Sinteza kokaina iz tropinona

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Ta sinteza kokaina je bila zabeležena iz knjige Psychedelic Chemistry Michaela Valentine Smitha (stran140-144).

<b>Priprava 2-karbometoksitropinona iz tropinona </b>

(1) Mešanica 1,35 g natrijevega metoksida, 3,48 g tropinona, 4 ml dimetilkarbonata in 10 ml toluena.
(2) Refluksiramo ½ ure, ohladimo na 0° in dodamo 15 ml vode, ki vsebuje 2,5 g NH Cl.
(3) Ekstrahiramo s 4X50 ml CHCI2, posušimo in izparimo v vakuumu ter olje raztopimo v 100 ml etra.
(4) Dvakrat speremo z mešanico 6 ml nasičenega vodnega kalijevega karbonata in 3 ml 3N kalijevega hidroksida (eter posušimo in izparevamo v vakuumu, da pridobimo nereagirani tropinon).
(5) Olje, ki se loči v nasičenem vodnem NH4Cl, poberemo in ekstrahiramo s CHCI2.
(6) Posušimo in izparevamo v vakuumu, da dobimo olje, ki ga raztopimo v vročem acetonu.
(7) Ohladimo, dodamo malo vode in drgnemo, da se začne obarjanje 1,5 g 2-karbometoksitropinona.

<b> Pripravljanje metilekgonina iz 2-karbometoksitropinona </b>

(1) 2-karbometoksitropinon in NaBH4 v metanolu refluksiramo šest ur, da dobimo 50 % metilekgonina.

<b> Priprava kokaina iz metilekgonina </b>

(1) Mešanico 4 g metilekgonina, 36 ml benzena, 1,6 g natrijevega karbonata in 7 ml benzoil-Cl deset ur mešamo in segrevamo pri 96-100 °C.
(2) Izparimo v vakuumu, ohladimo na 0° in dodamo 40 ml ledene vode.
(3) Zakisamo s HCI do pH 5 in ekstrahiramo s 3X20 ml etra.
(4) Vodno raztopino nevtraliziramo z 20 % NH4OH, da izločimo olje, iz katerega se ob stoječem stanju obori kokain.

Ali ni ta sinteza za proizvodnjo sintetičnega kokaina videti preprosta? Vsi prekurzorji so zlahka dostopni na trgu in tudi poceni.

Prosimo, da podate nekaj informacij o temi /u/HEISENBERG , /u/G.Patton , /u/William Dampier .
 

prophetmohammed

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ali ste že preizkusili to metodo? ali lahko prosim zagotovite video vadnico?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Vsekakor bom to poskusil in vam posredoval video vadnice

Bcz to je resno neraziskana stvar.
Če je to mogoče, bi bili proizvodni stroški kokaina blizu približno 500-700 dolarjev

Tudi jaz sem zainteresiran za to.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Da, pri tem bo nastajal rakemični kokain. Vendar je skoraj podobno močan kot kokain.

Ne vem o psevdokainu. Ali imate kakšne informacije ali bolj opredeljeno gradivo zanj? @Hank Schrader
 

baggedbread

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@thankyou888 že leta prodajajo različne različice "sintakina" na spletnih straneh clearnet sights...
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Večina forumov darkweb RC ima sintezo kokaina, to je prava formula, vendar bo donos precej nizek, zato priporočam, da to storite iz rastline, nisem strokovnjak za kokain, vendar so listi kokaina boljši
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Če dobimo celo 50-odstotni izkoristek, potem je tudi ob upoštevanju cene kokaina in cene reagentov njegova proizvodnja zelo poceni.
 
View previous replies…

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Dobili smo zelo visok izplen od tega. Kot uporabnik smo ga preizkusili. Je zelo močan. Vzorec smo poslali v energetsko kontrolo. Ko bomo dobili rezultate, ga bomo posodobili.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kaj je nadzor energije? Analitični laboratorijski testi, ali imam prav? Koliko iz 3,48 g tropinona?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ali ste izračunali izkoristek v molih?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Nisem našel nobenih zanesljivih podatkov o možnosti sinteze kokaina iz tega prekurzorja.
 

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Želite to narediti, ali lahko pomagate, prosim?

Lahko dobim 2-CMT
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Da, uporabite to. Na trgu je naprodaj. Kolikor vem, to ne proizvaja karboksilata ali etilnega estra. Ustvari analog kokaina. Obstaja dejansko dobra sinteza 2-cmt na Google scholar
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Kako se končna snov imenuje z običajnimi besedami ? Mora biti ime za ustvarjeno stvar ali ?
 
Top