Sinteza D-LAME

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Pozdravljeni prijatelji čebele

zanimajo me informacije o sintezi D-LAME (D-Lysercic Amide Methyl Ester). Na Kitajskem je precej poceni in rad bi vedel, ali je njegov izdelek narejen iz L-triptofana ali morda iz biosinteze ergota v tekočih kulturah?
Zelo bom hvaležen za vsako informacijo o tej temi.

Hvala.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Mislim, da boste težko našli brezplačne informacije v zvezi s temi stvarmi. To je zelo donosen posel in vse objave, ki sem jih videl tukaj, so imele MINIMALNE informacije, saj vem, da nekdo prodaja celoten sintetizator od tega do LSD-25 za več kot 1000 EUR....To so samo moje izkušnje. Enako vprašanje sem pred časom postavil na drugem forumu.
Ne razumite me narobe, upam, da mi bo kdo razložil, ker je zanimivo, ampak vseeno...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Dm
DM me 👌
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
V literaturi je zame najbolj zanimiva ta cesta:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/ergot-tryptophan.pdf

Sinteza ergotovih alkaloidov iz triptofana

Rebek, Jr,* D. F. Tai in Y.-K. Shue - 1984


Postopek je v oddelku za poskuse in mislim, da smo danes sposobni skrajšati vogale in morda doseči cilj v manj korakih...

Lep dan
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Alkaloidi ergota in sorodne spojine
ki sta jo uredila B. Berde in H. O. Schild, je dobro branje
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇭🇺
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Kako močan je d-lame v primerjavi z LSD? Kakšen je njegov odmerek?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Nikogar ne zanima,

Metilni estri se cepijo z bazično ali kislinsko hidrolizo. Zapuščanje LA

Dodajte povezovalni reagent, pretvorite deet v dietilamin ali ga preprosto kupite in končano.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Razvit je bil skalabilen nov pristop za pripravo N-6-demetiliranega metilnega estra 9,10-dihidrolizergične kisline z uporabo 2,2,2-trikloroetil kloroformata. Ključno odkritje, ki je omogočilo učinkovit in industrijsko skalabilen postopek, je povezano z doslednim iztiskanjem vode v reakcijskem sistemu in uporabo organskega katalizatorja, kot je 4-(N,N-dimetilamino)piridin (DMAP), namesto dodatkov bikarbonata alkalijskih kovin. V prej znanem postopku namreč sočasna prisotnost bikarbonatov in sledi vode sproži stranske reakcijske cikle, pri katerih se proizvajata in kopičita klorovodikova kislina in voda. Prvi upočasni reakcijo. Poleg tega ti cikli povzročajo nastanek številnih stranskih produktov karbonatne in alkoholne vrste v znatnem obsegu, ki zagotavljajo nizkokakovosten N-6-demetiliran produkt. Vse te pomanjkljivosti se odpravijo z uporabo DMAP kot katalizatorja in uporabo reakcijskega medija brez vode. Ta pristop omogoča delovanje v industrijskem obsegu (51 kg šarža) z večjimi izkoristki, krajšim reakcijskim časom in izboljšano kakovostjo izdelka.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Ali je to dihidronorlizergična kislina?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Kolikor vem, je dihidroLSD nekoliko manj močan
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Vedno sem mislil, da se dihidro- in dibromo spojine zlahka manipulirajo kot prekurzorji, vendar se o njih ne govori pogosto ...

Na primer ... Vedno sem sanjal, da bi našel ali uporabil dibromo spojino mdp2p in izvedel katalitsko hidrogeniranje z borohidridi ... Morda se motim, a iz mojih sanj in pogovorov z drugimi bi morala nastati ciljna spojina.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Dihidrolizergične bi bilo veliko težje specifično oksidirati nazaj, za bromirane analoge pa sem pomislil na 2-Bromo, ki pa bi ga lahko bolj natančno dehalogenirali z Grignardom, ki mu sledi hidroliza, spomnim se, da je nekdo trdil, da je to storil z neaktivnim 2-Br-LSD.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Imel sem podobno zamisel, kot ste jo imeli vi. Vendar je moja kemija manj zdrava. Def mislil ali slišal o tem, čeprav.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Tako ali tako se rumena opečnata cesta tako rekoč vedno razvija

Ne vem, zakaj je to storil moj prijatelj, ali pa morda vem, zakaj ..q

Po štirih semestrih v laboratoriju za organsko kemijo sem to poletje naredil ne eno, ampak kar DVE nove spojine. Presrečna sem! Ena je tetra-hidro intermediat naslednje spojine, druga pa je 1-(3-metoksifenil-5-metil-4-izoksazolil)-β-karbolin, ki naj bi bil končni izdelek.


V bistvu sem sam povedal, zakaj nekako vem, kako to izgleda, in

da je to beta karbolin z izoksazolno R skupino. Vendar skupina R ni običajen izoksazol. Uporabljam Pictet Spenglerjevo sintezo s tripaminom in tem izoksazol karboksaldehidom

Sinteza novih B-karbolinskih obročnih sistemov...

In vse, kar sem si mislil, je bilo, zakaj nekdo, ki ga poznam. Nekaj takega, kar je ad hoc v bližini nečesa, kar poznam. Na žalost je moja nomenklatura/IPUAC sucks in jo je treba pripraviti XD
 
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Na žalost sem preživel več časa pri razvijanju MDMA in še bolj dolgočasnega meta in njegovih analogov poti kot LSD.. saj je moja izobrazba omejena, ne slaba/zlobna. Ampak... Sem def bil poskušal razvejati na lizergičnih alkaloidov in priti do drugih idej, ki niso tako LAME ;) IN pretirano uporabljena. Ampak prav tako elegantno, tako rekoč s podobnimi estri.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Vedno so mi govorili, da je PRAVO zlato v patentih Perdue z ergot alkaloidi ali podobnimi spojinami.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Zato sem prepričan, da bi lahko, če bi se zakopal v akademsko sfero, tako kot večina ljudi prišel do česa edinstvenega
 
Top