Neposredna destilacija amfetamina

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Pri izdelavi amfetaminov mi še ni uspelo. Vprašajte vse mojstre. Zakaj prostega produkta amfetamina z vreliščem ni mogoče neposredno destilirati po končani redukcijski reakciji z NaBH4? Rad bi vedel načelo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Preveč časa sem porabil za to, da bi našel odgovor za vas. Lahko rečem le, da je v sintezi, ki sem jo prebral, kemik pred destilacijo zakisal rm na ph3 s hcl, da bi uničil odvečni NaBH⁴. Ali ste to storili tudi vi?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Pravkar sem prebral članek in izkazalo se je, da je treba za zakisanje RM dodati topilo. RM sem že reagiral s PH3. Zdaj dvomim, ali naj ga izparevam do suhega. Bojim se, da po izhlapevanju ne bo ostalo nič.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To je bila reakcija brez topljenja do te točke? Ne, tega še nikoli nisem videl. Ste poskušali destilirati suh prah? V njem je že topilo. Kaj je to, DCM? Metanol? Prav tako želim poudariti, da pri ph 3 ni prostega amfetamina, ampak je konjugirana sol katere koli kisline, ki ste jo uporabili, predvidoma hidroklorida.
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
FcEWenPu5L
V3EGXY9Mkt

Sledil sem videoposnetku priprava + HCI na RM, vendar sem namesto plinastega HCI uporabil tekoči HCI + aceton, kot je prikazano na prvi fotografiji! Rdeče besedilo označuje, da sem dodal 3 cm3 32-odstotnega HCI in 30 cm3 acetona ter premešal. Ko sem skupaj dosegel RM, je bil pH 3 ~ 4, zato sem ga segrel, da je izhlapel aceton. Mislil sem, da bom lahko dobil kristal, vendar je bila temperatura RM že nad 100, dim, ki je izhajal, pa je bil zelo dušljiv. Takoj sem prenehal, da bi se RM ohladil, dokler ni bilo že 10 ur. Tako kot na drugi fotografiji. Ali je s postopkom, ki sem ga opisal, kaj narobe? Zanima me, zakaj še ni kristaliziral
. Mimogrede, ali mi lahko poveste, ali se amfetamin lahko destilira pod znižanim tlakom? Za koliko je treba znižati tlak in kakšna je potrebna temperatura? XD Zelo te imam rada, idol.
 
Top