Spremembe pravil foruma

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Spoštovani uporabniki foruma BB!
Pred nekaj dnevi smo dopolnili dve leti! V dveh letih smo opravili veliko dela, naša majhna, a zelo povezana ekipa se je vsak dan trudila, da bi zagotovili, da je forum skoraj takoj moderiran in da se dnevno dodajajo nove uporabne vsebine. Eksperimentirali smo, včasih smo dodajali nove funkcije, včasih smo jih odstranili. V skladu s svojo politiko nismo vzeli denarja za prikazovanje vaših oglasov na tržnici in tega ne nameravamo storiti. Prav tako smo ponovno oživili več blokov našega kanala YouTube. Nazadnje je bil naš glavni kanal blokiran pri številki 30.000 naročnikov.

Danes lahko z gotovostjo trdimo, da smo najboljši forum v svoji niši. Na forumu BB najdete vse, kar potrebujete za proizvodnjo najbolj priljubljenih psihoaktivnih snovi v kakršnem koli obsegu, tudi industrijskem. Poleg tega lahko vse to blago anonimno naročite z uporabo sistema BB Escrow. Poleg tega lahko dobite strokovne nasvete naših strokovnjakov in v najkrajšem možnem času vzpostavite polnopravno proizvodnjo ter organizirate prodajo svojih izdelkov.

Danes forum vsak dan obišče več kot 6000 edinstvenih obiskovalcev! In ta številka se vsak dan povečuje. Dejansko je le 5 % edinstvenih obiskovalcev naših uporabnikov. To je pričakovano, saj so vse vsebine enako dostopne tako registriranim obiskovalcem kot gostom, ki si forum ogledajo brez registracije.

Danes predstavljamo nekaj sprememb za spodbujanje registracij in globljega sodelovanja občinstva
, in sicer
1. Odpravljamo možnost nakupa plačljivih statusov (premium in sponzor).
2. Odslejse bodo vsi statusi izdajali samodejno in si jih je treba zaslužiti.
Privzeto bodo vsi sveže registrirani uporabniki dobili status "Nov član".
Če bodo uporabniki z nami ostali več kot 30 dni in v tem času pokazali nekaj aktivnosti na forumu, se jim bo status spremenil v "član".
Če bo "član" v naslednjih 30 dneh še naprej uporabljal forum in pokazal več aktivnosti, bo ta uporabnik dobil status "Rezident".


Statusi "Nov član", "Član", "Prebivalec " so nekomercialni, zato bodo imeli uporabniki s temi statusi poseben napis "Ne kupujte pri meni". Nekomercialni uporabniki ne smejo odkrito objavljati svojih kontaktnih podatkov, to pravilo smo uvedli, da bi zmanjšali število morebitnih goljufij.
3. Uvajamo sistem ocenjevanja prodajalcev. Prodajalce delimo v tri kategorije.
"Novi prodajalec" - za pridobitev tega statusa je dovolj, da izrazite namero o trgovanju na forumu (z objavo oglasa na tržnici ali seznamu ali z odprtjem predstavništva v komercialnem delu foruma). Novi prodajalci tudi ne bodo smeli objaviti svojih kontaktov.
"Prodajalec" - Zapridobitev tega statusa morate razdeliti vsaj 3 brezplačne vzorce, imeti vsaj 3 uspešne posle prek našega sistema escrow, pridobiti vsaj 3 mnenja.
"Prodajalec proizvajalec" - Za proizvajalce imamo enake zahteve kot za prodajalce, poleg tega pa morajo proizvajalci strokovnjakom foruma dokazati obstoj lastnega laboratorija, usposobljenost laboratorijskega osebja, zagotoviti informacije o metodi sinteze snovi, ki jo proizvajajo.

4. Skupine bodo razpuščene v naslednjih dveh tednih. Ta odločitev je posledica dejstva, da so uporabniki ustanovili svoje skupine, v njih objavili podatke in svoje stike, nato pa se sploh niso več pojavili na forumu, niso pokazali nobene dejavnosti in niso sodelovali v življenju skupnosti. Vsi uporabniki, ki so imeli komercialne skupine, bodo lahko v naslednjih dveh tednih brezplačno odprli komercialno predstavništvo v komercialnem delu foruma. Poleg tega uvajamo najemnino v višini 50 USD na mesec. Ta ukrep je potreben zato, da se bodo predstavništva prodajalcev, ki niso aktivni, samodejno zaprla.

5. Pravila o prepovedi objavljanja kontaktov ne bomo uporabljali za prodajalce, ki so na forumu začeli poslovno dejavnost pred tem dnem.
Prodajalce prosimo, da se seznanijo s pravili poslovanja na forumu BB.
Uporabnike opozarjamo, da je vse posle vredno opraviti z uporabo sistema escrow. Svojih osebnih podatkov, kot so elektronska pošta, stiki iz družabnih omrežij in messengerja, ne posredujte v komunikacijo nobenemu uporabniku na forumu. Vaša varnost je v vaših rokah!


Lep pozdrav, uprava foruma BB.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Uporabniki, ki imajo aktivno premium članstvo, lahko brezplačno ustvarijo svojo predstavitev v razdelku komercialnega foruma. Samo ustvarite temo, ne da bi zanjo plačali, in tema bo objavljena.
 
Last edited:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
dovolj je, da nekoga zanima spletno mesto, nekatere posebne storitve in da to spletno mesto prebije, ima dostop do podatkov, kdo jih ima ali kje so itd. Drugič, zakaj bi moral nekomu opisati sintezo in jo deliti, potem pa bo dostopna na forumu in z 1 labo bo 1000 novih, kar pomeni znižanje cen, zato se majhna laba ne bo izplačala za proizvodnjo ..... Če naj bi bilo tako videti, potem raje ne bi prodajal tukaj.....
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, nič posebnega si niste izmislili. Prav tako vas ne prosimo, da nam poveste svoje znanje ali kakršne koli osebne podatke (to vedo vsi). Od vas smo zahtevali le dve stvari: dokazati, da niste prevarant, in objaviti oglas na BB Marketu. Odločili ste se, da to zavrnete. Zato vas prosimo, ne igrajte vloge mučenca.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Yo men znanje je edina stvar, ki se množijo, ko se delijo ta forum je za ljubitelje snovi in ljubitelje kemije nikoli ne bi mogel narediti svoje prve sinteze brez tega mesta, mislim, da če vaš ni v redu za deljenje, mislim, da nimate kaj početi na katerem koli forumu...
<3
 

lchemist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Pravi kemiki si izmenjujejo znanje in tehnike. Kako mislite, da smo prišli tako daleč? Sodelovanje. Imate patent, ki ga lahko prodate? Poskusite ga.

Zadrževanje informacij je tisto, kar želijo vladajoči razred in tisti na oblasti.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Razmišljate preveč staromodno.

Poti so na voljo, za pridobitev statusa proizvajalca morate upravi foruma dokazati svoje strokovno znanje, to pa ne pomeni ogrožanja vaše varnosti.
Prav tako je dovolj, če jim poveste, da je vaš laboratorij na Poljskem, kar ni težko ugotoviti. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
To mi je zelo všeč in v čast mi je bilo biti del zgodnje faze projekta Breaking Bads in z veseljem spremljati, kako se je razvil do današnjega stanja!

Status prodajalca/proizvajalca


Menim, da je za nove uporabnike morda težko razlikovati med "proizvajalcem" in "prodajalcem".
Morda se zdi, da proizvajalci niso prodajalci.
Ali obstaja možnost, da se to popravi tako, da bi lahko tudi proizvajalci pridobili status "prodajalca"?
Kar zadeva amfetamin, sem proizvajalec in menim, da lahko status zato potencialne stranke pripelje do mene. Kakor koli že, to morda ne velja za potencialne stranke, ki iščejo dobavitelja za kemična zdravila ali farmacevtske izdelke, ki jih prodajam, saj ni naziva, ki bi potrjeval, da sem certificiran prodajalec za te :)

Osebne skupine

Žalosten sem, ko slišim, da moje skupine ne bo več. Bilo je veliko dela in uspelo mi je v njej zgraditi aktivno skupnost za mojo trgovino.
Poleg tega vodim še eno skupino, ki služi izključno za gradnjo skupnosti, brez komercialnih razlogov. Ali bo treba zapreti tudi to skupino?

To je zelo žalostno, saj bi bil pripravljen plačevati mesečno pristojbino za delovanje teh skupin, ker se mi zdi, da potrebujem neko obliko povezave s svojimi strankami/skupnostjo, da jih zabavam z igrami ali jim posodabljam informacije.

Status sponzorja/premije

Zdi se mi, da je to odlična izbira, "lestvica donatorjev" pa je lahko nov način izražanja občudovanja odbora.

Najbolj me skrbi samo to, da morda ne bom prepoznan kot prodajalec in da bom izgubil pomemben dostop in neposredno komunikacijo s svojo zasebno skupnostjo, za katero sem se zelo trudil :)
Svojo Breaking Bad vidim kot svoj zasebni facebook za svoje stranke z drogami, zato bi bilo žalostno, če bi jo videl oditi :(
 
  • Like
Reactions: T 3
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Svojo skupino lahko ponovno ustvarite v komercialnem razdelku foruma. Kar zadeva status proizvajalca. imenujmo ga
"Prodajalec proizvajalca".
 
Last edited:
  • Like
Reactions: T 3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Razumem :) Za zdaj bo to težka tableta za požreti, vendar bo dolgoročno koristila forumu!
Že zdaj bom pripravljal svoje prispevke za komercialni oddelek!

Mislim, da bo zdaj koristno očistiti razdelek "Shadowsphere Serviecs", saj so v njem še vedno redne objave, ki so lahko zavajajoče.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Svoj osebni profil lahko uporabite tudi kot vir novic za svoje naročnike
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Od koliko dnevnih objav bo to veljalo za neželeno pošto? Ne želim, da bi me spet prepovedali :D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, to bomo storili.
Za to se opravičujemo, vendar je to treba storiti. Na voljo imate dva tedna, da obvestite in prestavite vse/skupino iz vaše skupine v oddelek za komercialo.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Zahvaljujem se vam za premislek :)

. Nič hudega, zdaj bom malo jokala, pozneje pa bo vse v redu.
Danes bom ustvaril svoje objave v komercialnem oddelku in bom vse spravil tja, prepričan sem, da je ta razvoj na bolje!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Menim, da je poimenovanje "ne kupujte pri meni" odveč in odvrača od dela. Vsakdo, ki kupuje na tem spletnem mestu, bi moral prebrati pravila in v njih je precej jasno navedeno, da so prodajalci in proizvajalci odobreni prodajalci, zato vsi, ki nimajo tablice, ki označuje enega od teh, niso odobreni s strani spletnega mesta za prodajo.
Počutim se, kot da sem dobil klobuk dunce in preventivno sedel v kotu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Podcenjujete lahkovernost in neumnost ljudi. Takšne ljudi želimo tukaj zaščititi pred kakršno koli prevaro.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
S sporočilom ni težav, vendar je besedilo zagotovo neposrečeno, za razumne ljudi* lahko to zveni nekoliko nečastno. Tudi vse izkušnje kažejo, da takšne stvari ne odvrnejo nikogar s slabimi nameni, temveč običajno razjezijo poštene.

*občutljivi ljudje so polovica Azije in vsa Poljska ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Všeč mi je dejstvo, da imate v naslovu status ne kupujte pri meni, saj je jasno, kdo so prodajalci in proizvajalci. Vse transakcije, opravljene z osebo, ki ima status ne kupuj od mene, so jasno na lastno odgovornost in zaupanje.

Poleg tega gledam mimo tega, kako dolgo ima oseba svoj račun. Ali so rezidenti ali člani, nato pa, kakšne dejavnosti imajo tukaj. Odprta narava profilov na tem mestu za ogled teh informacij lahko pomaga pri zaupanju v osebo. Po mojem mnenju smo vsi večinoma prijazni neznanci.

Potem je tu še vidik kemije, ljudje z malo ali nič izkušnjami bi bili na drugih mestih popolnoma ponižani. Samo za postavljanje vprašanj, ki presegajo njihove sposobnosti, tukaj je veliko bolj popustljivo in gre za varnost, izobraževanje in ne za izobčenje osebe, ki postavlja vprašanja.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Najpomembnejše je, da vsi člani ostanejo varni, za kar se po mojem mnenju administratorji trudijo po svojih najboljših močeh
In še ena stvar vsi sintetski na tem mestu so na voljo drugje, vendar je to mesto edinstveno, saj dobite notranje nasvete o tem, kako jih narediti bolje, kupite ljudi, ki so imeli izkušnje z njihovim izvajanjem
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Velika je tudi možnost pridobivanja potrebnih kemikalij neposredno na forumu :)
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Zelo res, da je to neverjetno plus pridobivanje pravih predhodnikov je polovica vaše bitke ni pomembno, ali živite na svetu z vsemi viri članov boste dobili zakonite predhodnike
Če sem iskren im veseli, da vidim, kateri prodajalec ima najboljši bmk glycidate na mestu, kot je to 800ml vrnitev p2p je sranje bolj kot 600ml od vseh drugih prodajalcev sem poskusil poleg bloomteckz brez polnil v njegovem sem dobil 800ml iz njegovega bmk
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
V celoti temelji na zaupanju ni escrow to je psihedelični dw forum so New seller trusted seller ans superstar if i remenber well, the signal must be validated by an administrator befor you get access to the forum
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
To je zanimivo :) Ali imaš kakšno povezavo zame?

Popolnoma na zaupanju temelječe se mi zdi zelo psihoanalitično :D
 
Top