Kuhanje posranega metamfetamina

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, moji prijatelji. Želim si samo skuhati nekaj met. Težava je v tem, da nisem imel veliko kemijskih izkušenj, ko gre za sintezo. V glavnem ga želim prodati, zato bi lahko bila kakovost smeti, vendar bi morda rad poskusil malo svojega izdelka, zato ne bi smel biti res zelo strupen. Kako lahko pripravim nekaj poceni, enostavnih za izdelavo Meth s kemikalijami ali stvarmi, ki jih lahko kupim v srednjeevropski trgovini? Ni nujno, da je čista, kristalizirana ali kaj podobnega. To mora biti le za porabo, ne pa nevaren in ne smrtonosen metamfetamin. Razmišljal sem, da bi ga naredil kot te različice Redneck 2 Littre Bottle ali te grške in afriške sračje škodljive različice. Morda bi lahko delili tudi nekaj varnih metod za rezanje metamfetamina. Hvala, upam, da ne bom razbil vaših kemičnih src s tem resnim vprašanjem, vendar mi prosim povejte in glejte na to kot na zmanjševanje škode, da ne bom naredil česa narobe in se po nesreči ubil.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Edina razlika med metamfetaminom za kolesarje in metamfetaminom laboratorijske kakovosti je nekaj rekristalizacij.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Razlika med laboratorijsko oceno in super odlično laboratorijsko oceno = PH
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Uporabnik12345, žal mi je, da moram reči, vendar je v veliki meri zaradi ljudi, kot ste vi, veliko nas moralo najti to spletno mesto. Če nameravate iz ljudi delati sranje za človeško prehrano, me to nekako straši. Na vašem mestu se ne bi trudil tvegati, saj ni vredno. Želim vam veliko sreče v vaših prizadevanjih, Upajmo, da ne poškodujete nikogar ali se poškodujete sami.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Pravzaprav sem ravno včeraj objavil nekaj o izboljšanju končnega izdelka, medtem ko uporabljam sranjevo metodo. Vključil sem celo nekaj varnostnih nasvetov.

Ne bom naredil celotnega postopka po korakih, ker bi se počutil odgovornega za njegovo neodgovorno uporabo, zato ne sprašujte
 
Top