Ali lahko 4MMC zaradi vročine spremeni barvo in postane moker?

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni,

naletel sem na nekaj, kar se oglašuje kot 4MMC. Barva je rjava in je mokra. Tega v svojem življenju še nisem videl. Ne diši po 4MMC ali drugem MMC. Preizkusil sem ga z reagenti in Ropadobe je modre/vijolične barve, kar izključuje MMC. Tudi Zimmerman je nenavadno popolno rožnat. Priložil bom fotografije z izdelkom in z rezultati testov.

Če mi lahko kdo pomaga in pove, kaj misli, da je to, ali mi pove, kako ga očistiti, kako ga posušiti ?

Hvala!
 

Attachments

  • 5ogxdC3UQY.jpg
    5ogxdC3UQY.jpg
    125.8 KB · Views: 348
  • W359sGTe7f.jpg
    W359sGTe7f.jpg
    244.6 KB · Views: 317

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, menim, da gre za mešanico izdelkov, zato vam toplo priporočam, da se tega znebite. Če želite, si lahko preberete o domači metodi čiščenja mefedrona. Upoštevajte, da lahko dobite močne stranske učinke ali se s to snovjo zastrupite.
 

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Zgolj za učne namene mislim, da lahko poskusim z metodo čiščenja. Če mi ne bo uspelo, potem ne bom zapravil dobrega izdelka.
Zanima me, ko bo čiščenje uspešno, kakšne rezultate bom dobil pri testiranju reagentov in ga tudi poslal laboratoriju za ustrezno testiranje.

Hvala!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Aceton uporablja isto lahko uporabi za pospešitev mdma mda in več zdravil za pranje barve
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Z nami lahko delite svoje rezultate za razpravo
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Izgleda zelo čudno, ni 4-mmc.:poop::poop::poop:
 
Top