Kanada je sanjska država!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8


 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
nah večina krajev, kjer so droge legalizirane in obdavčene, so cene na črnem trgu tako nizke, da licencirani prodajalci ne morejo konkurirati
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
potem bi moral črni trg uporabiti velike denarje, ki so jih zaslužili, in upajmo, da so rezervirali/ustvarili nekakšno varovalko, da bi lahko brezplačno preleteli države in jih napolnili do stropa ... videli bi, kdo ima najdaljši dih ... ljudje, ki so visoko in srečni (vendar življenjska stranka), ali vlada, ki eno leto ne pobere več davkov, proračuni in napovedi ne delujejo ... radikalno? ja, ampak na koncu smo mi odgovorni, ne pa tisti togi zeleni čaj, ki z zadrgami obiskuje otroke, ki se odpovedujejo davkom ...
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
na Nizozemskem imamo "gedoogbeleid" za konopljo... to pomeni ne legalno in ne ilegalno. koffieshop lahko prodaja in plačuje davek... vendar ga morajo kupiti od legalnih distributerjev... vendar ne obstajajo, saj gojenje ni dovoljeno.... Nikoli nisem razumel, kaj se skriva za tem, vendar mislim, da vem.. 1. In gospodarstvo potrebuje možnosti za črni denar, kot države, kot so ZDA, ki so okužene, niso več države, ampak kooperacije. Podjetja potrebujejo črni denar... Prihajam z Nizozemske, smo zelo profesionalizirani, skoraj vsaka roža, zelenjava ali karkoli drugega raste na zemljišču na drevesu kot rastlina. Naredili smo celo boljše rastline koke, kot so jih v Peruju ... toda vlada še vedno ne more gojiti trave, ki jo zahteva potrošnik ... in ne želi, da bi bila zakonita. Nočejo ga gojiti. Veliko raje imajo njihovi zaposleni ali imenovani državljani možnost ustvarjanja neodvisnega dohodka, saj smo na koncu razvili trgovino, Wallstreet, celo dolar je neposreden prevod za daalder (2,5 guldna).
..
Pri drogah je tako, da če vedno uporabljaš izdelek istega proizvajalca, popolnoma enake izdelke znova in znova, si čez nekaj časa ustvariš takšno toleranco, da ti ne daje več vibracij legenda išče ...

če prodaš kilogram kokaina v količini izdelka za končnega uporabnika, te zaradi zadnjih 200gr tako zelo boli glava. Ljudje mislijo, da si ga razrezal. Okus je drugačen. Vonj je drugačen. Zadnji je bil boljši vse to sranje, ampak gre za to, da tvoje telo potrebuje nek nov toksikant ali ne vem, kaj je to, ampak kot sranje, takoj ko dobi McDonald koncept, smo zajebani.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Hotel sem reči, da so opazovali, kaj so ZDA naredile s travo, in jim je bila ideja všeč. Prisilijo te, da plačaš za zdravstveno kartico, ki jo zdravniki prodajajo, vendar je ne priznavajo ( če ne opraviš testa na droge zaradi plevela, še vedno izgubiš tablete, s kartico ali brez nje). Obdavčite pridelovalce, prodajalce in kupce. Ne moreš imeti orožja, če imaš kartico Mmj. Marihuana je dražja in ves dobiček gre vladi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ali to trenutno deluje za Kanado?
 
Top