Question Ali lahko svoj laboratorij ustanovim v stanovanju?

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Rad bi izdelal amfetamin in MDMA, obstaja kakšna težava to narediti v stanovanju?
Takoj bi se preselil v drugo stanovanje, vendar v naslednjih mesecih ne morem. Nimam denarja za vse, že zdaj moram kupiti kemikalije in steklovino.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Močno odsvetujem, da laboratorij ustanovite na svojem domu ali na kateri koli lokaciji, ki jo je mogoče zlahka izslediti do vas.

Dobra začetna lokacija je lahko garaža (plačana z gotovino s ponarejenim osebnim dokumentom), da ostanete čim bolj anonimni.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nikoli mi ne bodo dostavili sumljivih kemikalij na dom. S to previdnostjo je težava glede tega, da imam laboratorij na svojem domu, rešena?

Bolj so me skrbeli hrup in vonjave... Preveč hrupa in vonja za stanovanje?
Če se zgodi, da nekdo začuti vonjave z ulice, ne ve, iz katere stavbe prihajajo, je to prednost pred hišo!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vaše naslednje vprašanje bi bile neprijetne vonjave, obiski prijateljev in družine ali sumničavi sosedje. Kako nameravate vse to odpraviti?
Zlasti vonjave.

Ali je vaše pridobivanje predhodnih sestavin in laboratorijske opreme 100-odstotno anonimno? Če ne, lahko preiskava proti vam hitro pripelje na prvo mesto, kjer bi domnevali, da je vaš laboratorij ali prekurzorji, to je vaš dom!

Vaša domneva ni napačna, čeprav obstajajo načini, kako bi lahko iz vonjav izločili čim več, na primer z generatorji ozona in vodenjem izpušnega/filtrskega sistema skozi raztopino na vodni osnovi, da bi ga filtrirali.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Oprosti toliko vprašanj ... sinteza amfetamina ima vonj, če uporabljam metodo p2pn in živega srebra?
Gledal sem de video za 10 gramov, kar je zelo majhna količina, vendar bi lahko hkrati izvajal 5 takšnih reakcij. Če bi lahko naredil 100 g amfetamina na dan, bi bil dober začetek!

Bil sem pridelovalec marihuane in ozonski generatorji so se prodajali za vonj, ki se je uporabljal skupaj z ogljikovim filtrom. Nikoli nisem kupil ozonskega generatorja, ker so ogljikovi filtri 100-odstotno odstranili vonj. Pri marihuani sta 2 kg ogljika, približno 12 dolarjev, dovolj, da odstranite vonj iz prostora za 1 leto. S kemikalijami pa bi se ogljik zelo hitro zasičil.
Bi generatorji ozona delovali za proizvodnjo amfetamina?
Morda vodenje osmukalnika skozi vodo ni dobra zamisel, saj so ogljikovi filtri manj učinkoviti, ko se poveča vlažnost.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Mislil sem bolj na MDMA in amfetamin, če bi lahko enostavno prodali 4mmc, bi to morda lahko storil! Ker moram tudi prodajati, ne samo izdelovati.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Brez skrbi!

Da, pojavile se bodo vonjave in strupeni hlapi, ki jih je treba reciklirati/razgraditi. Menim, da je najbolje delati s sistemom za filtriranje z aktivnim ogljem, ki je nameščen nad reaktorjem, prav tam, kjer je vir vonja/izpare. Ta ogljikov filter se lahko kombinira z ozonskim generatorjem, enako kot to počnejo na plantažah plevela, točno tako!

Predvidevam, da bi deloval enako, saj je namenjen preprečevanju širjenja neprijetnih vonjav na široko, ne pa boju proti strupenim hlapom.

Vodenje skozi vodo je pravzaprav nekaj, kar pogosto vidim, kot je prikazano na naslednji sliki (na desni strani v kotu), tako da je v redu, če to počnemo v laboratoriju:

OHApPCe2Vh


To ni 100-odstotna voda, ampak raztopina z nečim, česar se zdaj ne morem natančno spomniti.

Za referenco si lahko ogledate tudi ta članek:

 
Top