Češki način kuhanja metamfetamina?

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ali kdo pozna češki način kuhanja metamfetamina s postopnim dodajanjem joda? Na Češkem ljudje pogosto kuhajo na ta način, vendar tega recepta ne najdem nikjer. Za vsako informacijo se vam zahvaljujem
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Piko na i
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ali lahko vprašam, zakaj včasih jod ostane? navedite mi razlog za to. Jod uporabljam v kristalih in jod
Jod/fluka Honeywell UN3495!
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
, rdeči fosfor, jod psevdoefedrin v razmerju 0,3-1-1 in fosforjeva kislina. psevdoefedrin zmešamo s fosforjem, damo v bučko, zalijemo s kislino, da dobimo konsistenco gostega sirupa. segrejemo ga na 110 stopinj, nato desetkrat po 2 minuti dodajamo jod. zadnja priložnost bo pri temperaturi 127 stopinj, temperaturno območje 127-135 pa držite vsaj 40 minut. reakcijo pogasite z vodo, jo filtrirate v toulen in alkalizirate do ph13+, filtrirate, dokisate in uporabite najboljši matros, kar ste jih kdaj imeli
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Zahvaljujemo se vam! Kmalu bom poskusil. 👍👍
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Rad bi vam zastavil še eno vprašanje. Kako pravilno ločimo psevdoefedrin od tablet "modafen"? Ali naj jih zdrobimo, raztopimo v vodi, dodamo lug in topilo? Ali naj jih stresamo? Nato izparimo topilo, kajne? Hvaležni bi bili, če bi nam lahko sporočili podrobnosti. Tu so postopki včasih po nepotrebnem dolgotrajni. Hvala.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Slaba zamisel, lugi bodo psevdooblike spremenili v hlapne proste baze, ki se lahko razgradijo med izhlapevanjem topil z visokim vreliščem
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ali lahko vprašam, zakaj včasih jod ostane? navedite mi razlog za to. Jod uporabljam v kristalih in jod
Jod/fluka Honeywell UN3495!
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Koliko joda dodamo desetkrat na vsaki dve minuti in kakšno kislino nanj zlijemo?
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
izvedel sem na neumen način! Ostaja, kot so mi prodali mešani fosfor
 

metimmy

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
May 1, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Uporabljam razmerje:
za 1 kg efedrina 1 l fosforne kisline
60 % rdeči fosfor 120 % jod
in je odličen.
 
Last edited:

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
1:1:0,33:1 za gram
 

Dr.Walter

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1000 g efedrina-750ML-H3PO4 85%- rdeči fosfor nov 450g -jod 900g in uporabljam 20l bučko z ravnim dnom, v katero dam vse, vključim zrak in cev z vrha hladilnika položim v 50l vedro z vodo, tako da skoraj nimam dima, saj ga voda absorbira. V 20-litrski bučki je lahko največ 1500 g in ste popolnoma mirni.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Pm me lahko
Verjetno niste pravilno iskali, internet je poln receptov. Verjetno je čas, da odložite iglo (fuj strelec) 🤣
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Vendar vas prosimo, da niste tako pristranski. 😉 Strelci smo taki klasiki, da to jemljemo resno. . rad uživam v drogah v polni meri in I.V. je edini način za to.
In verjemite mi, ni strelca kot strelca, nisem najmlajši, kar sem jih kdajkoli.....
 
Top