• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine poslovni predlog

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hi sem član recimo skupine ljudi, ki radi služijo denar ali če je vaš lil ulični spretnež, potem sem ljudstvo in če imate čisti DEXTROMetamfetamin, potem imate tisto, kar želim, in v zameno imam nekaj stvari, ki jih želite morda celo potrebujete v zameno sem se sprehajal skozi temo od svilene ceste in nikoli nisem ničesar kupil redko sem imel dovolj prostega osebnega denarja in če sem imel, nisem hotel vzeti tvegati, da bi ga zapravil za upe in sanje, toda vse, kar potrebujem, je, da mi nekdo dokaže, da ima čisti d met in dobro zalogo, da vam lahko dam mesto, polno strank, ki nimajo pojma, kaj je dark net, če ga imajo, ga ne znajo uporabljati ali so razumljivo odklonilni ali pa nimajo časa ali denarja, da bi vlagali v ugotavljanje, kaj je kaj, kot član skupine vam lahko v bistvu dam skupino 9f ljudi, ki bo poskrbela za vse sranje na terenu, in nikoli ne boš prizadet ali da bi moral vedeti njihovo ime, celo ukvarjal se boš z eno osebo, ki morda ne bo vedno ista oseba, sranje se zgodi, tudi ni tvoj problem BTW, vendar so njihovi cilji in ideje vedno isti, potrebujem samo dovolj sranja, ki sem ga dobil s temnega omrežja, da jim predstavim podoben predlog, in nikoli ne boš potreboval drugega stranka nikoli ne zmanjka naslovov vsakdo gre lopov bi imel nekoga, da odgovori na in nikjer skriti, če so to storili, ni nezaslišano bit to nikoli ne bi vplivalo na vas kdorkoli zainteresiran prosim dm me sem to počel po enega naenkrat, ampak ljudje sranje in to je trajalo preveč časa samo DM je zelo zelo majhna naložba idk gram ali 2, če je treba v nekaj, kar bi lahko bil vaš pokojninski načrt samo rekel
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Udarite me, če ste še vedno okoli in resnični
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To je ena od mojih najljubših drog
 
Top