Ekstrakcija kokaina iz listov koke

swissmoneysmellsgood

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni soljudje

iz listov koke želim pridobiti kokain. uporabljam ekstrakcijo s petrolejem/žveplovo kislino.

imam vse potrebne kemikalije in vso potrebno opremo za dokončanje ekstrakcije, vendar sem na žalost že uničil dve seriji.

zdaj bi rad vprašal, ali mi je kdo z ustreznim znanjem pripravljen pomagati pri uspešni ekstrakciji.

Seveda bi vas finančno nagradil.

Pozdravi
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Koliko listov koke imate?
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
iščete kuharsko knjigo o kavbojskem kokainu imam izvod
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
- Nafta je popolna, boljšega nadomestka ni

- Ko liste koke navlažite z vodo/karbonatom, jih pustite stati 30 min.

- tesno zapakirajte perkolator 1 kg lepo ustreza 5-litrski steklenici za vodo.

- na vrh dodajte kerozin (odmerjena količina približno 600-750 ml na perkulacijo, 2 litra skupaj bi moralo zadostovati) in počakajte, da perkolatira z druge strani (to bi moralo trajati od 10 do 15 minut).

- ko se začne pretakati, zapremo dno in še naprej dodajamo, dokler kero ne prekrije listov

- po nekaj analizah je SWIM ugotovil, da so 3-4 ure in po potrebi do 24 ur namakanja za prvo ekstrakcijo dovolj časa.

- ko pretečejo prve 3/4 ure, nato prelijemo kerozin, pri čemer ne pozabimo dodati novega na vrhu. Po potrebi lahko pustite precej dlje (do 24 ur).

- Ko dobite toliko kerozina, kolikor ste ga prej izmerili, prenehajte s prekuhavanjem (600-750 ml). Če porabite več kerozina, kot je priporočeno, ne skrbite, to je v redu.

- ponovno zaprite perkolator in ga napolnite kot prej z novim kerozinom.

- Po približno eni uri opravite enake zadnje prevoze z drugim kerozinom, ki stoji v perkolatorju, in obnovite končne količine.

- zeleni kerozin običajno ekstrahirate s 5-odstotnim H2SO4 tako, da ga vlijete v ekstrahirani kerozin, steklenico zaprete in pretresate približno pol ure v petminutnih presledkih z nekajminutnim počitkom. pustite, da se usede in loči. Prepričajte se, da se ne tvorijo emulzije, če se tvorijo, jih pustite stati, da se raztopijo.

- Če opazite, da je izkoristek majhen, ponovno ekstrahirate kerozin z žveplovo kislino, kot je bilo storjeno v prejšnjem koraku.

- bazo izločite z 10-odstotnim amoniakom ali jo oksidirajte.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Žal nas avtor te teme ne obiskuje več. Pisali smo mu osebna sporočila, da bi mu pomagali, vendar naših sporočil ne bere.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
ali lahko dobim izvod te knjige, ali mi ga lahko pošljete?
 
Top