Green Orange Alcohol Cocaine Razprava: Alkohol in kokain

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Alkohol in kokain

Alkohol deluje kot pomirjevalo, ki zmanjšuje možgansko aktivnost, kokain pa kot poživilo, ki jo pospešuje. Ko se ti dve snovi združita, lahko izzoveta nevarno interakcijo, ki lahko povzroči številne negativne stranske učinke in nevarnosti za zdravje.

Ena od najpomembnejših nevarnosti kombinacije alkohola in kokaina je povečana nevarnost prevelikega odmerjanja. Alkohol lahko okrepi evforične učinke kokaina, kar lahko spodbudi prekomerno uživanje obeh snovi.

Hkrati kokain ublaži sedativne učinke alkohola, zato se racionalne presoje in subjektivna merila za ocenjevanje stanja zameglijo. Oseba lahko zaužije veliko več, kot bi smela, pri tem pa ostane prepričana, da vse poteka pravilno.

Poleg tega lahko alkohol poveča absorpcijo kokaina v krvnem obtoku, kar lahko privede do večje koncentracije droge v telesu. To lahko povzroči povečano tveganje za napade in resne težave s srcem: aritmijo in hipertenzijo.

Posledica lažnega občutka treznosti, povečanega uživanja in povečane absorpcije so lahko tudi dehidracija, izjemna oslabelost in celo izpadi zavesti.

Vsi ti dejavniki znatno povečajo tveganje za prevelik odmerek in nujne primere.

Druga težava, povezana s to kombinacijo, je kokain. Alkohol se presnavlja v jetrih. V prisotnosti kokaina lahko pride do transesterifikacije - ko etilno skupino iz etanola nadomesti metilna skupina kokaina. Rezultat je kokaetilen, aktiven in strupen derivat obeh snovi.

Kokaetilen ima močan spodbujevalni in evforični učinek. Pogosto tudi spodbudi agresivno vedenje. Najbolj neprijetno pa je, da ima uničujoč učinek na jetra, srce in krvne žile ter da znatno poveča tudi tveganje za srčni infarkt.

Dolgotrajna in redna uporaba te kombinacije lahko privede do kombinirane odvisnosti, poškodb srca, jeter in možganov ter težav z duševnim zdravjem, kot so tesnoba, depresija, paranoja in psihoza.

Če se odločite za uporabo te kombinacije, priporočamo, da to počnete čim redkeje ter da si vnaprej določite omejitve uživanja po količini in pogostosti ter se jih držite med samim postopkom.

Glede na zgoraj navedeno priporočamo, da to kombinacijo obravnavate zelo previdno.
 
Last edited by a moderator:

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
v mojem primeru so lažje pijače, na primer 5 l piva, v redu, brez težav. toda na primer bolj koncentriran alkohol, v nekaterih primerih vodka, gin (0,5-1 l), moja osebnost se popolnoma spremeni. bila sta dva primera, nobenega se nisem spomnil. ena smešna zgodba, druga s punco je postala tragična skoraj, ko sem se zvečer vrnil domov. Šel sem k zdravniku in ugotovili so, da povzroča patološko pijanost.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
i MORAM piti Najprej, da bi rad kokain po prvi vrstici.. Toda njegova bolna zasvojenost ne pije več brez kokaina, zato je prenehal piti in ne pije več kokaina. Toda če bi to storil, mačka v mojih očeh ne bi bila vredna tega.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
VSI kokainisti, ki jih poznam, so tudi hudi pivci, številni so alkoholiki. Če bi se lahko odrekli alkoholu, bi se verjetno lahko odrekli tudi kokainu.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Največ jih poznam, ne pridejo v težave veliko hitreje kot tisti, ki uživajo kokain kot tak. in obstajajo kokainisti, ki dnevno uporabljajo 0,5 gr in imajo ''normalno'' življenje, imaš tudi tiste, ki kadijo travo in ob koncih tedna šnupnejo nekaj kokaina
Poznam različne kokainiste. vendar vem, da je opustitev kokaina težka za vse, vsaj za vedno.
 
Top