• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Buy Prodajalci v tem omrežju: Dvorana sramote

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nedavni dogodki, ki vključujejo torto, aaronstevensa in kenshicolombia, kažejo, da dvorana sramote Breaking Bad zdaj ni slaba zamisel. Tukaj je zid sramote za prodajalce (predvsem DACH), od katerih se morate držati stran.

Kako deluje?

Dovoljen je en komentar na prodajalca, nadaljnje izkušnje o zadevnem prodajalcu je treba objaviti neposredno pod komentarjem. Podvojena poročila bodo odstranjena, razprave o prodajalcih so dovoljene pod ustreznimi komentarji.

Postopek:

Preverite, ali je bilo o prodajalcu že poročano. 1. Preverite komentarje, da preverite, ali je bilo o prodajalcu že poročano.
2. če ne, objavite komentar samo z imenom prodajalca
3. v komentarju pod imenom prodajalca objavite vse podrobnosti o incidentu in prodajalcu

Primer bo v komentarjih.

To temo uporabljajte samo za prevare, bust ali druge nenavadne incidente in ne za težave s pošiljkami, ki jih običajno lahko rešijo spori in moderatorji.

To nit lahko uporabite za kateri koli forum darknet-a. Prosimo, da ohranite nit čisto!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
KokosDreams
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Poslal mi je posnetek namesto 7g 4MMC, priložen dokaz
 

Attachments

  • Ib94HnQhoY.jpg
    Ib94HnQhoY.jpg
    255.2 KB · Views: 181

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
FastShipEu me je raztrgal za ploščo hašiša.
CandyBud aka BudCand, stealth 2/10 in pogosto samo poslal napačne izdelke
 
Top