Vprašanje o ekstrakciji kodeina, prosimo, odgovorite

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Kodein, ekstrahiran s hladno vodo, se lahko spremeni v prah, če je tako, katera je metoda
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Iskal sem, vendar nisem našel, kako izdelati prah, našel sem le, kako ga pridobiti, in to že vem
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Našel sem tudi povezavo, ki ste mi jo dali, vendar v njej ni navedeno, kako narediti prah
 

In2Deeep

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Otrok Predvidevam, da se trudiš, da ne bi zvenel kot popoln NEWB RN, vendar.....ni videti tako dobro Kodein je topen v vodi, kar pomeni, da ko ga zdrobiš in daš v kozarec z minimalno količino vode, da se raztopi, nato pa ga razbiješ, zmešaš in nato daš v zamrzovalnik, dokler ni skoraj tekoč, nato pa vzameš kozarec, bi se moral ločiti in pustiti kredno plast in viden madež. tudi jasno, vzemite sirovo krpo ali karkoli, kar lahko najdete v kuhinji vaše mame, in jo položite na drugi kozarec, ki ga imate z gumijastim trakom, nato pa ga prelijte skozi ponovite ta korak, če želite, nato pa kroglico levo belo gakk ste ostali z ali ga shranite za deževen dan, ko ste supply's gone in ya narediti ghetto izpiranje.....anyway back to the shit SMH I would then either take your left over clear to milky codeine Powder and then either let it Vaping itself off or put some heat on it but regardless if you want to get powder don't think of shooting Codeine it's not smart ok just FYI just throw that shit in a Mountain Dew and have some trailer park lean !!!!
 
Top