Ali lahko kadite 4mmc?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni. zanima me, ali je kdo imel ali vedel, ali je 4mmc mefedron primeren za kajenje?

Hvala.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Čisti rak
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Can is toxic if u smoke only apvp can
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
morda ga lahko uparite
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vem, da se metamfetamin lahko kadi v stekleni cevi, samo zanima me, ali je bilo to enako?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ne
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
metamfetamina ne morete kaditi, kajenje pomeni, da ga zažgete. Za njegovo uparjanje hočeš uporabiti inkrasno temperaturo za inkrasni parni tlak :)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Kajenje 4-MMC na splošno ne velja za varno ali učinkovito. Mefedron ni namenjen kajenju, saj se lahko pri tem spojina razgradi v druge, potencialno škodljive snovi, še preden pride v krvni obtok. To lahko zmanjša ali spremeni njene psihoaktivne učinke. Učinki mefedrona pri kajenju so nepredvidljivi, saj način vnosa spremeni način absorpcije in presnove droge. To lahko privede do neenakomernega nastopa učinkov, zaradi česar je težko nadzorovati odmerjanje in se poveča tveganje za prevelik odmerek.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Enkrat sem poskusil, preden sem se seznanil s tukaj navedenimi varnostnimi informacijami. Definitivno sem se opekel, dobil sem pospešek, vendar je bil primerljiv s smrčanjem in ni trajal tako dolgo, dobil sem glavobol, (verjetno sem dobil možganskega raka @armanimani haha) bilo je neumno, ne delaj tega lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ta objava me je spodbudila k nadaljnjemu razmišljanju o smrčanju! In dobro, zdaj popolnoma smrkam, vendar mislim, da je to še vedno dober in "relevanten nasvet za nit":

Poskusite vedno uporabljati samo eno nosnico, to naj bo vaša "magična avtocesta", drugo pa pustite prosto za dihanje, udobno življenje itd.
To mi je pomagalo že pri nekaj stvareh;
Zelo dobro za prezgodnje ponovno odmerjanje, priznam, da je čakanje na uro lahko težko.. Če je moja magična cesta še vedno razdražena, morda zdaj ni pravi čas, da bi tja potisnil še več stvari(?) "Super delo, Kurt!"

SO bo manj verjetno postal sumničav brez vsega naključnega smrčanja, ki se dogaja v stanovanju, ko sta doma!

Ne boš ves čas neumno smrčal v usta!

Ko pridem dol, ne glede na to, kako čiste so moje nosnice, se moja čarobna avtocesta vedno znova začne razburkati (prepričan sem, da si želim več tega sladkega mijavkanja), toda kot ve vsak, ki je poskusil to sranje, ni spanja ... do BROOKLINA! (ali približno šele po 5-6 urah ali tako naprej), zato moram načrtovati, kdaj se bom ustavil za ta dan. Z eno čisto nosnico lahko dejansko jebeno spim in ne morem si predstavljati nočne more, ko sta ti dve obrazni luknji zamašeni naenkrat ... Precej prepričan, ker me poznam, bi rekel "jebem to" in smrkal še nekaj več, samo da bi jih odprl, tako da v bistvu verjetno nikoli več ne bi spal.

Pred desetletji sem bil resnično zasvojen s pršilom za nos in bilo je prekleto grozno, le nekaj izbrancev. bi si želel to posebno grozo. Predstavljajte si, da bi vsaki dve uri potrebovali nekaj samo zaradi medicinskega učinka odpiranja nosnic. Trajalo je dva jebena tedna, da je to sranje izginilo. IZOGIBAJTE SE STIMULATIVNIM PRŠILOM ZA NOS! (razen če imate druge motive? ;) )

Zadnji nasvet od mene za danes: čista fiziološka raztopina (Arm & Hammer ima odlično brez zdravil) nosno pršilo je zelo koristno približno trideset minut po "dejanju", da se očisti vsak trajajoči okus zdravil, nato poskušam načrtovati približno dvajset minut pred naslednjo linijo in ponovno uporabiti nosno pršilo, neverjetno je razlika, ki jo lahko čutim, in zelo koristno, vaš sekundarni dihalni aparat za obraz bo videti in vam hvala!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
če ste načelnik samomorilskega oddelka

poskusite
 
Top