KLOROACETIL KLORID

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ali kdo pozna kakšen preprost način, kako to narediti? Vem, da ga lahko kupite, vendar je tam, od koder sem, to nekako omejeno
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Je lakrimator in ima močan, oster vonj, zelo neprijeten za delo z njim. Izogibajte se sintezi tega. To je moje priporočilo, če želite živeti dolgo življenje =)
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Preveč dolgočasno je samo živeti dolgo življenje, če ne morete pripraviti dobrega sranja za svoje območje.
Torej, če želite videti benzo, morate tako ali tako nekako dobiti kloroacetil klorid.
Najdostopnejša pot je prek monokloroocetne kisline.
Potrebujete tudi žveplo in TCCA ali drug vir klora.

Prvi korak je izdelava surovega S2Cl2. Na youtubu je nekaj dobrih videoposnetkov o tem.
Na primer:
Ni se treba ukvarjati s čiščenjem SCl2, saj bo tako ali tako nastal v kasnejšem koraku.

Drugi (in zadnji) korak je proizvodnja kloroacetil klorida z združitvijo vsega sranja skupaj in z mehurčki dodatnega Cl2 prek mešanice rxn (z nekaj katalizatorske količine železa):
US1805162 - Priprava kloridov alifatskih kislin

Ta metoda deluje, vendar boste verjetno dobili manjši izkoristek, če niste vešči in nimate učinkovite kolone.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Hvala, človek , bom skrbel za svoje zdravje, to je kot vlečenje zob, da bi dobili nekaj informacij... Imel sem že za nekaj sinteze v nekaterih knjigah, ampak to pomaga tudi
 
Top