Najcenejša filtrirna maska in varnostna oprema?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hej, zanima me, kakšno plinsko masko in varnostno opremo, ki mi ne uniči bančnega računa, bi mi priporočili za sintezo 4mmc na Amazonu?

Poleg grow boxa z dobrim filtrirnim sistemom ter varnostnih rokavic in požarnega razločevalnika potrebujem plinsko masko, varnostna očala in morda kombinezon.

Ali je za masko primerna maska driver x-plore s filtrom p3?
Ali lahko uporabim tudi boljše filtre in poceni masko?

Za očala in kombinezon bom izbral najcenejšo možnost na Amazonu.

Kakšni nasveti ali predlogi?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
DCM je rakotvoren, raje kupite laboratorijski plašč in merilnik ter vse opravite na zunanji strani (zagotovo ne v stanovanjih), sicer boste hoteli zarjaveti vse kovine, imeti težave s sosedi itd.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ok thx To bom naredil v growboxu ali morda na prostem v lopi.
Kakšen je primeren filter za growbox? In uporabljal bom samo stekleno opremo ali mislite, da bo vsaka kovina začela rjaveti, če bi v stanovanju kuhal 4mmc brez digestorja?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
kašna misel bo zarjavela od hcl, njena malo buit celo samomor, pojdi ven ali ne delaj tega, smrdi ...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx, dobro je vedeti, da nisem vedel, da je to tako nevarno glede rje.

Zato bom moral načrtovati ustrezno zunanjo kuhinjo, ki bo ustrezala mojim potrebam. Enostavno pakiranje in razpakiranje. Torej bo potrebna draga obrazna maska, baterija za mešalnik in grelno ploščo ter nekakšen šotor, ki bo varoval pred umazanijo .
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
če lahko najamete vilijo, ki nima ljudi okoli nje, lahko to enostavno storite na vrtu za 2-3 dni, serija 50-100 kg je mogoča, potem pa samo izhlapevanje, začenjamo z novimi podjetji, lahko vas povežem s človekom, ki bo dostavil kemikalije, vrgel poseben čenel, da ne boste dobili rdeče zastavice in boste lahko to naredili dolgo časa, in ne samo to in cene so celo cenejše od NL/PL.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Pls me zadenite z dobaviteljem načrta!
 
Top