanje BTC lahko uporabite denarnico, kot je Electrum.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Uporabil sem Exodus za nakupe, nato sem ga zamenjal za monero in ga poslal v denarnico za torte. Pristojbine se seštevajo, vendar glede na kriptovaluto, ki jo kupite na začetku, ni preveč slabo. BC je običajno več kot kot litecoin. To je bolečina v riti, vendar nikoli nisem imel zadržanja, težave ali vprašanja, razen prvič za preverjanje bs. Ampak Cake denarnica je precej lepo, ker ne potrebujete nobene prijave BS in lahko naredite novo denarnico za vsako transakcijo itd. Enkrat sem poskusil Kraken. Lahko mi sesujejo rit!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
To je dober sistem, ki si ga vzpostavil Prijatelj, samo čakam, da se konča zadržanje (približno 3 dni) in moja vrednost BTC je že padla za 6 dolarjev.. Preveč volatilen, še vedno se počuti kot leta 2016 kriptovalute lol. Resnično upam, da bo Monero lahko dolgoročno ostal pomemben, ker je veliko manj "gor ali dol" kot BTC dosledno. Doslednost je res pomembna za večino od nas, bi stavil.

Kraken je takšen odpadek!! Najbolj GLITZLYEST, Slickest stran in aplikacija, storitve, čeprav sami so popolnoma smetišče-ogenj... Pred nekaj meseci so mi za prenos zaračunali 60 dolarjev, uporabniški vmesnik je bil tako težko berljiv, da ga nisem niti opazil, dokler se ni zgodil... TRAAAASH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ja, BC se res toliko dviguje in spušča in je manj varen glede na javno verigo blokov, v katero lahko vstopi vsakdo in če si vzame dovolj časa in truda, lahko poveže osebo z nezakonitimi dejavnostmi, če želi. Seveda je to res zaskrbljujoče le, če se zanj zanima LE ali morda IRS, in če sem iskren, mislim, da me bolj skrbi IRS glede na vse regualne BS, ki jih zdaj poskušajo narediti s kriptovalutami. Kolikor vem, je XMR naša najboljša možnost zunaj gotovine in upam, da se bo izboljšala. Kar se tiče Exodusa, imajo ponavadi visoke pristojbine, ko želite prodati, vendar poskušam ne prodati ničesar, če nimam preveč, samo ponovno vlagam v nekaj in prodam lokalno za denar, da ga očistim, vendar ko ga potrebujete hitro, včasih ni veliko izbire.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
XMR je morda tam najboljša možnost, vendar je vsi ne sprejemajo. O metodi sem govoril nekoliko prej v tem prispevku. V bistvu izhaja iz BTC iz verige blokov Bitcoina. Ne vem, kako, toda po uporabi te metode se moje transakcije ne pojavijo več v verigi blokov, tudi če za sledenje uporabimo hash vaše transakcije.
 
Top