• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Vozički

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
O tem, kaj bi ljudje v NA pričakovali, da bodo plačali za, vozičke BHO in žive vozičke v spodobni strojni opremi.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Kot ena stvar, ki me zanima, Ali bi kupci pojedli razliko v ceni 5 dolarjev pri poceni vozičkih v primerjavi s tistimi tapeciranimi brez vogalnih celic? Ali pa so cenejši (vendar še vedno ugledni) vozički prava pot?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tu v ZDA je veliko ljudi in videl sem že vozičke vseh vrst. Vsak ima svoje želje. Osebno sem se odločil za poceni vozičke za enkratno in večkratno uporabo. Nekoč sem porabil kar nekaj denarja za komplet, ki je imel baterije z navojem 502(?) in si lahko uporabljal tuljave z različnim uporom ter je bilo veliko dodatkov, vendar se je zdelo, da zahtevajo veliko vzdrževanja. Vedno sem se ukvarjal z njimi. Ko sem naletel na majhne, ki so sestavljeni iz enega kosa in edina stvar, ki jo lahko zamenjaš, je dejanska kartuša, se mi je zadeva precej poenostavila. Kupil sem več tistih za enkratno uporabo, ki jih ni lahko razstaviti in jih, ko so prazni, zavržeš, vendar so večkrat puščali ali se niso pravilno napolnili. Cena izdelka v notranjosti ima veliko opraviti s tem, kakšen aparat mi je všeč. Upam, da bodo nekateri drugi ljudje kmalu povedali svoje mnenje.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
No, razmišljal sem o tem, da bi preveril, ali obstaja trg za vozičke z navojnim pokrovčkom/za ponovno polnjenje od spodobnega podjetja, napolnjene z 1 g različnih izvlečkov konoplje. Samo ocenjujem trg, saj je zdaj v ZDA glede na vse zakonite države težje najti kupce.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Menim, da se bo precej močan črni trg obdržal še nekaj let zaradi stroškov pridobivanja kartice, še bolj pa zaradi davkov, ki so precej nori. Legalna trava je draga. Tudi dispanzerji testirajo vse mogoče in imajo astronomske zahteve v zvezi s sporami plesni, raztopljenimi trdnimi snovmi in drugimi vidiki. Imam prijatelja, ki. se je pred leti preselil v Kolorado, da bi uresničil svoje sanje, vendar se je to zanj spremenilo v nočno moro, ker ni mogel prodati svoje trave. Preprosto ni bila dovolj dobra. Prodajal mi jo je za 100 dolarjev za unčo za seme blagovne znamke bankf1 indoor.
Tako zdaj spoznavam, da obstaja močan trg zanjo, vendar stopnja dobička ni zelo velika. To je nasičen trg na vseh področjih.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Ja, imam samo veliko dodatnih stvari in računov za plačilo, zato se zdi, da je na trgu dovolj prostora za to, kar potrebujem.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Trenutno je na jedilniku vijolična meglica BHO, izdelana iz n-butana (relativno brez okusa). Pa tudi carte po meri, izdelane iz destilata d9/d8/cbd/cbg/cbn in po želji iz terpenov. Vsa strojna oprema so avtentični vozički z navojem CCELL (ki jih je mogoče ponovno napolniti). Ali pa izdelki za enkratno uporabo brez logotipa, izdelani v podjetjih ispire ali ikrusher. Izdelki za enkratno uporabo trenutno niso na voljo, manjši logistični problem za zadnjo serijo strojne opreme.
 
Top