Green Yellow LSD Marijuana Razprava: LSD in marihuana

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
LSD in marihuana

Dietilamid lizergične kisline (LSD) je močna psihedelična snov, ki lahko z vplivom na raven serotonina, nevrotransmiterja, v možganih spremeni posameznikovo dojemanje resničnosti. Nasprotno pa je konoplja psihoaktivna droga, ki vsebuje tetrahidrokanabinol (THC), odgovoren za večino njenih učinkov, saj vpliva na endokanabinoidni sistem v možganih, kar povzroči spremembe razpoloženja, zaznavanja in vedenja.

Kadar LSD in konopljo vzamemo skupaj, lahko okrepita intenzivnost in trajanje učinkov obeh snovi, kar povzroči močnejše in dolgotrajnejše potovanje. Natančni mehanizmi medsebojnega delovanja teh dveh snovi niso povsem znani, vendar pa lahko dopolnjujejo učinke drug drugega.

Ker se lahko odziv vsakega posameznika na ti snovi razlikuje, je nemogoče natančno napovedati, kako bo kombinacija LSD in konoplje vplivala na posameznika. Poleg tega se lahko čistost in moč drog močno razlikujeta, kar povečuje tveganje za negativne psihološke učinke, kot so tesnoba, paranoja, zmedenost ter povečanje srčnega utripa in krvnega tlaka, kar je lahko nevarno za posameznike z že obstoječimi boleznimi srca.

V nekaterih primerih lahko ta kombinacija prispeva k razvoju napadov panike, slabih izletov ali psihoze. Vendar pa je nemogoče z absolutno gotovostjo trditi, da je te situacije povzročila izključno kombinacija LSD in konoplje. Pomembno vlogo imajo lahko tudi drugi dejavniki, kot sta fizično in psihično stanje posameznika, skupaj s setom in nastavitvami.

Pomembno je poudariti, da je pri rednih uporabnikih konoplje manj verjetno, da bodo zaradi te kombinacije doživeli tesnobo in druge psihološke stranske učinke.

Na splošno lahko to kombinacijo štejemo za sinergistično, saj snovi iz različnih kategorij krepijo medsebojne učinke brez neposrednih, akutnih in statistično potrjenih življenjsko nevarnih reakcij pri zdravi osebi in s smiselnim pristopom k uporabi. Če ima posameznik izkušnje, skrbno pristopa k odmerjanju in se na potovanje ustrezno pripravi, lahko to privede do fascinantne izkušnje.

Zato glede na te pomisleke močno priporočamo, da k tej kombinaciji pristopite premišljeno.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ugotavljam, da lahko s konopljo močno podaljšamo trajanje potovanja, če vzamemo odmerek med komedijo po psihedeliki (v tem primeru LSD). Vendar se pri tem bistveno poveča možnost pojava psihotičnih simptomov. Poleg tega se zdi, da se geometrija spremeni: postane manj motna, manj raznolike barve, počasneje se premika in (subjektivno) "se zdi debelejša", kot da bi geometrija postala bolj viskozna. Ne priporočam uporabe konoplje za lažje spanje po psihedeličnem potovanju.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Menim, da je to popolno ujemanje. Ne kadim . vendar mi je trava med uporabo zelo všeč, je kot posodobitev, ki gre skozi mene. 😄 mi pomaga zaspati. če niste izkušeni, bi vsaj prvič morali imeti izkušenejšega partnerja.
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Nekoč moram preizkusiti to kombinacijo. Ali ta kombinacija povečuje možnost slabega izleta ali le prispeva k njegovemu razvoju?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Razumeti je treba, da je konoplja prav tako psihedelik in neposredno vpliva na 5 receptorjev HT ter lahko okrepi vse, kar se je začelo z delovanjem LSD. To pomeni, da je treba upoštevati časovni razpored uporabe teh snovi. Konopljo je popolnoma varno kaditi 4-5 ur po zaužitju LSD. Če ste konopljo uživali že prej, boste morda občutili nepotrebne učinke LSD-ja. Nekdo lahko dobi lahko to stanje, vendar lahko samo stalni uporabniki LSD v odmerku 300-400 mcg kadijo konopljo v neposredni kombinaciji brez upoštevanja časa.


 

OliverShultz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hvala za delitev te razprave o učinkih kombinacije LSD in marihuane. Čeprav je zanimivo raziskati, kako lahko ti dve snovi potencialno okrepita učinke druga druge, je treba opozoriti tudi na morebitna tveganja. Kot ste omenili, se čistost in moč teh drog lahko močno razlikujeta, prav tako pa se lahko razlikujejo tudi reakcije posameznikov. Strinjam se, da je ključnega pomena, da se te kombinacije lotimo premišljeno, zlasti pri tistih, ki imajo že obstoječa srčna obolenja. Mimogrede, našel sem tudi članek o olju CBD, ki bi vas lahko zanimal. Oglejte si ga na spletni strani https://www.mindbodygreen.com/articles/heres-what-makes-this-200-year-old-heirloom-best-cbd-for-relief/. Hvala, ker ste mi dovolili, da se pridružim razpravi, in veselim se, da se bom od vseh naučil še več!
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Pri jemanju LSD in trave nisem čutil učinkov trave, le trava je močno okrepila LSD
 

killer_420

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Rad kadim travo 24 ur na dan, 7 dni v tednu
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Če sem iskren, pri jemanju LSD z marihuano učinkov mj ni čutiti toliko, vendar se LSD okrepi.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Vsekakor. LSD s svojo intenzivnostjo zavira učinke konoplje. Slednja postane nekakšna odskočna deska za učinke LSD, ki okrepi izkušnje in podaljša njihovo trajanje.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nekajkrat sem kombiniral LSD + MJ.
V mojem primeru (95 kg, bodybuilding) 250 ug (iz spanara, hahaha) ni bilo dovolj, da bi popolnoma odletel v fraktalno sfero. Čustva so bila visoka, ljubil sem vse, ki sem jih poznal (celo sedanjega moža svoje nekdanje GF), vendar ne dovolj za klasični LSD trip. Ker mi je postalo dolgčas, sem po šestih urah po zaužitju LSD uporabil svoj zmerni odmerek 100-140 mg najmočnejšega MJ.
Zaradi tega sem bil še 4-5 ur potisnjen v želeni svet.
In seveda pred LSD-jem vsaj 24 ur ni bilo nobenega MJ.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Če sem iskren, je bilo to moje prvo potovanje z LSD v zadnjih petih letih ali celo več.
 
Top