Question Kokainsko olje

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Pozdravljeni vsi, im New to this group and online stuff. Trenutno sem naletel na to koksovo olje, ki je padlo na mojega tesnega prijatelja, s katerim poskušamo ugotoviti, kako izločiti koks iz raztopine, v kateri je petrolej ali dizel, ki se zmeša z njim, ko se pusti, da se usede.
Čista tekočina se loči in gorivo se dvigne do vrha popolnoma ločena, ko odstranimo vso plast olja iz čiste tekočine in stresemo čisto tekočino, gre belo kot mleko

Poskusili smo na več načinov izvleči koks, pri čemer je bil eden od načinov znižanje pH na pH,6 in uporaba Pirexove posode in rastoče svetlobe za sušenje raztopine z namiznim ventilatorjem, ki se je posušil v kristal kot prah in opravil test Coke regent in test čistosti.
test razpokanosti je bil pozitiven, ne pa tudi čistosti, kar se mi je zdelo čudno. ali pa nam je uspelo spremeniti le v razpokanost, če kdo ve, kako jo popolnoma spremeniti, vam bom dal 20 % tega, kar smo iz nje pridobili, hvala, bo dobro, če nam bo kdo pomagal, hvala.

pH olja v mirovanju je 10,3ph, kot je bilo dano mojemu kolegu.
 

Attachments

  • VsgYXhtuSr.jpg
    VsgYXhtuSr.jpg
    4.3 MB · Views: 397
  • epflZ4kF6j.jpg
    epflZ4kF6j.jpg
    4.1 MB · Views: 344

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Hmmm, naj razložim:
To, kar ste dobili, je prosta baza, kot vidimo, so grudice, zaradi katerih je čistost malo manjša, potem bi bila dobra čistost v lvl kot krek, predvsem zato, ker je čistost koksa manjša od priporočene, zato bi moral biti lvl pH 5,5-6, lahko dodate žveplovo kislino in aceton/ips v obrokih in dodate v raztopino ter uporabite lakmusov papir, da vidite, ali je pH blizu 6.
Zdaj odstranimo večino preostalega kerozina ali dizelskega goriva iz raztopine, ki je nastala s segrevanjem.
Nato jo pustite na sobni temperaturi približno en dan, še bolje, če je v hladilniku/ zamrzovalniku.
Ko filtrirate z vakuumsko filtracijo, prašek operite, da bo bolj čist.
Vendar je čistost namenjena razpokam.
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Kako ga lahko spremenim v razvrstljivo kokakolo, prosim, hvala tudi za sporočilo
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sem strokovnjak za googlanje. Našel sem tole:


(from (CLEAR WEB WARNING) https://www.dialogue.space/turning-freebase-back-to-hcl/

To se mi zdi solidno, všeč mi je nasvet, da se ne sme uporabljati vode, saj se ujema z drugimi nasveti, ki sem jih dobil o uporabi kokain HCL v nosnih pršilih (potratno, na koncu se zdi, da ni dobra ideja).

Mnogi drugi deli tekov, ki sem jih našel, omenjajo uporabo destilirane vode, ker je kokain HCL lahko topen, vendar je hidrolizacija potratna, zato, če se ji je mogoče izogniti, to storite...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Če želite dodati še več:
V temi orekristalizaciji kokaina tukaj na forumu je bil dober vpogled.
Druga polovica tega je zelo jasna za vašo uporabo:
Upajmo, da lahko @chemistrydude zagotovi nekaj več jasnosti, saj bi se rad prepričal, da je moje razumevanje tega procesa pravilno (imam nekaj g, ki jih želim kmalu sprejeti, čeprav je ta proces)
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Okej, torej freebaza je alkalna, ki bi morala biti nevtralna, biti bi morala na 5,5-6 pH, če bi rekristalizirali alkalno raztopino, bi bilo to nemogoče ali mogoče, vendar bi bila čistost nočna mora, saj bi bila nižja od cracka, vendar morate najprej dobiti kamnito freebazo, ki se segreje, dokler vsa kokainska tekočina ne izhlapi v kamenje, ki ga morate zdrobiti v fin prah, kot moko za peko, oziroma ne tako čisto kokainsko freebazo.
Rekristalizacija: zdaj morate uporabiti etanol/IPA ali aceton (deluje, vendar potrebujete brezvodni aceton in se prepričajte, da je čist).
Zdaj v čašo dodajte prašek kokainske freebase, zdaj dodajte etanol, bolj priporočljivo, pustite, da se raztopi na majhnem ognju, ko vidite, da je raztopina čista, jo lahko zdaj postavite v hladilnik, če pa želite, da je bolj čista, lahko raztopino posušite z MgSO4, ko ste posušili tekočino, izparite magnezijev sulfat, zdaj bi bila bolj čista.
Zdaj ste dobili kokain, vendar je zaradi magnezijevega sulfata pomagal, zdaj ga je treba uživati kot kokain, če pa še vedno mislite, da je to slaba čistost, ga lahko spremenite v crack.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Vendar se prepričajte, da bi bila vaša raztopina kokaina nevtralna, ko bi jo lahko rekristalizirali.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, za ponovno kristalizacijo deluje z dietil etrom namesto z acetonom? In ali je v tem primeru potrebna čaša ali lahko izparim topilo in posušim v komorni posodi?
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Še vedno nisem mogel ugotoviti, ali lahko kdo od vas, bratje, to napiše korak za korakom, prosim in hvala.
Ekstrakcija <rekristalizacija<sortabilen koks, ki ima sijaj, ne pa ravna cvetlica, ki je videti bela, prosim
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kokaina vam ni treba izvleči, temveč morate tekočino le zavreti. Kokainska prosta baza in hcl sta kristalinični trdni snovi, zato bi najprej dal v zamrzovalnik in videl, ali iz raztopine pade še kakšen kokain, ter vse skupaj filtriral, s čimer bi nekaj kokaina izločil. Nato bi preostanek tekočine segreval v vodni kopeli, dokler ne izhlapi, in ostalo bi vam nekaj, kar je v bistvu krek v prahu. Prašek raztopite v acetonu in skozi njega spustite plin hcl, da dobite kokain, ki ga je mogoče smrkavati.

Ponovno kristalizirajte tako, da čim večjo količino raztopite v toplem IPA in pustite, da se ipa ohladi in izhlapi.
 
Last edited:

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Če imam torej kokain za smrčanje, ki je čist, vendar nima navidezne ribje luske, ali lahko s to metodo pridobim to navidezno lusko? Ali bi bilo vredno tudi raztapljanje v etru ali acetonu?
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Če gre za čisti kokain za snifanje, se ne bi smel raztapljati v acetonu ali etru, to počne le bazični kokain.

Tukaj je tabela:

.2. RAZTAPLJANJE
Oblika A C E H M W
Baza FS VS FS PS FS FS SS
Hidroklorid VSS FS I I FS FS FS

A = aceton, C = kloroform, E = eter, H = heksan, M = metanol in W = voda, VS = zelo topen, FS = zelo topen
prosto topen, S = topen, PS = slabo topen, SS = rahlo topen, VSS = zelo rahlo topen in I =
netopen

Počasneje kot izhlapevate topilo, večji bodo kristali in bolj podobni ribji luski.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Torej ga moram raztopiti v vodi in izpariti, da dobim videz ribje luske? V kalupu v čaši pri nizki temperaturi?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
VAU, ČLOVEK, TO JE ZLATO!
Kateri od vas je stric Festers nečak? 😂 Se šalim, stric Fester je vedel, kaj počne. To bom moral prebrati še petkrat. Če je bil test na kokain pozitiven, vendar negativen pri preverjanju čistosti, to verjetno pomeni, da ste ga denaturirali v ekgonin ali kakšno drugo delno razdeljeno molekulo. Isti test, s katerim se preverja kokain, daje pozitivne rezultate za benzoilekgonin, metilni ester ekgonina, meta-hidroksibenzoilekgonin, para-hidroksibenzoilekgonin in norbenzoilekgonin.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ali bi se ti pojavile na testu za beljenje (natrijevega hipoklorita)?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Različni ljudje menijo, da so različne stvari pozitiven ali negativen rezultat testa z belilom. Natrijev hipoklorit je močna baza, zato;

Katera koli Lewisova kislina bronsteadska kislina ali kar koli, kar ima pH nižji od 7, bo šumela in streljala po površini kokain v prahu je Lewisova kislina z dodano HCl, vendar je tako veliko veliko veliko stvari

Belilo bo nevtraliziralo sn kislino, zato bi kokain na začetku zagotovo moral na površini tvoriti kapljico ali dve olja, ki pa se bo verjetno v nekaj sekundah spremenilo v voščene drobtine. Morali bi poiskati vse, za kar menite, da bi nekaj lahko bilo, in preveriti, ali je pri sobni temperaturi trdna snov. Razmisliti bi morali, ali bi nevtralizacija na pH 11-13 povzročila reakcijo.

Če bi vzel drobec citronske kisline askorbinske kisline vinske kisline ali katere koli druge kisline, bi se razblinil in povečal.

Stvari, ki so bazične, ne bi reagirale. bazični kokain, otroška formula, mleko v prahu, soda bikarbona ... potonili bi.

Verjetno ne bi mogli ugotoviti, ali gre za eno od teh stvari, brez Ms/gc ali vsaj zelo specifičnega testa. Razlog, zakaj so pri kokainu stvari, kot sta benzilekgonin ali metilni ester ekgonina, je v tem, da je to molekula ali dve stran od kokaina in ima podobno vrelišče zmrzovanje, mol. maso, pH ECT in ga zaradi tega ni mogoče ločiti od kokaina.
 
Top