pravilno shranjevanje zdravila nabh4

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ali lahko delite svoje izkušnje o tem, kako pravilno shranjevati Nabh4, in kaj se zgodi, če je vlažnost previsoka? Hvala.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Steklene steklenice s kovinskimi pokrovčki na vijak (bolje nove, neuporabljene), ki imajo v notranjosti mehko polimerno prevleko.
Primerne za večletno shranjevanje, če se ne uporabljajo prepogosto.
Po prvem prenosu pa morate enkrat na prvih nekaj tednov zelo nežno sprostiti nastali tlak, vendar ne popolnoma odpreti pokrovčka.
Pozneje lahko enkrat na leto ali približno enkrat na leto preverite tlak vodika.
Dobro je, da je v notranjosti rahlo pozitiven tlak, da se prepreči vračanje vlažnega zraka zaradi temperaturnih ciklov.
Pri steklenicah do 1 l po prvih izpustih ni možnosti eksplozije, ker vodik tako ali tako zelo počasi prehaja skozi polimere.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Če je še vedno v 1 kg vakuumske plastike, je teža nabh4, ali ga je mogoče shranjevati dlje časa ali ga je treba ločiti v 20-25-gramske steklenice.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Ne poznam vašega vira, vendar je bil moj prah zelo puhast prosto tekoč bel prah z zelo nizko gostoto, manj kot 0,2 kg/L,
zato sem svoj 1 kg prenesel v steklenice 5x1L.
Očitno se ne sme dolgo hraniti v tanki plastiki, ko pa jo odprete, je bolje, da celoten kilogram prenesete v eni uri.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Oprostite, prijatelj, ali obstaja možnost zažiga ali eksplozije, če je predolgo izpostavljen zunanjemu zraku? Oprostite, kupil sem 2 kg, 1 kg pa je še vedno v originalni plastiki. Strah me je, kaj se bo zgodilo, ker nimam veliko informacij o tem Nabh4.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
ne, le ne polivajte ga s kislino ali kadite v njegovi bližini.
začasno ga lahko shranjujete v plastičnih steklenicah HDPE.
če je prah popolnoma odprt in v prostem stiku z zrakom, potem bo počasi reagiral z vlago, pri čemer se bo sproščal vodik in postal trda kamnina.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
V redu, hvala za informacije, prijatelj. Hvala za vaš čas.
 
Top