• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Prestop meje v Kanadi

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Dober večer vsem. Upam, da se vsi dobro počutite.

Pred kratkim sem se odločil, da iz Kanade odidem v mrtvo kapljo in prestopim nazaj v ZDA.

Potrebujem nekaj nasvetov od nekoga, ki je uspešno prestopil brez večjih glavobolov. Rad bi razpravljal, da bi prišel do načrta igre. Zaradi občutljive narave te teme me dm razpravljati.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
potem pa iščeš nenaseljena stanovanja v bližini meje. mislim, da ne bi imel veliko sreče. večina obmejnih mest je verjetno vsa zasedena in polna zdolgočasenih ljudi, ki z očmi skozi okna opazujejo vse.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No, zgodilo se je, da sem imel metodo za vstop v Kanado, ki je približno tako varna, kot je, vendar če bi vam to povedal, potem to ne bi bila več odlična dostopna točka. Zdaj je Kanada zame preprosto ograja, ki jo obidem in se brezskrbno zapeljem vanjo. Toda za to so bila potrebna sredstva in čas, da bi ga našli, kar je verjetno najboljši način za vas, da naredite svoje, potem boste izvedeli vse, kar morate vedeti, samo v primeru, da imate težave, ali pa jih ne boste. Če boste potrebovali kar koli v razsutem stanju, ki ga je treba pripeljati čez to mejo, mi sporočite, da lahko to storimo za vas za razmislek.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
pozabite na ameriko-kanado. najpomembnejše je, da stvari iz evrope v kanado dostavite brez uporabe pošte, kurirske službe ali mule za prevoz drog.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kolikšne so vaše količine in kako pogosto jih prevajate?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Zakaj bi bilo to za kogar koli, razen za policista, pomembno. Zgoraj sem navedel, da v teh dneh ne hodim v Kanado. Če mislite, da so woke v ZDA grobo absurdne, so kanadske woke zaradi njih ares videti pametne.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kanada ima, kot kaže, bombastičen temni spletni trg ( ali pa je to dobro orkestriran medeni lonec?) z imenom " We the North" na spletni strani piše, da ni transakcij zunaj Kanade, vendar sem našel kraj na temnem spletu in oglas je dejal, da pošiljanje v ZDA. Izgledalo je, da ima potencial za uvoz za nadaljnjo prodajo za nekoga v bližini meje.
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ja, pošteno razmišljam o dolgi igri medenega lončka. Dobri prodajalci imajo res dober OPSec, zdi pa se, da je veliko takih, ki se jim je sesul prah in za katere se nikoli ne sliši.

Bolje je, da dobite enega od najboljših prodajalcev Threema/ICQ/Tele, ne glede na to, kakšna je vaša prednostna metoda, in se ukvarjate neposredno z njimi tukaj v Kanadi
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Zakaj za nekoga v bližini meje, če pošiljajo v vse ZDA? Nisem v bližini meje, vendar bi lahko pridobil iz Kanade, če bi bilo vredno, mora biti ena pekel bomba rit strani, čeprav.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
To je zakonit trg. mislim, da obstaja že več kot eno leto.
 

D4rkSt4r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Če bi imel qp organske spojine, ali je ne bi mogel preprosto krotiti? Ali pa bi jo rentgenski žarek zaznal?
 
Top