Question Analog kokaina

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni! Iščemo poceni in dober analog tropanskega alkaloida na osnovi kokaina.
Ali nam lahko poleg troparila priporočite še kaj drugega?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na kitajskem tržišču je spletna stran, ki ponuja 4-flouro- kokain HCl. Samo odstranite ta para-fluorin in imate pravi sintetični kokain za 30 USD/g. Obstaja serija win, win 35,xxx je para -choro Troparil, to je standardni kokainski analogi, ki se ponovno merijo za dat agonizem. Veliko sreče pri iskanju. Na Alibabi imajo vzorce 2-metoksi-3-tropinona za 30 USD/kg. Potrebuje samo benzil benzoil del in metilni ester za kokain in zamenjavo obroča benzil pristaneš na gori kokainskih analogov
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
to zveni privlačno in zelo me zanima zaščitena oblika anhidroekgonidina, ki je varna za pošiljanje naokoli in bi dala analoge troparila z eno samo reakcijo z organokovinskim reagentom kot arilnim donorjem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Zelo bi bil hvaležen za povezavo do zanesljivega dobavitelja tega, kar ste omenili, če ste le dovolj prijazni, zato vas prosim, da mi pišete, če se izogibate javni objavi tega. Na zdravje!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
O zanesljivosti kitajskih proizvajalcev kemikalij si ne bi upal ugibati. Če bi bil neverjetno pogumen in bi to lahko storil, bi vsekakor naročil vzorce pri vsakem, ki je naveden na seznamu Alibaba. Če bi plačal za 10 vzorcev in prejel 1, bi bil navdušen. So v položaju, da vam ukradejo denar ali pošljejo ta predhodnik po pošti za 2-180 dolarjev.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kako bi lahko molekuli dodal benzojevo kislino?
 

waltershite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
hej je naredil račun, da bi vprašal, kako bi izločil paraflorin?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Prva metoda, ki se mi je zdela izvedljiva, je bila uporaba cinka. Videl sem tudi defluoracijo obroča 4-substituiranega fenilamina z uporabo samo NaOh. Predvidevam, da bi zaščitili tropan, ki je lahko tako ali tako zaščiten zaradi sterične ovire ali motilnosti etilnega estra, ki bi lahko utrpel škodo, vendar ga je mogoče zlahka nadomestiti. Kot tretjo zamisel lahko odstranite luknjičasto benzoilno molekulo in jo nadomestite z nesubstituiranim benzoilom. Pozabil sem, katere molekule je papir para- reduciral samo z NaOh, vendar je bilo to analogno kokainu.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
@Frit Buchner Ali imate več informacij o fluorokokainu? kakšne učinke ima? ali je podoben kokainu ali je sranje?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Morda je nevrotoksičen, vendar bi pričakoval, da bo deloval enako, kar zadeva učinkovitost
Edit: pogled na stran wiki se zdi, da sem imel prav, približno enakopraven, več serotonina, toksičnost neznana
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Opravil sem precej izčrpno iskanje in našel zelo malo. Nisem našel niti sklicevanja na trditev o 100-kratnem povečanju serotonina. Če bi to dokazali z biopsijo opičjih možganov, bi rekel, da je 4-f-c sri pri 2 mg in to je to. Močan odmerek farmacevtskega kokaina je 2mg/kg , in mislim, da bi bilo 200 mg fc serotoninski sindrom iz riti. V bistvu ni poročil o izkušnjah za to ( 1 na Erowidu, ampak če bereš, avtor v telesu poročila pravi 4-klorokain). Toda, kot sem rekel, da je to mogoče odpraviti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
razmerje med strukturo in aktivnostjo modro F na 4. mestu naj bi naredil spojino nekoliko močnejšo, vendar je zaradi velikosti atoma manj verjetno, da bo povzročil znatno toksičnost, s povečevanjem mase halogena se lahko v razpravo postavi potencial toksičnosti (na primer 4-kloro-amfetamin je tako močan sproščevalec 5HT, ki ubija vse serotoninske nevrone, vendar togi analog 2-amino-indan tega nima
nore stopnje toksičnosti).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Na splošno menim, da je precej nesmiselno utrujati se in izgubljati veliko materiala, saj je 4-fluorirani analog verjetno močnejši in če se poveča toksičnost, je to morda nepomembno (to je osebno mnenje, ki ni bilo temeljito raziskano pred objavo, zato mi oprostite, če se motim, saj vem, da bi moral prebrati nekaj dokumentov, preden izrazim svoje mnenje).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ta dokument se nahaja v knjižnici. Začne se z arekolinom hbr, ki je glavna aktivna sestavina betelovih oreščkov. V koraku 1 uporabijo grignard, ki ga je težko izdelati, vendar je izdelek 1, racemični +-, ekvipotenten kokainu, zato govorimo o enostavnosti!
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/chemistry-and-pharmacology-of-the-piperidine-based-analogues-of-cocaine.114/
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
α-PHiP kaj je to? ali je podoben kokainu? O njem ne vidim veliko informacij. Hočem nekaj, kar lahko zaužijem in ima enak učinek kot kokain, vendar je cenejše.
Če mi lahko kdo da kakšno informacijo, moram kupiti viagro in tam, kjer jo kupujem, prodajajo tudi to
tako da sem naredil naročilo
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To je katinon. Na področju dopaminskih agonistov je dejansko veliko močnejši od kokaina. Zaradi nekaterih od teh stvari (a-pihp, a-php, a-pvp) ljudje izgubijo živce in jedo človeške obraze. Močan odmerek je 25 mg to nekaj, v primerjavi z 200 mg za kokain. Vsekakor bi poskusil
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kupil bom 1 g, da ga poskusim, in bom komentiral, kako gre, hahaha upam, da ne bom preveč nasilen, ko ga bom vzel
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Začnite z nizkimi cenami! Zavedam se Ta povezava je a-php, vendar bo podobna 40 mg peroralno ali 25: dimljen bo povzročil, da boste želeli teči in skakati 🤷😅.vif me je to naredil, je jebeno močan. Zagotovo tega ne počnem ob kajenju metamfetamina ali kracka
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP je APVP+... iz pubs.acs.org;
"Povečanje dolžine α-ogljikove stranske verige analogov 1-fenil-2-(pirolidin-1-il)etan-1-ona z metilne (α-PPP) na propilno (α-PVP) skupino je povzročilo strmo povečanje afinitete pri podtipih MR, en dodatni ogljik (α-PHP) pa je še povečal afiniteto do MR"
 

Attachments

  • W4xSRBvu5T.gif
    W4xSRBvu5T.gif
    29.2 KB · Views: 14

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Poskusite z dimetokainom ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tudi sam bi rad poskusil! Mislim, da sem prebral, da je njegova jakost tretjina kokaina, vendar ga primerjajo s farmacevtsko kakovostjo. Če upoštevamo povprečno čistost izdelka končnih uporabnikov (50 %), potem je 60 %™ močnejši od kokaina. Resnično jih ni veliko, ki jih ne bi poskusil.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dimetokain (DMC, larokain), sintetični derivat kokaina, je široko razširjena "legalna droga", ki se uživa kot "nova psihoaktivna snov" (NPS) brez kakršnega koli varnostnega testiranja, na primer študij presnove. Zato je bil namen tega dela preučiti njegovo presnovo in vivo in in vitro z uporabo tekočinske kromatografije z masno spektrometrijo (LC-HRMS) visoke ločljivosti. DMC so dajali samcem podgan Wistar (20 mg kg(-1)), njihov urin pa so ekstrahirali z ekstrakcijo na trdni fazi po encimskem cepljenju konjugatov ali z uporabo obarjanja beljakovin (PP). Metabolite smo ločili in identificirali z LC-HRMS. Glavne reakcije faze I so bile hidroliza estrov, deetilacija, hidroksilacija aromatskega sistema in njihova kombinacija. Glavna reakcija faze II je bila N-acetilacija dela p-aminobenzojske kisline nespremenjene matične spojine in več metabolitov faze I. Identificirani metaboliti so bili nato uporabljeni za identifikacijo DMC v urinu podgan po uporabi običajnega uporabniškega odmerka. Z uporabo GC-MS in LC-MS
standardnih pristopov za pregled urina (SUSA) je bilo mogoče v vzorcih urina zaznati DMC in njegove metabolite.
Neobvezni odmerki dimetokaina
Dimetokain, potreben za uporabo v prostem času, se običajno uporablja na primer kot kokain, insufliran, res pa ga ni težko vzeti tudi intravensko. Ni nujno priporočljivo jemati nenavadno visokih količin odmerkov dimetokaina, da bi dobili kokainu podoben naval, da je količina lahko prevelika, se lahko šteje za glavno težavo za vaš kardiovaskularni sistem. Insufflated normalna količina dimetokaina se giblje od 100 blizu 2 sto mg, vendar morajo novinci začeti z manjšimi ravnmi, predlagane so petdeset miligramov.





V primeru, da se uporablja intravenozno, je lahko odmerek zdravila veliko nižji, vendar kupci tudi tako uporabljajo do sto miligramov, da dosežejo večje učinke.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ali poznate kakšne primerne vire v EU za DMC?
 
Top