Green Ketamine LSD Razprava: Ketamin in LSD. K flip

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ketamin in LSD sta halucinogeni snovi, ki lahko spremenita zaznavanje in spoznavanje. Vendar je ketamin uvrščen med disociativne droge.

Ta kombinacija se običajno imenuje "K flip" ali "Kitty flip".

Učinki te kombinacije so lahko zelo nenavadni. Ketaminova zmožnost povzročanja izventelesnih izkušenj se lahko zmanjša, medtem ko se prostorsko in časovno popačenje poveča. To lahko povzroči izjemno zmedenost in težave pri razumevanju resničnosti.

Ketamin se običajno jemlje na vrhuncu ali ob upadanju učinkov LSD-ja. V prvem primeru je priporočljiva previdnost, saj se lahko intenzivnost doživetij in podob poveča, svoboda gibanja in varnost pa zmanjšata. To lahko ne le sproži tesnobo, živčnost in paniko, temveč tudi poveča verjetnost tipičnih poškodb, povezanih s padci.

Po nepotrjenih podatkih lahko kombinacija LSD s ketaminom preseže potreben prag, kadar je prisotna toleranca na ketamin.

Raziskave o posebnih mehanizmih medsebojnega delovanja med ketaminom in LSD so omejene. Potencialni neželeni učinki in nevarnosti kombiniranja ketamina in LSD vključujejo povečano tveganje za psihozo (ki se kaže kot halucinacije in blodnje) ter zmedenost, težave s spominom in druge kognitivne motnje.

Kljub temu ima kombinacija sinergijski učinek in mnogi so poročali o prijetnih izkušnjah, nekateri pa so jo celo označili za svojo najljubšo kombinacijo.

Opišemo lahko tri bistvene pogoje za to kombinacijo:
1. Minimalni odmerki, zlasti ketamina, približno polovica običajne količine.
2. Izkušnje z obema snovema ločeno.
3. Nastavitve in nastavitve.

Zavedati se je treba možnosti, da bomo naleteli na nenavadne in čudne izkušnje, in se nanje pripraviti. Za nepripravljeno psiho lahko ta kombinacija ob napačnem času ali na napačnem kraju ustvari močno, neprijetno in škodljivo izkušnjo.

Do zdaj še nismo naleteli na prepričljive in zanesljive informacije o akutnih in življenjsko nevarnih stanjih, ki se lahko pojavijo zaradi te kombinacije.

Glede na navedene informacije lahko previdno sklepamo, da je ta kombinacija v določenih pogojih lahko ugodna možnost.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Glavni dodatni učinki (po osebnih izkušnjah) te kombinacije vključujejo, da so CEV, ki jih povzroči ketamin, veliko bolj živahni, zmanjšanje čustvene okrepitve zaradi LSD, znatno zmanjšanje želje po kompulzivnem ponovnem odmerjanju ketamina (najverjetneje zaradi učinkov LSD, ki zavirajo odvisnost). Poleg tega OEV postanejo veliko manj barviti, vendar se jih bo pojavilo več in večinoma vključujejo, driftanje, rezanje, morfiranje med drugimi podobnimi vizualnimi popačenji
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Kombinacija mi je bila všeč, vendar je ne bi ponovno prebiral. zanimivo. rad bi dodal, da mi je ketamin na moji ravni odmerjanja zelo všeč. v sebi vidim trip flash, gremo, se smejimo, keta pokriva vse, kot da ima dodatno sposobnost, čuti. Ne priporočam ga začetnikom, le tistim, ki so že izkusili obe drogi.
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
ko uporabljam oboje, se počutim, kot da se lahko vidim kot tretja oseba 1 meter višje in za svojim fizičnim jazom, včasih se počutim kot teleportiranje dimenzij, ki se krivijo druga v drugo, zelo močna kombinacija, ki povečuje raztapljanje ega, in ker je ketamin aksiolitičen, se lahko bolj potopite v različne vizualne učinke kisline in se počutite kot tisto, kar si predstavljam dmt.
 
Top