Question Testiranje kristalnega metamfetamina v urinu

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Pozdravljeni Fantje in dekleta

čez 2 dni imam razgovor za službo in možen je urinski test. včeraj sem kadil nekaj kristalov in me zanima, ali jih bodo zaznali v mojem urinu?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
1 Kajenje pip ...? Ni problema, v 2-3 dneh je izšel! Večina je zunaj po 24 urah! Z urinom!
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Da, cevni dim.
Na srečo niso opravili testa, vendar za varnost ne bom kadil, dokler mi ne povedo, ali sem dobil službo ali ne
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
v najslabšem primeru samo dobite sintetični urin ali dobite čisti urin od prijatelja, vendar, kot je dejal prvi odgovor, bo verjetno do takrat izpadel. veliko sreče tho 🙏
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Hvala, da na srečo niso naredili testa, ker nisem videti kot narkoman LOL ! če bi le vedeli, kakšne stvari počnemo v temi🤣
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Metamfetamin lahko v urinu običajno zaznamo do 3 do 4 dni po uporabi , včasih tudi dlje, odvisno od dejavnikov, kot so pogostost uporabe ter presnova in kg posameznika. , obstajajo različne metode, s katerimi poskušate pospešiti ta proces, vendar ni zagotovljenega načina, da bi ga popolnoma izločili iz svojega sistema v samo 2 dneh. pijte veliko vode ter jejte sadje in zelenjavo , prav tako se malo gibajte, da pomagate telesu učinkoviteje presnavljati drogo. vendar spet, 2 dni je kratek čas, raje si zagotovite nekaj časa ali nekaj čistega urina
 
Top