Deca durabolin

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Deca durabolin, ta spojina se uvršča med nandrolon ali 19-nortestosteron. Prvič jo je izdelalo podjetje Organon, uporabljala se je pri osteoporozi (izgubi kostnega tkiva), nekaterih vrstah anemije. Deca durabolin je običajen steroid za povečanje prostornine, ki v kite vnaša tekočino, da so bolj podmazane, če bi nekatere bolečine v sklepih izginile z uporabo zdravila deca. To ne popravlja kit v celoti težko za to bi potrebovali človeški rastni hormon, tudi Igf tudi z nekaterimi drugimi peptidi, ki jih bom omenil v drugem prispevku. Zdaj deca je odličen steroid za bodybuilding in trening moči zaradi tekočine, ki jo postavlja v sklepe in zadrževanje vode v mišicah, boste videti večji in polnejši na deca ima visoko anabolično oceno 125, da bi bili natančni, deca je dolgo delujoč steroid ima razpolovno dobo 6 dni boste začeli videti rezultate v 3 tednih uporabe. Rezultati bodo odlični za povečanje prostornine, odmerki se lahko zelo razlikujejo od 300mg na teden. Kot pri nekaterih steroidih, če poskušate biti popolna zver, jo boste morali potisniti, rad jo vodim na gramu ali 1000mg ali več za 2 mesece. Neželeni učinki so lahko gyno ali bitch tits, ki jih boste dobili le, če ste občutljivi na estrogen, če ste, lahko vzamete različne anti estrogene na nizki ravni, da obrnete stranske učinke estrogena. Tudi tablete proti estrogenu so poceni in jih je enostavno najti. Za konec naj povem, da je to zdravilo zgradilo veliko svetovnih fizikov, kot v mnogih, ki bi jih poznali. Kot sta Arnold schwarzenegger in Sylvester stallone skupaj s številnimi drugimi. To je zelo dober steroid za uporabo za povečanje prostornine in pridobitev veliko mišic. Ta teden bom dodal nekaj fotografij o tem, kako kuham / varim svoje steroide od začetka do konca. Sporočite mi, če imate vprašanja

Nucky
 

moleraj

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Odlično se ujema s testo depo, 12 tednov 🚲. Dodaja moč in mišično maso. Pri vsakem naslednjem treningu se boste še bolj potrudili.
 
Top