Pretvarjanje kriptovalut v dostopno gotovino?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kako lahko bitcoine ali montero pretvorimo v gotovino/nakupimo z njimi večja sredstva?

Bolj me zanima, da jih unovčim in imam bančni račun zunaj dosega IRS in DEA, kolikor je to sploh mogoče. Ali pa z njimi kupovati nepremičnine in podobno.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Koliko v eni transakciji u iščete? Vem, da ima Coinbase svojo debetno kartico in gotovinsko aplikacijo u lahko kupuje prodaja in daruje kriptovalute do določenega zneska, vendar yea..
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Najboljše, kar lahko storite, je, da se obrnete na @Gordon Ramsay in poiščete najboljšo rešitev za nakup dobrega bančnega računa, potem boste anonimni in boste unovčili svoj denar
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Hvala :) Vendar jih ne prodajam več. Mislim, da bo tudi uporaba P2P odlična možnost za pretvorbo v denar.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Za nakup nepremičnin: oglejte si državni trg Združenih arabskih emiratov. Več kot 50 % plačil je mogoče opraviti z USDT in jih prijaviti tretji osebi ali kateri koli organizaciji.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Poleg tega imamo celo v moji državi "sive" servise, ki predlagajo mrtve kapljice BTC -> Cash. Vzemajo približno 7-8 % provizije.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Poznam izjemno učinkovit način pretvorbe kriptovalut v gotovino v Združenem kraljestvu in večini držav EU. Kupite poštni predal (vaš domači naslov ali kapica je v redu, vendar je veliko manj anonimen) in pojdite na spletno stran agoradesk.com . Izberite svojo državo in izberite "cash my mail" ter kliknite na "sell".

Našli boste ljudi z odličnimi menjalnimi tečaji (brez več kot 5 % provizij) in to je praktično anonimno, saj so ti ljudje zasebni trgovci in skoraj nihče od njih ne zahteva povrh tega, da uporabljate poštni predal in lažno ime.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
ne oklevajte, če to delite s svojim kolegom, ki živi v Združenem kraljestvu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
To je precej zapleteno in na tem mestu se veliko ljudi ujame. Mislim, da če bi to storil, bi ga imel v XMR, nato upam verige (morda nekajkrat), nato pa bi ga izplačal v majhnih zneskih na več borzah. Mislim, da so ljudje velikokrat ujeti z uporabo bitcoinov in izplačilom v zneskih, ki pritegnejo pozornost. Imel bi paciente, ki bi izplačali
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
pravzaprav je to precej enostavno.
katero je največje, najmočnejše, inflacijsko zaščiteno, staro, visoko cenjeno premoženje na svetu, ki ga je mogoče tudi kadar koli in kjer koli preprosto prodati za gotovino?....zlato.
poiščite znano spletno trgovino, ki prodaja naložbeno zlato in kot način plačila sprejema kriptovaluto (namig: veliko jih je).
preostalo pa je zelo samoumevno.
.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Lahko pa denar po starem preprosto operete in ga legalizirate. Ne morem si predstavljati, kako se lahko nakup nepremičnine z gotovino, ki ni legalizirana, komu zdi dobra zamisel.

Ustanovite podjetje, postavite spletno stran, ki prodaja storitev ali slike ali karkoli drugega, vlijte denar v obliki kriptovalut, plačajte davek nanje, prodajte kriptovalute na zakoniti borzi in uživajte v svojem čistem denarju.
 

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Aug 24, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Deals
2
s pravimi ljudmi je enostavno
izgubite približno 5 %, nato pa lahko vse prijavite, plačate davke nanje in imate legalen denar na svoje ime
 
Top