Kupite raziskovalne kemikalije, kot so triptamin , disso, iz kitajske-longflourishpharm

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
BREZPLAČNI VZORCI - PROSIMO, PREBERITE NASLEDNJE



V podjetju Longflourishpharm se zavedamo, da je zaupanje nekaj, kar si je treba zaslužiti tako, da nikoli ne prelomimo besede. Zato bomo svojo hvaležnost tej fantastični skupnosti izkazali tako, da bomo začetek delovanja našega podjetja začeli z razdelitvijo nekaj brezplačnih vzorcev naših izdelkov.



Nismo povprečno podjetje za nakup in prodajo. Naše cene so dostopne in enake povprečnim cenam na trgu raziskovalnih kemikalij. Ker smo predani udobju in zadovoljstvu strank, vedno poskušamo izpolniti in preseči njihova pričakovanja, našim novim strankam ponujamo storitve za stranke, ki presegajo domišljijo......

Dokler ste člani tega foruma, lahko prosite za vzorce(10 izbranih strank iz EU ali ZDA).



KAKO SE PRIJAVIM NA NAGRADO?


(Če želite prejeti brezplačne vzorce, morate prebrati naslednje)


Za pridobitev brezplačnega vzorca morate izpolniti le dve preprosti zahtevi. Biti morate član tega foruma. Če je na pasici vašega profila napis "nov član", potem niste upravičeni do prejema vzorca, saj administrator vašega mnenja o našem izdelku ne bo sprejel kot veljavnega. Politika foruma o brezplačnih vzorcih namreč določa, da se vzorci lahko dajo le "članom" foruma.

Naslednji pogoj za darilo je zagotovilo, da boste pustili mnenje o uvrstitvi našega izdelka na seznam v razdelku tržnice in v temi, ki jo zdaj prebirate. Prav tako bi stranke prosil, da ne puščajo mnenj nikjer drugje na forumu razen na tržnici in v tej niti (izjeme so možne, če nas priporočate drugemu uporabniku foruma). Čeprav uživam v vaši hvaležnosti, si ne želim, da bi zaradi pošiljanja nezaželene pošte prišlo do nevšečnosti pri upravi tega foruma. Če po tem, ko vam damo vzorec, ne boste pustili ocene, se naša ekipa in drugi prodajalci morda ne bodo odločili, da vam dajo vzorce ali poslujejo z vami.

Če izpolnjujete ti dve zahtevi, vam čestitamo! Lahko prejmete vzorce! Preprosto komentirajte spodaj v tej temi in navedite, katere izdelke bi radi poskusili (dovoljen je en ali dva vzorca naših izdelkov). u nam lahko po vašem komentarju pošljete sporočilo za vzorce, ustrezno vam bomo odgovorili!


Trenutno je na voljo za nakup:


4-AcO-DET.fumarat

tilmetamine.crystal



MENU:

4-aco-det.fumarat:

povezava za nakup:
https://bbgate.com/showcase/buy-4-aco-det-fumarate-from-china.1651/



TILMETAMINE.CRYSTAL:
povezava za nakup:
https://bbgate.com/showcase/tiletamine-crystal-available-from-longflourishpharm-legal-worldwide.1653/
 
Last edited:

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
odgovoril!sir
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
nakup:

4-AcO-DET


mmmmm...tasy
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
in kaj o

2 cb

mmda - 2

5 meo pcp
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Oprostite, gospod, takšnih kemijskih ved nimamo:))
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
poslal sem vam pm
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
kaj o dostavi
Vzhodna Evropa
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
pm mi vaš naslov za pošiljanje pls
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Za takojšnja sporočila se obrnite name neposredno prek:

Telegram: @fredchen999: Telegram: @fredchen999

Signal: @fredchen999.71

Threema ID: 6RJFJ228

Session ID:05d2b69b8cf9c167badac5bed32bcf8846b4d629b2cedc40dc979aaf9ab8365c4d
 
Top