Proizvodnja D-METH v komercialnem obsegu?

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ali kdo ve, katera metoda je najboljša za proizvodnjo D-METH v komercialnem obsegu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metoda, s katero lahko pridobite vse kemikalije, s katerimi lahko to storite, ne da bi vzbudili sum.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Hvala za odgovor.

Recimo, da imam prek črnega trga zelo dober dostop do vseh glavnih kemikalij v poljubni količini, ki jo potrebujem.

Katera metoda bi bila najboljša?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
V resnici ni najboljše metode. Poglejte, kako Nizozemci proizvajajo mdma, postopki so enaki, morda nekaj manjših razlik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Redukcija efedrina/psevdoefedrina po Nagaijevi metodi za tega nekemika
Ker gre naravnost od E do M, brez prehoda go (tj. brez vmesnih produktov in v enem loncu), znana tudi kot metoda jodove kisline in fosforja. Zanima me, kaj bi rekel kemik.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ali prav mislim, da se Nagaijeva metoda razlikuje od metode jod + rdeči fosfor po tem, da se jod nadomesti s hidrojodno kislino? Zato se preskoči korak, v katerem jod reagira z rdečim fosforjem, da nastane jodova kislina na mestu samem?

Ali menite, da je Nagaijeva metoda primerna za večkilogramske serije?

O Nagaijevi metodi nisem zasledil veliko zapisov.
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Ni ravne poti od E do M. Vmes je jodoefedrin. HI sam po sebi potrebuje rdeči fosfor, da se lahko reciklira po pretvorbi efedrina ali psevdoefedrina v M. Torej ne glede na to, na kakšen način se to naredi, na začetku s HI ali z njegovo izdelavo med reakcijo (moja latinščina ni dobra, zato ne bom povedal na mestu), se za pretvorbo joda v jodno kislino uporabi oblika fosforja.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To ni reakcijski mehanizem za HI/P. V skladu s tem dokumentom to nikoli ni jodidni intermediat.
Hidrojodna kislina je vodikov jodid+H20. Kot je bilo poudarjeno, se HI/P in metoda Nagei razlikujeta le v tem, kje in kdaj se naredi Hi.
Če želite ugotoviti, da je vloga fosforja v reakciji recikliranje I, ki se poveže z vodikom, da se obnovi HI, preberite Ta dokument , pa tudi Ta dokument , pa še enega in morda še tega za konec.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Hvala obema. Zelo informativno. Kje lahko najdem dejansko sintezo po korakih z uporabo poti HI/P?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
V povezavah, ki sem jih navedel zgoraj, jih je na voljo več. Arhiv Rhodium je na Erowidu v mojih povezavah, ki gosti tudi arhiv "The hive", ki je iskalni arhiv foruma, tudi TheVespiary. Org ima ogledala obeh in svoj kemijski forum.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To metodo sem izbral zaradi preprostosti in izkoristka, ki lahko doseže 95 % , vendar bi jo uporabljal le, medtem ko bi se naučil 10 drugih metod. Obstaja recept v slogu shake & bake, ki uporablja litij iz baterij Energizer in amonijev nitrat iz instantnih hladilnih paketov ( lahko uporabite tudi druge vire amonijevih ionov) v litrski steklenici za sodo, ki sem ga izbral zaradi skritosti. Med reakcijo je zapečatena, zato ni vonja, ni laboratorijske posode, ne potrebuje toplote, plastenka s sodo je neopazna......
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hipofosforna kislina jod in eph/ psevdosinteza
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Težava pri tem je pridobivanje velikih količin eph ali psevdo
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vem, da tako ne bo primerno za komercialni obseg, če predhodniki niso na voljo. Ampak ok dobra informacija hvala.
 

mark82green

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, fantje, ali je mogoče dobiti kakšen nasvet glede nečesa v zvezi z metodo, pri kateri se uporabljata jod s hipofosforno kislino in efidren. Vse te sestavine imam na voljo v velikih količinah in to metodo uporabljam že več let, vendar sem vedno uporabljal psevdoefedrin zdaj imam efedrin in iz vsega, kar sem raziskal, mi pravi, da morate povečati količino kisline in joda, da bi dosegli močnejše zmanjšanje, sem prebral, da namesto običajnega 1:1:1 je 1:2:2 in celo 1:3:3 1 del efidrina 2 joda 2 hipofosforna kislina, ko uporabljate efedrin ali mi lahko kdo od prisotnih pojasni metodo z uporabo sestavin, ki sem jih pravkar omenil, prosim
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Pridobivanje efedrina je težavno. V preteklosti je bil najbolj ponarejen in problematičen predhodnik, s katerim se je bilo treba ukvarjati. Poznal sem nekaj zgodb o 25-kilogramskih sodih s spodnjim delom, ki so bili ponarejeni, kar je imelo posledice na vseh koncih.

Morda so danes razmere drugačne kot v letih 2004-8? Če ste prepričani, da imate ustrezen efedrin, in je to ekonomsko upravičeno, je to absolutno najlažja metoda za večji obseg.

Če niste tako prepričani, se odločite za P2P
 
Top