• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Povpraševanje po konoplji v državah?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Iščemo nove prodajalce, da bi zapolnili naš trenutno precej redek seznam iz ZDA v ZDA. Povsod je toliko trgovcev s konopljo, zaradi legalizacije v več državah pa se ljudje lažje kot kdaj koli prej opijajo, kakšna je resnična vrednost konoplje v teh dneh? Ali obstaja trg za prodajo iz ZDA v ZDA tukaj na BB?

Trenutno vabim prodajalce, s katerimi sem se osebno ukvarjal, da pridejo, ali menite, da bi bilo vredno, da se lotim tudi skupine velikih kalifornijskih fantov na Telegramu? Spremljam veliko kanalov in tam je nekaj res profesionalnih prodajalcev, ki bi lahko na naš trg prinesli nekaj res udarnih stvari. Prejšnji mesec sem imel sativo pri zajebanih 55 % THC, spomnim se, ko sem bil navdušen preprosto nad dvomestnimi številkami, noro je, kaj ti fantje dandanes dajejo ven.

Tudi na področju psihedelikov smo v državah zagotovo na nizkem nivoju, to so prodajalci, ki sem jih doslej zasledoval.

VEČ TRAVE???? Kaj menite vi?

P.S. Marihuana je suženjsko ime za konopljo, poiščite ga in prenehajte mu reči marihuana!!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Z veseljem bi si želel, da bi bilo v ameriškem oddelku več plevela. Zagotovo bi lahko uporabili nekaj stvari, ki bi jih potrebovali več. Včasih je bila trava moj kruh, zdaj pa tam, kjer živim, ljudje raje gredo v dispo na dan razprodaje, kot da bi podprli lokalnega trgovca. Več kot polovica tistih, ki sem jih poznal v preteklosti, se je upokojila ali pa je bila prisiljena zamenjati dejavnost, ker je ponudba poskočila v nebo in cene so se dvignile. Zdi se, da je gojenje lastnih pridelkov edini način za dostojen zaslužek v teh dneh, poleg tega pa je tudi bolj zabavno. Nisem prepričan, kako dobro je povpraševanje, vendar vedno obstaja potreba po več plevela!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Več plevela!! Točno moje misli! Ko se je začela vsa legalizacija, sem imel resno moralno dilemo, moj diler je z mano že več kot desetletje in ga nočem umazati, zato sem nekaj časa še naprej kupoval pri njem samo na podlagi načela. Toda na koncu mi je celo rekel, naj grem po nekaj dispo 🔥 in tudi jaz sem nabiral zanj lol. Kolikor vem, ima še vedno posel in komaj čakam, da ga pripeljem v BB, pravi profesionalec, Marija je njegova muza, iz mene je naredil Stonerja lol

Na Telegramu je raven profesionalnosti, ki sem jo videl od teh kalifornijskih ekip, osupljiva. hitrejša storitev za stranke kot jebeni Target ali Bank of America, res ljudje iz visokega razreda.

Trenutno se mi zdi, da je oddelek s plevelom podoben običajnemu izboru trgovcev z drogami "pred dispo-dnevi". Kar je v redu, ampak... potenciali...! Jedilniki! Droge z visoko vsebnostjo THC! (dispo še vedno ni dobro) HASH!

Menim, da je izbira izdelkov največja privlačnost disposov, seveda je tudi cena dejavnik, vendar na splošno menim, da si kamnoseki, ki veliko naročajo, želijo predvsem eno stvar: doslednost. Lepo je vedeti, da boš na koncu dneva imel travo, ko jo boš želel. Če bodo vsi ti izdelki tu, mislim, da bo več ljudi pripravljenih kupovati od vseh..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rad imam nekaj malega naokoli, vendar ga kadim le še redko. V veliki meri je to sranje, ki je ubilo Elvisa. To ne mene bolj zanimata vonj in okus kot thc nad 25 % Včasih sem imel starega prijatelja, ki se je preselil a d v Kolorado in mi je prodal is bad pheno buds res poceni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Po tem je povpraševanje, vendar je tudi ponudba zelo velika. V moji zvezni državi so se pravkar odprli prvi dispanzerji za rekreativno rabo
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Tam, kjer sem jaz, so edini ljudje, ki ga kupujejo po starem, tisti iz stare šole, s katerimi sem prišel in od katerih sem se učil. Vse moje domače je namenjeno mojim staršem za njihovo upokojitev. Vzgojila sta me v njej in me z njo oskrbovala dolga leta, dokler se nista uradno upokojila, zato menim, da sta si jo zaslužila. Nikoli nisem dal niti centa nobenemu distributerju in nikoli ga ne bom. Zakaj bi plačal 100 za četrt litra, če ga lahko dobiš brez davka za polovico cene. Torej THC ni 25 %, še vedno je kakovostna trava, ki ima verjetno približno 19 % in tudi vašega imena ne vnesemo v računalniški sistem z vsemi vašimi podatki. Nekaj ni čisto v redu, če to počnemo v isti državi, ki nas je nekoč aretirala in nas še vedno bo, če vas bo ujela pri gojenju ali prodaji brez njihovega dovoljenja in ustreznih dovoljenj/licenc itd. in tehnično gledano gojijo in prodajajo nezakonito na zvezni ravni, zakaj so torej oni zakoniti, mi pa ne? $$. Toliko mladih kadilcev zdaj sploh ne pozna občutka, ko gredo v hišo, kjer se usedejo ob dobri glasbi, malo pokadijo in se pred njimi stehta, včasih pa lahko izbirajo tudi med različnimi možnostmi. Del tega je tudi izkušnja, ki se je spremenila v komercialno obliko posla. Budtenderji... :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Tako resnično @prophet že leta nisem imel dobrega "smoke sesh". in dobro opozarjaš na uporabniške opise, stvar na zvezni ravni me še vedno spravlja ob pamet, kako dolgo si lahko Fedz pred tem tako dolgo zatiska oči? Vse to je en sam "poteg za preprogo".. Veliko podporo vam, ker skrbite za svoje ljudi, to rad vidim, pravi "kriminalni zavarovalni načrt", bratje pomagajo bratom. Stvari se spreminjajo, vendar se spet ne spreminjajo tako zelo.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Moji redni obiskovalci so v preteklosti radi sedeli in kadili ter izbirali vrečko ali opazovali, kako jo tehtajo. Ob takih priložnostih se sklene še veliko drugih nenavadnih in končnih poslov, ki odprejo preostalo razpoložljivo blago tam zunaj. Če imaš v enem dnevu 10 različnih kupcev in vsi poznajo različne ljudi, to pomaga pri poslovanju in vedno lahko po potrebi najdeš druge dobrote, če imaš zadovoljne stranke, ki se vračajo. Ko govorimo o plevelu, sem razmišljal, da bi dobil nekaj hašiša in ga ponudil, vendar bi moral preveriti povpraševanje, da ne bi obtičal z vsem. Zlasti pri hašišu je lokalna ponudba omejena... Razmišljal sem o približno 15 gramih na gram. Še nisem prepričan...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ja, človek, obstaja prava umetnost, ko se s svojim prodajalcem samo streljaš. Slišal sem že grozljive zgodbe o trgovcih, ki so svoje stranke prisilili čakati več ur, vendar sem vedno mislil, da oseba preprosto ni "razumela".

Že veliko let sem redni glava plevela in še vedno nisem našel Hash. Po tej ceni bi zagotovo kupil nekaj gramov. Glede na to, kar sem videl na drugih trgih, bi bila to kraja, verjetno bi šlo hitro
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ja, zanimalo me je, kako se bo prodajal. Vem, da je dispo cena visoka za hash, kjer sem. Videl sem ga za 50 dolarjev za G, Im kot NO WAY. Sredi osemdesetih let je bilo to 8 dolarjev, okoli leta 2005 ali tako je bilo 12 dolarjev, nazadnje sem jih imel. V peklu sem mislil, da bi bil vosek po 17 $ za G privlačen, lokalno je, tukaj pa še ne toliko. Če bi imel posel, bi namesto gramov prodajal unče.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Sem pripadnik Rickyjeve šole razmišljanja o plevelu na TPB: "Just get it in you" velja za več kot le za travo, seveda lol, ampak vse te zajebane "recenzije": "ob odprtju je dišalo po kostanju, terpenski okus je saden in kremast" jebi se, to je trava, sranje ima okus po travi lol, če me bo to dvignilo, sem za to. Voski, peski, masla, vse to sranje je v moji okolici predrago. Raznolikost bi bila odlična za trg.
 
Top