Razlika med metamfetaminom HCl, sulfatom ali fosfatom?

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Berem, da je farmacevtski metamfetamin pogosto sulfat ali fosfat?
Ali imata ta dva podoben učinek, morda ne za nekoga, ki mora izdelati kristal za dimljenje, ampak za nekoga, ki ga želi uporabljati oralno ?

Kako enostavno je spremeniti prosto bazo v sulfat ali fosfat?

In glede proizvodnje HCl, ali obstaja enostaven način za uporabo žveplove ali klorovodikove kisline z 10-odstotno koncentracijo brez dodatnega postopka koncentracije?
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Najbolj enostaven način je raztopiti meth freebase v majhni količini colemanovega goriva (v razmerju 1:10 ~)
Pripravite raztopino kisline: 1 ml koncentrirane žveplove ali ortofosfatske kisline 9 ml čistega IPA. To raztopino dodajte po kapljicah. Dodajte počasi in mešajte. V istem trenutku v raztopini goriva opazite nekaj belega prahu. Dodajte, dokler ne dosežete pH 5-6.
Nato filtrirajte, sperite z acetonom in še enkrat filtrirajte. Veliko sreče.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
to je zelo koristno in zanimivo. samo da se prepričam, da sem pravilno razumela.

po izvedbi metode shake&bake sem končal z raztopino colemanovega goriva, v kateri je bila metanfraza.

ob strani pripravim novo raztopino kisline z 9 ml čistega IPA in 1 ml ali žveplove ali ortofosfatske kisline.

To novo raztopino počasi dodajam v reakcijsko raztopino in meth freebase se bo spremenil v HCl v prahu?

bi 10 % klorovodikova kislina tudi delovala? mimogrede, edina žveplova kislina, ki jo lahko kupim, je prav tako 10 %.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ne bi se odločil za 10 % hcl. Upoštevati morate, da vsak ml vode, ki ga vnesete, raztopi gram metamfetamina, zato morate vodo obdržati in jo izpariti ali izločiti metamfetamin hcl nazaj (ali ga izgubiti), kar je lepota uplinjanja, brez vode. Predvidevam, da bi bila druga izbira žveplova kislina, razredčena v nepolarni kislini. Moja H²SO⁴ je 95+% in je premočna, da bi jo dodali nerazredčeno.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vse to so enake reakcije. Protoniranje. Popolnoma enako je, ne glede na to, katero Lewisovo kislino uporabljate, ob predpostavki, da jo dodajate, namesto da bi jo uplinjali. Nikoli nisem videl fosfata ali sulfata s pomočjo uplinjanja
 
Top