• Tervetuloa foorumin suomalaiseen osaan. Muista, että yhteystietojen (Jabber, Telegram, Signal jne.) julkaiseminen johtaa pysyvään banniin! Jos päätät ostaa tai myydä jotain ilman escrow-tiliä ja menetät rahaa, emme voi auttaa sinua.

Event Carina je vdrla na moj dom.

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Pozdravljeni, BB-Forum!

Ali želi kdo slišati, kako so mi finski Tulli (cariniki) vdrli na dom in me dva meseca držali zaprtega? Razmišljal sem, da bi lahko vsaj do te točke delil, kako so se stvari odvijale in katere stvari bi bilo treba narediti v boljšem redu, da ne bi vsaj komu pomagali, da te spravi v še večje težave, kot jih najverjetneje imaš, če ti nekdo vdre na dom. Tudi tistega dne niso bile vse stvari zajebane.

Dajte mi vedeti, če koga zanima ali želi vedeti nekaj podrobnosti, kako so delovali v tem primeru.

Vse najboljše in ostanite na varnem!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Seveda! Organi pregona v različnih državah, zlasti v blokih, kot je EU, delujejo s podobnimi tehnikami, taktikami in načeli, zato lahko vaše izkušnje drugim zagotovijo dragocene informacije. Najpomembneje je, kaj je sprožilo racijo, če lahko to delite, ne da bi razkrili kar koli, kar bi lahko bilo povezano z vašim primerom.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
V kolikor je to mogoče, jih delim z drugimi. Ugotoviti moram, kako to storiti in se še vedno poskušati obvarovati pred več težavami, ki so jih ti nepričakovani obiskovalci že prinesli s seboj. Obstaja nekaj precej pogostih napak, ki so bile storjene, ker ni bilo dovolj časa, da bi ustrezno pregledali vse podrobnosti. Poskušam najti način, da svoje izkušnje izrazim čim bolj podrobno, ne da bi se pri tem razkril. In hvala za vaše zanimanje za to temo.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Ena stvar, ki jo želim izpostaviti, saj menim, da je pomembna podrobnost, je ta, da sem se, ko sem bil v samoti, odločil, da bom ustvaril majhno opazovalno storitev/skripto/kaj drugega s pythonom ali podobno, ki bi anketirala računalnik, ali je bil zagnan s priključenim polnilnikom, in če je tako, bi nato pazila, ali je ta polnilnik prisoten, in če ne, bi čim bolj brutalno (kar se da hitro) izklopila računalnik. Tako bi bil računalnik vedno v "napačnih" rokah pri geslu za vklop, nato pa bi bilo upanje, da bo šifriranje diska iz BIOS-a in Veracrypt ali šifriranje operacijskega sistema po tem.

Ti bi morali kupiti kar nekaj trenutkov, da razmislite o položaju in strategijah ter da preiskava resne misli, ali so rekurzi, vloženi v ta stroj, res vredni. To pa zato, ker bodo najverjetneje morali vašo opremo prenesti tja, kjer imajo vse orodje itd., to pa je skoraj nemogoče arhivirati brez odklopa napajalnika PSU, čeprav le za majhen trenutek, da računalnik priključite na napajalnik za prevoz. Toda našel sem še boljši način, da sem samo odstranil baterijo iz prenosnega računalnika, zdaj pa naredi enako in ne postavlja vprašanj.

Razlog, zakaj se mi je to zdelo precej pomembno, je, da ko ~10 visoko usposobljenih manijakov vdre v vaš dom, najverjetneje niste dobro pripravljeni na to, niti vam ne dovolijo, da bi po začetnem zajemu kar koli odklopili. Ali pa upam, da niso vsi tako natančni, ampak v mojem primeru se je začelo tako, da sem se skoraj moral boriti z njimi, saj nisem vedel, kdo za vraga so ti ljudje, dokler nisem videl, da je verjetno najbolje, da se ne borijo, saj jih je bilo precej malo.

Kot rečeno, moram ugotoviti, kako bom delil dejanske dogodke in videl, ali kdo od vas meni, da ima to kakšno vrednost ali ne. Prav tako lahko odgovorim na vsa vprašanja, kar tako sploh okoli teme, če lahko. DM deluje tudi v tem primeru. Ostanite varni ljudje <3
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Obstaja nit z naslovom Policijske zgodbe. Tvoja objava bi morala iti tja zaradi ohranjanja in organizacije
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Oh, nisem vedel za to nit. Samo pomislil sem, da morda kakšnega FINS-a zanima, če sploh kakšnega, ampak mislim, da bi lahko poskusil deliti lekcijo na namenski niti, če menite, da je to dobra ideja.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Zagotovo, To bi bilo zelo zanimivo. Upam, da se zdaj dobro počutite. Skupnost foruma BB bo hvaležna za vse skupne informacije z vaše strani. Ofc storiti na z vsemi varnimi za vas omejitev.
Zgodbe o policistih
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tulci so naleteli ne na to. Bil je pod 3 ho pcp+3me pcp+4ho met
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Je Tulli napadel tudi tebe?
 
View previous replies…

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Shieet. Če želite povedati več o tem, kako je šlo, mi pošljite DM.. Še vedno imam aktivno preiskavo, saj so me odpustili, da bi lahko stvari pravilno zajebal, mislim. Zato moram poskušati leteti pod radarjem, kolikor je mogoče.
 
Top