• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Mrtve kapljice v ZDA - v katerem mestu?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Hej, skupnost Breaking Bad

Če ne veste, kaj je mrtva kaplja, preberite tukaj: Mrtve kapljice

Zanimalo bi me, kje bi vas zanimalo prejemanje mrtvih kapljic za vse vrste izdelkov. Anketa je bolj povezana z lokacijo kot z izdelki.

Lahko pustite svoj glas v anketi, če vašega območja/mesta ni tukaj, lahko svoje mnenje pustite v razdelku za komentarje

Pozdravi,

Gordon
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zdi se, da sta Teksas in Kalifornija pretirano zastopana 🤔 idealno prestolnice zveznih držav in nekaj drugih območij z veliko prebivalci, morda velika univerzitetna mesta
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Mislim, da mora biti na zgornjem seznamu 10 največjih mest v državah :) Zagotovo veliko manjka!
Kljub temu bo zanimivo videti nekatere rezultate!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Precej prepričan sem, da bi se Washington d.c. uvrstil na ta seznam, vendar po drugi strani to ni mesto. Mislim, da bi moral omeniti Columbus. To je 17. največje mesto z 900.000 prebivalci. Lahko bi me prepričali, da opravim ta dela, če bi bila cena primerna.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ta seznam je bil z naključnega spletnega mesta, da se žogica razblini nekako :D. Kakšno bi bilo pravilno plačilo, ki bi ga upoštevali za opravljanje mrtvih kapljic? Mesečno ali na dejanje?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Oboje. Na dejanje, vendar bi mi verjetno lahko plačevali mesečno. Verjetno bi bilo najbolj pravično na kilometer. Mesto ima meddržavno zanko, ki ga obkroža, vendar celotno mesto ni znotraj nje. Okrog je 55 milj, kar je 88,5 km.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Žal moram vprašati drugače, kakšno bi bilo mesečno plačilo ali celo plačilo na dejanje, ki bi se vam zdelo dobro?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mesečno plačilo je kot plača. Ko veš, da dobiš × denarja ne glede na to, ali se fičkamo ali trudimo, se večina ljudi fičkamo..moja žena je plačana. 75 tisoč dolarjev na leto. Vstane ob osmih, se prijavi v službo z računalnika. Pritisne utež na gumb za prestavljanje in se vrne v posteljo. Zbudim jo ob 13.00, da se odjavi za kosilo, in je 50/50, če ostane pokonci. Potem se vso noč ukvarjamo z drogami in ne spimo. Razmišljam, ker plačujem za plin in zavarovanje, plinske pnevmatike in olje, ... 0,65 $ / miljo in bi lahko samo dvakrat na dan ali 3 krožila po mestu ( verjetno enkrat za začetek, dokler ni baze strank) in vse v vožnji 300 milj na dan skupaj, če smo dobili to delo. 200 dolarjev in verjetno bi se lahko spustila na 60. Tukaj sem divje ugibanje, vendar gre 40-50 milj v obe smeri za 1 kapljico ne bo način, razen če je $ × × × × in globoko v njem. Začni z 10 kapljicami na vožnjo, nato 20. Več kot 20 in to bi bilo resno delo
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Vse to se sliši zelo razumno! Banka se lahko tam kot 'kapljica' naredi samo takrat, ko število kapljic seveda narašča.

Misliš 60 paketov na dan ali 60 milj? :D :D Težko sledim vaši pogovorni angleščini :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Prav to je tisto, kar pravim, da ne morete priti naprej finančno
s posameznimi serijami. Potrebujete logistiko, usmerjanje itd. Ena vožnja na dan, če ni vsaj 10-15 dostav. Mnoga območja so neverjetno gosto poseljena in na teh območjih bi se splačalo najeti nekaj poštnih predalov v trgovini ups in jih predhodno naložiti ter jim dati številko in kombinacijo, ko plačajo. Ne bi trajalo dolgo, da bi se kraji padca segreli, potem pa je to veliko dodatne nevarnosti, da bi dobili nadzor in bili oropani ali prestreljeni. To se bo vedno moralo razvijati. Izogibati se je treba dvakratnemu predajanju isti osebi na istem mestu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
To je nekaj zanimivih misli, ki smo jih zbrali tukaj :) Ali naj nadaljujemo v DM-ih?
 

reptilianeyes

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 23, 2023
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Okrožje Pierce WA.
Obstaja na tone področij, na katerih je neverjetno enostavno vzpostaviti mrtvo delovno mesto. Za razliko od Seattla preveč brezdomcev, da bi našli varno mesto. Poleg tega je veliko zaplat gozdov in gostih gozdov, kot so parki, ki bi jih bilo enostavno mrtvo točko
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Zanimivo! Z mrtvimi kapljicami bi bilo končno spet mogoče, da bi ulični trgovci ostali 100-odstotno anonimni :)
 

thefix3r

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Je kaj v bližini NC/TN/SC/VA? Zanimivo bi bilo vedeti.
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Tampa
Območja z veliko prebivalstva in območja z veliko počitnicami imajo vedno veliko povpraševanje.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vau, Gordon, kako boš to zmogel, to je neverjetna količina izpostavljenosti, veliko sreče pri tem in skrbelo te je, da bi delal z mano? Razumeš, da gre zdaj hest meth za 125 dolarjev za unčo, ti pa boš prodajal grame za koliko 5 dolarjev. kako bo to dobičkonosno? Preveč lahko je na voljo tukaj v državah, kjer ne boste ničesar zaslužili z metamfetaminom, morda v razsutem stanju, vendar so cene tukaj za polovico nižje kot v Evropi. Mislim, da moram nekaj pomembnega spregledati.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Kako upravljati?

Tukaj sem objavil prispevek, da bi sprožil pogovor za druge Američane, nikjer nisem povedal, da gradim globalno organizacijo mrtve kapljice :D

Zdaj si slan, ker nočem delati s teboj :D To delaš osebno, ampak gre samo za tvojo državo, to je vse
 
Top