Ali lahko uporabljam STAB pri redukciji bora

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Imam STAB Mislim, da je njegovo ime natrijev triacetoksi borohidrid. Moje vprašanje je, ali ga lahko uporabim pri redukciji boro PMK

Hvala u
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Imam STAB Mislim, da je njegovo ime natrijev triacetoksi borohidrid. Moje vprašanje je, ali ga lahko uporabim pri redukciji boro PMK

Imam 100 l prostora in se poskušam osredotočiti na delovanje z najvišjo možno učinkovitostjo. Trenutno uporabljam al/hg in upam, da bom povečal na 4 kg v 100L reaktorju, slišal sem, da lahko z boro redukcijo naenkrat namestim veliko večjo reakcijo in jo tudi izvajam pri veliko varnejši(?)/nižji temperaturi ter povečam izkoristke in nimam živega srebra v laboratoriju.

Rečeno mi je bilo, da je izkoristek vseh/hg le 70 %? Mislil sem, da je 90+, kolikor sem dobil.

Hvala.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ali želite uporabiti natrijev triacetoksiborhidrid ali sprašujete, ker nimate dostopa do natrijevega borohidrida, kjer živite?
Natrijev borohidrid se prodaja v Evropi 120 evrov/kg z bančnim računom ali iz Kitajske 115 evrov/kg z bitcoinom od istega dobavitelja pmk glicidata.
 
Top