Carolina Chemical in PN2P - Preveč dobro, da bi bilo res

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,

sem začetnik in sestavljam svoj prvi laboratorij (samo za osebno uporabo). Gledam v izdelavo speeda, saj se zdi enostavnejši od metamfetamina. če pogledam sestavine, je PN2P videti kot najbolj sporen reagent. Vem, da je nakup in posedovanje te snovi zakonsko dovoljeno, vendar si predstavljam, da bi lahko dvignil obrvi, če bi jo kupil. Vidim, da Carolina Chemical proizvaja in prodaja to snov, vendar se zdi preveč dobra, da bi bila resnična. Ali ima kdo izkušnje z nakupom pri njih? Mislim, da je najvarnejši način, da jo kupi nekdo drug in jo pošlje na njegov naslov. Kateri so drugi načini za nabavo PN2P? Videl sem videoposnetek o tem, kako ga izdelati, vendar je raegente za to iz nekega razloga težje dobiti kot sam PN2P.

Tukaj je spletna stran Carolina Chemicals za PN2P:

Vsak prispevek je dobrodošel.

Hvala,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
V kateri državi živite, kjer je P2NP prepovedan ?
 

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@HEISENBERG - Sem v ZDA, zato je nakup in posedovanje zakonsko dovoljeno, vendar ne morem reči, kako pozorno to spremljajo organi pregona. Verjetno bom kupil s trga tukaj, samo najti moram zaupanja vrednega prodajalca iz ZDA. Všeč mi je ideja o nakupu P2NP od Carolina Chemical, saj gre za zakonito podjetje, ki izdeluje suff profesionalno, zato je enostavno zaupati čistosti. Druge raegente, kot sta žveplova kislina in ledena ocetna kislina, lahko kupim prek clearneta. Moja glavna skrb je, da me bodo prevarali na darknetu.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ste prepričani, da je tu zakonito? prepričan sem, da je na njihovem seznamu. morda bom moral še enkrat preveriti.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Dragi asf kupite na Poljskem 200-250 dolarjev za kilogram iz preprodaje, 100-150 dolarjev za kilogram iz nitra, benza, ocetne kisline in butilamina, če ga izdelate sami.
 

Rxnarian

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
IKR? Videl sem ga za prodajo na 100 g 50, nato pa se je povzpel na 125. Slaba hobi stran, ki prodaja smeti, ki so jih naredili prijatelji gf, ugibanje, imenovano bESTY. Mislil sem, da je odlična trgovina, ki je izginila 🔨 sont be back, kot šrilanške rastline kokaina EBay. Bilo je kot kdo kupuje NaBH4 v evro dolarjih 2000 2800 kg. Ameriški bankovci, ne antilski guldeni, pozabite zamenjati za evre/ameriške dolarje, osebni podatki kot kavbojski rudar premoga, edino delo tam.
Glej Hg(II) Cl drugi, vendar pravi le enkrat. Brez sekund!
Ker takrat ni na trgu, ker ima običajno rad denar. Kupi vse! Kot bi vedeli, da bi lahko bili prisiljeni v nekaj letih premakniti! Zakoniti ljudje vedo, da ga ne uporabljate kot rumeno barvilo ali borohidrid kot belilo za papir.
Običajno ne želijo novincev ali pozornosti, zato nič informacij, imenovan ne ime ulice, p2p pravilno ime. n2prop naveden kot morda Google odgovor, če zapis na Wikipediji. Beta metilmetilacija β-nitropropen, cis-ortho bla bla bla številka grške črke
trans-beta-metil-beta-nitrostiren
(2-nitro-1-propenil)benzen, alternativa IUPAC CAS#, ženska na Kitajskem je rekla, da ne more prodati NaBH4, ker je kot ostali ljudje, ne sploh ni prepovedano. Naštete uporabe, gotovo, rekla je, da vem, za kaj se uporablja, drug razlog, ZAKAJ!
Jaz bi dobil velik reaktor 550 legalno, legalno nenačrtovano tudi drugače, 6000 nenačrtovano evforične noge manj zlorabe. Kot ko odprta trgovina prodaja eno stvar, dušilce zvoka, napravo auto seer, jasno počne nezakonito stvar kot obviou namen, ampak navedeno kot nek izdelek zveni novo. GPS zračna oznaka. Če ne bi vedel, nič zahodna policija ve nič STEM to je pravilno, da bi bilo metamfetamin bolj verjetno, razen če se je pojavil glut. Kot obremenitve ljudje, ki uporabljajo to pot, pravijo, da se dostavi. Pojavijo se pozneje, da bi bili varni. Ali to naročite? Vprašajte, zakaj, če pridejo, bolje, da nimajo ničesar drugega, bi par, opombe.
Kje lahko dobite BMK PMK etilglikidat 1-25 kg, nalokson, nadomestne difenilov, levo. Dunno ime številka fotografija. Presenečeni stimulansi so narejeni, ko so superlabs 2-3x cena Carolina raw. 600-1000 ZDA 80 mg amfetamin Sulf/Phos mora biti super poceni blizu te cene p2np. Ni trga na ulici, razen v finalu. Upam, da nas obvestite. Včasih je bilo veliko identifikacij. Potrebujem komplete ne morem več papirja potovati okno kmalu nemogoče. Ne indijski hindustanski escrow kitajsko-kitajski drugi daleč stran poceni. Poljska dobil stvari iz pogosto in razumno, ne kraje. Ali obstaja Polska, da escrow kreditno kartico, ali priporočam. Spletna stran. Dunno klicanje ljudi zagotovo zdi sumljivo. Vrnitev izbriši pozneje. Če se uporablja kg vir poštnih pošiljk pod 2 kg ni obdavčen naprej carina ne more motiti brezplačnih vzorcev. Teoretično bi rad dobil tone kemikalij, preklical vse ugodnosti nikoli uporabil celo življenje, ker je dobil diagnozo. Novo v tujini, Indija poceni, vendar mislim, da klicni center in ne pošiljanje plen najprej. Zdi se zakonito, moram uporabiti deset krajev, da bi dobili neregulirano.
 
Top