Sinteza kokaetilenov ex vivo

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni!
Vsi vemo, da kokain in alkohol v telesu reagirata v kokain. Ta je mnogo bolj kardiotoksičen in nezdrav. Toda moje vprašanje je, kako se lahko kokain pridobi v obliki prahu? Našel sem tole:
"To je relativno preprosto narediti zunaj telesa. Raztopite v brezvodnem etanolu z nekaj kapljicami hcl in refluksiranjem bi naredili trik."

Sam ne morem poskusiti. To je samo za hipotetične raziskave
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
V moji državi (Južna Afrika) je bilo nekaj časa mogoče kupiti kokainski čaj. Bil je zelo blag, pravzaprav IMO primerljiv s čajem rooibos (čaj brez kofeina, ki ga pogosto pijemo pri nas). Niti najmanj ne spodbuja, pravzaprav je precej pomirjujoč in zelo enostaven za pitje.


Vzel sem približno 20-30 čajnih vrečk in jih potisnil v steklenico vodke, ki je naredila precej močan kokain, ki mi je vsaj zagotovil malo stimulacije.
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Poiščite drugo>
Transesterifikacija>
Segrevajte kokain HCl v čim bolj suhem etanolu skupaj z natriumetoksidom, ki se segreje, da se etanol lahko destilira (70 do 75 stopinj Celzija).
Nato dodajte vodo, ki bo razgradila etoksid v natrijev hidroksid. Etanol izhlapi, preostali proizvod pa je kokaetilen.

Prav tako sem prebral, da ga je mogoče na podoben način izdelati s toploto v brezvodnem alkoholu in ocetni kislini.

Vendar tega še nisem mogel poskusiti!
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Vendar je to zelo škodljivo za srce!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Res je, vendar je zanimivo, da kombinacija ustvari novo snov v telesu. Torej bi bila kemijski dosežek, če bi jo naredili zunaj njega in bi jo imeli v obliki klorovodikove soli
Ampak ja, droge so slabe M'kay
 
Top