Rekristalizacija kokaina

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Lahko dobim čisti kokain, vendar zaradi načina prevoza pomeni, da njegova prvotna biserna oblika ali videz "ribje luske" ni več takšen, kot je bil nekoč. Videti je bolj dolgočasno matirano belo, vendar je zelo dober. Kaj bi lahko ponovno kristaliziral, da bi bil videti bolj privlačen. Tukaj je nekaj idej, na katere sem naletel, vendar bi želel nekaj mnenj o njih.
1. rekristalizacija z acetonom.
Zmeljite 10 g koksa in ga dajte v čašo, nato vlijte 40 ml acetona. Kokain se v acetonu ne bo raztopil, zato po kapljicah dodajajte vodo, dokler se kokain ne raztopi. Nato postavite mikrovalovno pečico na 50 % prahu in zmes segrevajte po 30 sekund ter mešajte, dokler se kokain v čaši ponovno ne začne tvoriti. Nato pustite, da se ohladi na sobno temperaturo, nato pa dajte v zamrzovalnik. Po tem filtrirajte odvečno tekočino in pustite kokain, da se posuši.
2. Rekristalizacija v etanolu
V čašo dajte 10 g etanola na 40 ml kokaina, nato pustite pod žarnicami, dokler večina etanola ne izhlapi, nato kokain čez noč posušite na zraku.
3. Pranje z acetonom
Preprosto dajte 10 g kokaina v 40 ml acetona v čašo in premešajte, nato filtrirajte odvečni aceton in pustite na plošči ter pustite, da se posuši na zraku.
4.a/b ekstrakcija in nato nazaj v a
Kakav raztopimo v vodi, nato po kapljicah dodajamo amoniak, dokler kokainska baza ne izstopi iz raztopine, nato pa kokainsko bazo speremo z vodo. Nato kokainsko bazo raztopimo v etru, nato dodamo aceton, pomešan s klorovodikovo kislino v razmerju 1 : 1, dokler kokain hcl ne izstopi iz raztopine, nato pa filtriramo in posušimo.


Iščem najboljšo metodo za pridobitev prvotnega videza ribjih lusk, prosim kogar koli.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Le tako boste lahko očistili svoj kokain. Druge metode so neuporabne. Nisem pa prepričan, da boste dobili videz ribje luske.
 

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Okej, hvala, ne poskušam očistiti izdelka, ker sem prepričan, da je tako blizu čistosti, kot je lahko, ampak samo iščem, da bi bil videti bolje, vendar se vam zahvaljujem.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
3. in 4. se bosta obnesla tako v obeh primerih. Če potrebujete pomoč, mi napišite sporočilo.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Je kdo že preizkusil to metodo? Sliši se zanimivo in me spominja na proizvodnjo amfetamina iz olja, vendar ali bo videz ribje luske prišel samo s filtriranjem in sušenjem hcl? Prav tako kdo ve, ali pri tem nastane toliko vonja kot pri proizvodnji hitrosti?

In kaj točno je mišljeno, ko na tem forumu govorimo o etru? Google pravi, da eter opisuje določeno skupino kemikalij, vendar katera je prava?

Na primer, ko rezam svoj kokain za ulice, ga zmešam z acetonom in dodam vse potrebne adulterante, se znebim odvečnega acetona, nato ga dam v pečico, dokler ni videti dovolj dobro (približno 50-60 stopinj Celzija). Imam trdno skalo in na splošno se obnaša tako, kot bi se moral kokain, vendar se ne morem približati videzu ribje luske.
 
Top