Kriptografska zaščita

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Kako zaščitite svojo kriptografijo ?

Uporabljate hladne denarnice ali kaj drugega ?

Ali lahko DEA zaseže našo kriptovaluto in kako lahko to stori ?
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
iz osebnih izkušenj priporočam, da pri prijavi npr. v coinbase v brskalniku uporabite anonimni način ali ne uporabljate nobenih razširitev runnyn
zaradi zagona razširitve v Chromu po prijavi v coinbase >recive eth kopiran naslov vstavljen v walet in poslati in nič ni prišlo
du ta razširitev je lahko spremenila naslov v drug, ne da bi se zgodila kakršna koli možna razlika
Nikoli si nisem mogel predstavljati, kako lahko deluje, mislil sem, da ex clipboard monitor virus soft whatever ampak sprememba v clipboard ste sposobni videti prikazane naslove na coinbase in nato vstavi v denarnico bcz sem naredil 3 x krat preveri, da je pravilno .. wasnt
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Pomemben je tudi izvor kriptografskega izraza. Če gre za kriptovaluto za nakup snovi, lahko uporabite katero koli preverjeno vročo denarnico, kot sta Electrum ali Exodus.
Če ste bitcoine dobili za prodajo drog, potem jih je treba očistiti.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Delo zame:
- uporaba hladnih denarnic // Glavna knjiga, uporaba vsakič edinstvene denarnice za shranjevanje, uporaba več denarnic na isti glavni knjigi
- diverzificirajte na več hladnih denarnic // skrijte jih na varnih mestih
- uporaba mešalnikov // samo če jih ne želite shraniti, jih uporabite za nakup stvari. Vsi mešalniki so tvegani, vendar deluje
- uporaba prvotno izkopanih kriptovalut // več storitev, majhne pristojbine
- izogibanje velikim borzam // če je treba uporabiti glavne borze, jih razdelite na več mešalnikov in jih zamenjajte z virgin mined sevices
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vse kriptovalute, ki jih ne uporabljate ali ne menjate, morajo biti v denarnici, katere zasebni ključ imate v lasti. Borza lahko propade, v vaš račun lahko vdrejo, zaradi preiskave lahko zamrznejo vaš račun. Varna praksa je, da vse kriptovalute, ki jih imate, hranite v lastni hladni denarnici.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Še nisem slišal za izmenjavo nindža? Kako dolgo že obstaja? Vam je dokaj dobro všeč?
 
Top